We śnie?

M

Misaren

Guest
Jakiś czas temu przydarzyła mi się dziwna sytuacja.
Zasnęłam normalnie jak co wieczór.Miałam sen erotyczny, w którym kochałam się z mężczyzną. Nie znam go, ale mniejsza o to.
Pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że podświadomie czułam każdy dotyk i tak dalej...
Sen był na tyle realistyczny, że rano zerwałam się i spojrzałam, czy on przypadkiem nie leży obok mnie.

To było trochę dawno, ale nadal nie wiem czemu tak miałam. Dziwnie się z tym czuję. Czy ktoś z Was też przeżył coś takiego, czy to ja jestem jakaś dziwna?


Zaznaczę tylko że nie brałam przed snem żadnych środków odurzających :p
 

Julka178

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
ja tez kiedys mialam taki sen nawet moze 2 razy ;P i tez wszystko czulam ;) ale nie przejmuje sie tym ;P hehe dla nas to nawet lepiej ze odczuwalysmy przyjemnosc choc to tylko sen ;)
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
A już myślałam, że ze mną jest coś nie tak, bo też już mi się coś podobnego zdarzyło... Nie jestem sama :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jakiś czas temu przydarzyła mi się dziwna sytuacja.
Zasnęłam normalnie jak co wieczór.Miałam sen erotyczny, w którym kochałam się z mężczyzną. Nie znam go, ale mniejsza o to.
Pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że podświadomie czułam każdy dotyk i tak dalej...
Sen był na tyle realistyczny, że rano zerwałam się i spojrzałam, czy on przypadkiem nie leży obok mnie.

To było trochę dawno, ale nadal nie wiem czemu tak miałam. Dziwnie się z tym czuję. Czy ktoś z Was też przeżył coś takiego, czy to ja jestem jakaś dziwna?


Zaznaczę tylko że nie brałam przed snem żadnych środków odurzających :p
erotyczne sny to normalka. sny tak realistyczne to też normalka. więc może się zdarzy sen erotyczny realistyczny. Nie jest to żaden wielki temat do dyskusji tutaj. ja często z rana sprawdzam czy mam szyje całą.
 
Do góry