wcześniejszy okres podczas brania tabletek antykoncepcyjnych

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Kochane, biorę yasminelle od 4 miesięcy. Czyli to moje 4 opakowanie, dzisiaj wieczorem łyknełam 21tabletke... Od tygodnia odchudzam się- zmniejszyłam liczbę spozywanych kalorii, robię 6 weidera, nie jem chipsów słodyczy. Dzisiaj rano byłam na siłowni, ćwiczyłam dość intensywnie(mój pierwszy raz na siłce) Po powrocie do domu zaczełam krwawić... chociaż została mi ostatnia tabletka do łyknięcia. Czy antykoncepcja jest zachowana jeśli wszystkie brałam o czasie? I dlaczego zaczełam krwawić- co nigdy mi się nie zdarzyło. Czy spowodował to mój nowy tryb życia - i czy jest to normalne... i od jutra 7 dni przerwy i nowe opakowanie... ? Nie wiem co mam myśleć...
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Mi zdazyło się wcześniej krwawić, ale nie żeby w przy oststniej tabletce:) Jeśli zażywałaś wszystkie tabletki regularnie, nie miałaś ciężkiej biegunki lub wymiotów to antykoncepcja została zachowana. Faktycznie może to być sprawa związana z nowym trybem życia, ALE dla pewnosci idź do lekarza, ze zdrowiem nie ma żartów:)
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Ja jak brałam tabletki, to po jakimś czasie zaczęłam krwawić, ale to w połowie cyklu.
Podejrzewam, że to jest reakcja organizmu na takie zmiany, bo jednak dałaś sobie troszkę popalić :)
Hmmm, cały czas zapewne jesteś zabezpieczona, ale jeżeli masz jakieś obawy, to pójdź do lekarza, to nic nie boli, a Ty będziesz pewniejsza :)
Pozdrawiam :)
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
dzisiaj byłam u ginekologa! :) i dowiedziałam się, że jest to normalna reakcja organizmu na nowy tryb życia :) więc jest wszystko ok. W ulotce nic na ten temat nie jest napisane. Jeśli przez najbliższy miesiąc będę krwawić- trzeba zmienić tabletki
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Jak ja bralam tabletki to tez czesto zdarzalo mi sie ze dostawalam okres ostataniego lub przedostataniego dnia brania tabletek :)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Jest napisane, ja też biorę te tabletki i miewam szaleństwa, albo okres trwający 2 tygodnie w środku brania tabletek albo brak okresu w ogóle. Jest o tym napisane w ulotce.
 
Do góry