Wczasy nad morzem

gelevra

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam,
Planuję wczasy nad morzem w lipcu. Znacie może jakieś nieduże miejscowości nadmorskie , które leżą niedaleko dużych miast ?
Zależy mi na czystych , spokojnych i niezatłoczonych plażach, jednak ważny jest dla mnie również dostęp do większego miasta.
Czekam na propozycję.

Pozdrawiam
 

nadmorzemdom.pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam Panią, serdecznie zapraszam do naszych nowych domów całorocznych : http://nadmorzemdom.pl/
Miejscowośc bardzo malutka, plaża niezatłoczona jak w innych znanych miejscowościach
a zarazem do Kołobrzegu tylko 15km, do UStronia Morskiego 5km, do Gąsek 2,5km i do Koszalina 25km.
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wybierz się do Łeby. W pobliżu masz Trójmiasto albo Słupsk. To wg mnie idealne miejsce na wypoczynek. Noclegów poszukaj na Łeba noclegi
 
D

Dorka123

Guest
W Łebie jest tłok, spokojniej będzie w Rowach, też blisko do Słupska, miejscowość spokojna i ogólnie bardzo ją lubię, co roku tam jeździliśmy, ale niestety zwykle narzekaliśmy na pogodę, wiec w tym roku wybraliśmy zagraniczne wakacje, lecimy na Kretę, a koszt takich wakacji pewnie będzie ten sam, bo płacimy dosłownie grosze jak za taką wycieczkę ;)
 

woytheck

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Kąty Rybackie
Kąty Rybackie
- czyste plaże,
- niezatłoczone plaże
- 50km od Trójmiasta
- 45km od Malborka
- 45km Elbląg
- 15km od Krynicy Morskiej
w zasiegu rowniez Frombork, Pelplin gdzie mozna obejrzec katedry

Do Kątów łatwo dojechac z Wawy, bo jest duzo blizej niz wszystkie miejscowosci nadmorskie z wybrzeza otwartego
 
Do góry