Ważne!

Status
Zamknięty.

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Czy zadowoli was ten schemat który podałem w propozycjach?

Subforum a w nim tematy:

1. Próbki - gdzie rozdają próbki
2. Gadzety - gdzie rozdają gadzety
3. Co dziś do Ciebie przyszło - tutaj pisane by było co kazdego( a nie przed miesiaca) dnia dostalismy!
4. Takie tam przykawce czyli gadki smzatki na temat próbkomactwa i gadzetomactwa - tu ludzie mogli by se gadac ile chca!
5. Pomoc techniczna i nie tylko - tutaj ludzie mogli by uzyskac pomoc techniczną w kwestii maila, kwesti skrzynki mailowej , i jakiś tam pytań ( jak by ktoś nie mogłby sam sobie poradziś z ewe. problemem)
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
To już o wiele bardziej by mi pasowało niż tyle tematów, tak jak jest teraz. Ale i tak wolałabym jeden temat.
Porozmawiam z adminem:0 postaram się aby moj plan wypali> Admin po prosił mnie wczoraj o utworzenie tematów:) Wiec to zrobiłem. Jednakze wolałbym żeby już moj pomysł był niż to co jest teraz na subforum :) Ładnie Go po prosze.
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
W sumie administrator nie ma nic do stracenia. Nie wiem jak wy ale wolałbym moj pomysł plus regulamin i stary temat. Wysztko było by na miejscu, proste i nie trzeb by latac po całym subforum :) Trzymajcie kciuki :D:D:D:D
 

CherryKiss

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Białystok
Ja jestem jak najbardziej za tym rozwiązaniem. Teraz więcej czasu zajmuje mi przejrzenie tych wszystkich działów, niż tamtego jednego nawet z masą OT. :niepewny:
 

Kaszydło

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z Fun_Girl, to chamstwo, że zamknęliście nasz 900-stronnicowy temat. Co on wam przezzkadzał?!
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
chcieliście mieć nowy dział więc został on stworzony. A co do waszego offtopowego 900-stronnicowego tematu to powstrzymam się od komentarza :]
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Jezuss, ja wam wspolczuje. Tu jest taki burdel pomimo, że wszedzie jest napisane co trzeba robic a co nie. a wy swoje....
 

Kaszydło

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
chcieliście mieć nowy dział więc został on stworzony. A co do waszego offtopowego 900-stronnicowego tematu to powstrzymam się od komentarza :]

A co, nie podoba ci się? Co z tego, że offtop, ale przynajmniej była atmosfera.

Jezuss, ja wam wspolczuje. Tu jest taki burdel pomimo, że wszedzie jest napisane co trzeba robic a co nie. a wy swoje....


Żal mi ciebie, po prostu żal. Jesteś zarozumiały, chamski i co jeszcze? A tak, żałosny. Odbijasz się na nas za to, że twój pomysł nie wypalił. Burdel jest dlatego, że ludziom się to nie podoba.

Na pewno nie będzie tak jak było :)

A powinno, niedorajdo. :bije:
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
taki schemat i tak jest lepszy jak ten co panuje tu teraz

pfe!

ale czy nie można po prostu wrzucić tego jednego, naszego 940 stronicowego tematu z powrotem do żeńskich rzeczy lub do śmietniczka? my tam pisaliśmy w sumie to o wszytskim, ale temat kręcił się wokół próbek i kosmetyków i było gitarnie
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
A co, nie podoba ci się? Co z tego, że offtop, ale przynajmniej była atmosfera.
Żal mi ciebie, po prostu żal. Jesteś zarozumiały, chamski i co jeszcze? A tak, żałosny. Odbijasz się na nas za to, że twój pomysł nie wypalił. Burdel jest dlatego, że ludziom się to nie podoba.
A powinno, niedorajdo. :bije:
Chamska, załosna, zarozumiała iktp to jesteś włąsnie ty:) Tematy to ja zakładałem na polecenie innych :) Nie podoba ci sie? to się wynoś zalogowany sepie.

Ten burdel to sobie same zrobiłiscie :)
 

Lain22

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
161
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina marzeń
A powinno, niedorajdo. :bije:

Ja rozumiem że wszyscy są zdenerwowani zaistniałą sytuacja ale żeby pisać takie rzeczy? Naprawdę zastanów się nad tym, Onn już dawno powiedział że nie interesuje go to forum a mimo to kontaktuje się z modami i stara się zmniejszyć liczbę tematów tak żeby to nam się tutaj lepiej pisało i żeby zmniejszyć ten chaos.
Cokolwiek zrobimy stare forum już nie powróci dlatego starajmy się zachować miłą atmosferę i wzajemny szacunek. Tak żeby nowe forum stało się jeszcze lepsze niż stare.
Pozdrawiam
 

Kaszydło

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Chamska, załosna, zarozumiała iktp to jesteś włąsnie ty:) Tematy to ja zakładałem na polecenie innych :) Nie podoba ci sie? to się wynoś zalogowany sepie.

Ten burdel to sobie same zrobiłiscie :)

Ty mnie człowieku po prostu dobijasz. Najgorszy jest ten twój niewinny uśmieszek ;-].
Dam ci radę; nie wkurzaj kobiety z napięciem przedmiesiączkowym. Szczerze ci radzę. Bo najchętniej walnęłabym cię w splot słonecznikowy.
Dobra, przepraszam wzięłam i za bardzo cię pojechałam.
Przykro, ale... i tak cię nie lubię :-].
Ha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry