Wasze wpadki ...

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
ja napisałam do Duszników Zdruj z prośbą o próbki kosmetyków. :lol:
nic mi nie odpisali tylko wysłali ulotki + ja napisali ulotki z najlepszymi firmami kosmetycznymi z ich miasta ;)
:papa:
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
No to bedzie nauczka dla innych...........z drugiej strony wspolczuje bo niektorzy z was mieli szanse na fAJNY GADZET CZY PROBKE
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
opisane tu przypadki oducza mnie pisania gotowców

trzeba sobie napisać taki, w którym nie pada nic charakterystycznego, np. marka albo miasto...;)
 

Iwonciaaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
932
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnowskie Góry
Pewnego piątku wkurzona oczekiwaniem na panią listonoszkę zaczełam sobie śpiewać piosenkę o niej :D Oczywiście tekst był nieuprzejmy. Śpiewałam o tym jak kradnie moje próbki :D itp Najgorsze było to że ona wszystko usłyszała:( Nie zauważyłam jak staneła za mną :D Fajna siara;d Ale nic nie powiedziala :D
 

loginka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
Pisałam do Gwiazd Pustyni, a później skopiowałam treść nie tego maila do hurtowni farmaceutycznej :bag:

Szanowna Pani,
nie wiem kompletnie jakimi danymi sie pani kierowała pisząc do nas maila.Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną- rozumiem, że nie do końca zdaje sobie pani sprawy co to oznacza.Nie mamy swoich żadnych produktów a już z pewnością ŻADNYCH O ZAPACHU ORIENTU. Brak mi słów.
pozdrawiam
xxxxxx
 

Domi13

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
A ja dzisiaj napisałam do firmy Gatta z prośbą o kosmetyki, a potem napisałam im drugiego maila z prośbą o gadżety <ooppss>
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Najbardziej mi się ta pierwsza podobała z Jarocinem. Tak się zaczęłam śmiać, że mama przyniosła mi termometr! :D
 

Bimbola94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
770
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Będzin Ksawera ;*
to ja kiedyś wysyłałam gotowce do eurodeputowanych.
Witam.
Lubię Pana Ryszarda Czarneckiego.
Jestem początkującą kolekcjonerką gadżetów.
Byłoby mi bardzo miło, gdyby do mojej kolekcji dołączył jakiś gadżet
właśnie od Pana Buzka. Czy jest to możliwe?
Mój adres to:

Klaudia xxxxxxxxx
ul.xxxxxxxx xx/xx
Będzin 42-500


Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

i tak do kilkunastu osób...
dwie osoby mi odpisały..ze niedysponują gadżetami pana Buzka...
 

Oliffka

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
a ja kiedys chcialam napisac do Mango (z ubraniami). Pyytałam o jakies gadzety czy coś a wysłałam do telezakupow Mango :mruga: odpisali mi że nie zajmują sie sprzedawaniem ubrań :lol: :lol:
 

Ankula

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2007
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ze wsi...
Ja praktycznie nie wysyłam... Jestem dopiero początkująca...
Ale już z pewnością kopiować nie będę!

Gdynia i Świdnik mi się spodobał :p
 

memeklew13

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
355
Punkty reakcji
1
ja dostalem kiedys maila o co ci chodzi jakie gadzety a te gadzety zobacze czy mam ale o co chodzi z tymi gadzetami moze mam ale nie wiem o co chodzi a jak mam no dobra to ci wysle tak mi napisala AGATA XXX
 

Kala&Majka

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Kiedyś miałam zrobiony już gotowy wzór do kilku firm i zamiast nazwy wpisałam kropeczki. Do jednej firmy wysłałam z kropeczkami :bag: .
 

Agnieszka:))

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
A mi niedawno przyszedł mail "Tuchola to miasto, a nie firma". Zbłaz xD
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
Ja niedawno pomyliłam się i zamiast do koleżanki wysłalam pracę na polski do sejmu :mruga:
najlepsze bo temat był "nasze zdanie o polityce" hihi a do kumpeli napisałam z proźbą o gadżety.... :D :D :D
 

KaroOoleczka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2008
Posty
434
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Turaszz xDD
Bo najpierw pisałam do pewnej giazdy prośbę o autograf z dedykacją dla Karoliny a potem pisałam maila do firmy z prośbą o próbki kosmetyków mniej więcej wyglądało to tak xDD

Witam chciałabym poprosić państwa o nadesłanie mi swoich darmowych próbek kosmetyków z dedykacą dla Karoliny na adres:

itd


xDD ale zbłaz
 

wika141

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
he he he, napiszą Ci markerem na próbce "Dla Karoliny" :D
Ja póki co wpadek nie miałam. Tzn, zdarzyło się kila razy, że kopiowałam maila o treści "Zamierzam się wybrać do Szczecina itd itp... " a zapomniałam zmienić miasto i wysyłałam gdzieś indziej ;) ale nie odpisywali nic.
 
Do góry