Wasze ulubione gry

Dawidek xD

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wawa xD
Wszystkie czesci GTA :D Metin 2 xD Space Empire xD Hegemonia Zelazne Legiony :D Star Wars Force Unleschead :D Call Of duty wszystkie:D
 

anullla

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja bardzo lubię grać na stronce jungle
smile.gif
smile.gif
smile.gif
. Serdecznie zapraszam do rejestracji
biggrin.gif


//ciach
 

cypiskowa

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska Środkowa
a ja tam ambitnie The Sims
biggrin.gif
obecnie trójeczka na tapecie
smile.gif
moja nowa zdobycz sprzed tygodnia, trzeba się nacieszyć ;) z dwójek większość dodatków zasiliło moje zbiory, to teraz czas na Sims3 co by móc porównać obie wersje
cool.gif
 

madzia1109

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Nałogowo WARBLADE i Mario ;D
Kiedyś simsy, a teraz zaczarowana przez 7letniego bratanka Diamond Island.
Czasem też BeJeweled 2. Ale tęsknie za GTA i NFS :(
 

Los_Emilos

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Gothic (za klimat i fabułe oraz to uczucie zagubienia)
Gothic 2 (może bez tego klimatu ale za to doskonała robota)
The Elder Scrolls: Morrownd (klimat zagubienia, olbrzymi świat i piekna grafika)
World of WarCraft (duży świat, olbrzsymia ilośc ludzi)
OverLord (zawsze lubiałem być tym złym :) )
GTA: Vice City (klimat oraz w tamtym czasie wspaniała grafika)
Black&White (za inność)
 

Mercurio

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wszystko co ma związek z warcraftem, ostatnio też Mass Efect - niby cRPG, ale jest dużo strzelaniny, co uwielbiam.
 

bombonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Od pewnego czasu powstaje gra web'owa pt. SGUni. Gra osadzona jest w świecie przyszłości w połączeniu ze światem StarGate.
Zakładając konto, gracz staje się przywódcą planety, na której buduje kopalnie, wydobywa surowce, rozwija technologię, flotę, obronę naziemną. (W grze jest dostępnych ponad 30 jednostek okrętów wojennych m.in. myśliwce, krążowniki, pancerniki, okręty liniowe, transportowce oraz wiele innych. Celem gry jest stworzenie najsilniejszego imperium, które będzie dominować w całej galaktyce. Można kolonizować planety, które posiadają unikalne złoże "naquadah", które pozwala na dalszy rozwój technologi, oraz budowę lepszych okrętów wojennych jak super pancerniki.
W grze spotkacie takie elementy jak Gwiezdne Wrota służące do przenoszenia surowców oraz piechoty między koloniami. Drony jako najpotężniejsze urządzenie systemu obrony planetarnej oraz wiele ciekawostek. Gracze w SGUni mogą atakować planety przeciwnika za pomocą floty, dokonywać inwazji jednostkami naziemnymi (piechota, czołgi, machiny kroczące) na planetę wroga w celu przejęcia planety. Zaawansowani gracze mogą bombardować przeciwnika rakietami międzyplanetarnymi, tworzyć sojusze, zrzeszać się w gildie. Każdy gracz może stać się system lordem i władać galaktyką, jak w filmie SG!
smile.gif
Można toczyć wojny o każdy system w galaktyce i przejmować zwierzchnictwo nad systemami przeciwnika, następnie pobierać haracz od wasali z danego systemu. Można by tak wymieniać w kółko możliwości tej gry, jednak najlepiej będzie jak sam wejdziesz i zobaczysz jak gra wygląda w dziale galerii, lub nie rejestrując się można wejść na konto testowe. Polecam
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
moją ulubioną jest bardzo wymagająca gra: sims3 ;) czasami lubię też zagrać w Resident Evil i GTA4
 

Bree

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Katowice
GTA SA
NFS Shift
Spore od biedy
Ghost Master
Stupid Invaders
Sacred i Sacred 2
Heroes of Might and Magic III i V
czasami gram w Metin 2:>


To chyba na tyle...
 

mariopif

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Edmonton/Kanada
Saga Heroes poprostu kocham ta sage :), kolejna druga ulubiona saga to Final Fantasy kolejny super tytul z ekstra :cenzura:iaszczo-wypasno-<dopisz sobie> fabula xD
no standardowo to wow a czasami zachwycam sie prostymy grami ktore sam tworze ;)
 

zuzannka15

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Choć wszystkie dziewczyny dla Simsów dwójek i trójek zrobią wszystko to Ja różnie się od Nich bo ja natomiast lubie GTA, Cs'a, Lineage II, Wonderland Online, Ether Saga Online.
 

słowik80

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Może i jestem dziwna, ale jedyną grą za jaką tęsknię jest Gran Turismo. Nie grałam już w nią ze 2 lata, jak nie więcej. Nie mam już Playa więc jakoś tak wyszło... Pozatym lubię Sims, Hitmana i niektóre części NFS. Nie licząc wszystkich gier na Comodore64 z mojego dzieciństwa to było by wszystko.
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Kupiłam sobie ostatnio The Sims 3 (www.3kropki.pl/p/3/6jest moją ulubioną grąthe_sims_3.php), i jak na razie to ona jest moją ulubioną grą. Nie jestem zapaloną graczką, z całego repertuaru gier, w które grałam mogę wymienić jeszcze Empire Total War i moją ulubioną klasykę Colin McRae.
 
Do góry