Wasze pierwsze anime

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Nie którzy mówią ze pszczółka maja to anime, a nie którzy potwierdzają [o dziwo.]
A moje piersze anime to czarodziejki i dragon ball, jeszcze było coś co leciało zawsze po dragon ballu ale nazwy nie pamiętam
 

xxszalonaxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zachodnio-pomorskie
Standardowo Czarodziejki z Księżyc, potem Dragon Ball wszystkie częsci ( swoją drogą najukochańsze anime) dr slump ( bo leciał jakoś przed woody wodpekerem czy jakoś tak ;P, strasznie durna bajka jak dla mnie) no i rycerze zodiaku teżfajniusio sie oglądało :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Generał Daimos i Tygrysia Maska!!!! Juz mam wszystkie odcinki i kinówke (skrót odcinków) Daimosa, uwielbiam koncowe sceny w których daimos jest niszczony... a teraz pora na zdobycie tygrysiej maski ;]
 

Bloodi

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
szukam się ;)
Ja pamiętam Sally Czarownicę, Księgę dżungli (wydaje mi się, że to było japońskie anime, kojarzę po kresce), Gigi La Trotolla, Yattaman, Tygrysią Maskę i Kapitan Tsubasa, ale nie pamiętam którą pierwszą oglądałam :lol:
 

sabaka

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
z daleka i bliska
Ja standardowo zaczynałem od czarodziejki i kapitana tsubasy, potem były jakieś inne anime na Polonia 1, następnie dragon ball którego do tej pory bardzo cenię. Potem nastąpiło kilka lat przerwy do póki nie obejrzałem appleseed. Następnie przypadkowy kontakt z Initial D który został moim najlepszym anime i inne podobne "driving anime/manga"
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Czy ktoś oprócz mnie znał Daimosa?? :( Ja pamietam jaksie katowalem przez te wsyzstkie czarodziejki z powodu siostry... nie lubilem ich XD No i o Yattamanie zapomnialem ale ostatnio go znowu ogladalem na necie^^
 

Vicious

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Świata Dysku
Na początku nie cierpiałem anime, potem brat pokazał mi Cowboya Bebopa (wszystko przez niego). Potem był Ghost in the Shel no i trochę innych ale ciągle powracam do Bebopa.
 

RustyAngel

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Leszno
Pszczółka Maja ^^ potem Tsubasa , Tajemnicze Zlote Miasta, Robin Hood no i oczywiscie Sailoor Moon kiedy juz wiedzialam co to manga i anime^^
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Co do pokemonow jest to produkcja japonsko amerykanska, wzorowana na anime majaca jednak wplywy amerykanskie odbijajace sie na slabej kresce pomiedzy innymi.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jest, typowe dla komediowych anime wybuchy nie zabijajace postaci, sposoby wyrazania uczuc (nie pamietac jak ruda na Asha wrzeszczala to miala wieeelka glowe i usta na pol geby?) Typowy napalony facet... ktoremu nic sie nigdy z kobietami nie udaje... wielkie oczy... niestety tylko te na glowie, dynamika postaci wzieta z anime, amerykanskie kreskowki maja to do siebie ze zazwyczaj polaczenie sposobu ich rysowania, cieniowania i kolorowania razem z ich dynamika postaci daja efekt paralizu twarzy czy ciala, czego w jakis tajemniczy sposob unika sie w mandze :)
 
Do góry