wasze najciekawsze uwagi :)

kaczor200

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
trójmiasto
witam. jakie dostaliscie w tym roku najsmieszniejsze uwagi?? bo mi sie moja jedna podobala "Krzysiek nie ma zeszytu i mowi ze porwali mu go terrorisci bo zrobil z kartek samolot" hehe nie moglem z tego, albo ksiadz mi wpisal " uczen na lekcji obraca sie do tylu i ciagnie kolezanke za nogawke" hehe, a ja tylko schylilem sie pod dlugopis. ksiadz jest cool :D
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
heh moj kolega dostal taki wpis: za oddawanie oddzwiekow ze stajni "bbruuunnekk" i wychylanie glowy za okno twierdzac, iż musi nabrac powietrza bo smierdzi spod lawki kolegi konskimi odchodami.

niezle myslalm ze spadne jak ta uwage przeczytalismy w dzienniku :D
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Ja dostalam uwage ze sie zepsulam ;/ Facet z infy mi tak powiedzial ehh ten CD-ROMEK bekowy koles
 

spoko_justa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
A ja takich ciekawych uwag nie miałam tylko że np. Przeszkadzam na lekcji, nie słucham poleceń nauczyciela :)
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mój kolega dostał uwag "Łukasz na lekci udaje małpe" hehe to był niezły polew ;)
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Kumpel w Liceum dostal cos w tym rodzaju: "Swojim bezczelnym zachowaniem, mimo uwag niepozwala na przeprowadzenie pracy klasowej. Sądze ze znajduje sie on pod wplywem nikotyny lub INNYCH srodkow odurzajacych. Rzadam aby rodzice udali sie z nim jak najszybciej do poradni psychologicznej" Jakos tak to lecialo. A on tylko cos se spiewal i identyfikatorem w powietrzu krecil.
 

kaczor200

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
trójmiasto
a nikotyna działa oduzajaco?? ja zawsze myslalem ze nikotyna jest w fajkach i nie oduza.

[ Dodano: 19 Lipiec 05, 23:17 ]
odurzajaco*
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
kaczor200 napisał:
a nikotyna działa oduzajaco?? ja zawsze myslalem ze nikotyna jest w fajkach i nie oduza
Tak gosciu od anglika napisal tylko, chodzilo mu o to ze nacpany niby jest
 

Madziula

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Ja nie dostałam żadnej uwagi negatywnej :D Ale raz słyszałam, że ktoś dostał "Bije kolegę po dzwonku". Hmmm... Ciekawe o co tak dokladne chodziło :p
 

elmo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszafka
Co prawda uwaga nie do mnie ale i tak zaczepiste i wszystko audentyczne.

Uwagi księdza z religii:
x pokazuje dziewczynom rozporek na lekcji religii.


Klasa Xx nie daje mi rozpocząć lekcji. x wchodzi do klasy ze słowami "Po:cenzura:ana szkoła", x rozwija temat o dmuchanych lalach i dmuchaniu. Następnie rozpoczyna się zabawa kto się odezwie ten bałwan. (Potem były jeszcze inne ;) ) Następnie x rzuca do mnie "Na co ksiądz czeka?? Na zbawienie??"
Najlepsze żę tak staliśmy przez cała lekcję a ksiądz nie mógł rozpocząć, klasa 3 gimnazjum to była :hyhy:
 

kaczor200

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
trójmiasto
taaaaaaa i to dzialo sie wszystko na religi. ja nie wiem co ci ksieza maja w sobie bo u kazdego tak jest.... tylko jeden u mnie w szkole w liceum jest co mozna z nim o wszystkim gadac (cpanie,dmuchanie itp)

PS: ja mam gim razem z LO
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
eeetam uwagi z religii sie nielicza, (bo z czasem ksieza i katechetki juz nawet niepisza) np. gosciu narysowal na lawce korektorem wielki pentagram a nastepnie go podpalil i nic zato niedostal (takrze za malowanie tego znaku na tablicy)
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
wAzU, zgadzam sie z toba ale przytocze tu bardzo ciekawą uwage z religii "uczeń xyz samodzielnie wychodzi z klasy"
 

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Mielec
"uczennica Karolina dmucha rosje tłumacząc że muchy po niej chodzą" :zawstydzony: po prostu mucha po mapie chodziła gdy odpowiadałam na historii
 

Szina

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Jas tam niedostałam ale pamiętam jak mój przyjaciel od gościa od muzyki dostał takowej treści" wyje na lekcji i pokazuje wulgarne gesty...".. Piotruś chciał tylko cos zaśpiewać :D a te gesty? nie wiem skad mu sie to wizieło
 

munia_z

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
nie z tej ziemi
a my graliśmy sobie w ostatnich dwóch ławkach w karty na historii w czwórkę
psorka zauważyła tylko jedną koelżankę i wpisała jej uwagę czerwonym długopisem "gra w karty na lekcji historii"
jak wychowawca sprawdzał potem dziennik to się pytał czy sobie pasjansa stawiała :D

a jak jedna na religii też grala w karty to katechetka jej napisała następującą uwagę
" wyuzdane poszukiwania Pana Jezusa"

szajba !!! ewidĘtna na dodatek ;)
 
Do góry