Wasze ideologie

Phantom

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdynia,Gdańsk(3-miasto)
1. Wiara:
staram się

2. Patriotyzm:
To jest mój kraj, bo tu się urodziłem i tutaj umrę.

3. Władza:
Jaka by nie była zawsze będzie nienajlepiej

4. Używki:
Wolny wybór dla każdego

5. Przemoc:
nie masz za co żyć, nie wiesz co włożyć do garnka, Twoje dzieci cierpią z głodu. W pewnych sytuacjach tak.

6. Polityka:
Nie jestem w temacie.

7. Muzyka:
Punk, rock, alternatywa.

8. staram się żyć uczciwie.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Uważasz, że bycie anarchista wyklucza patriotyzm? Nie zgodziłbym się. Odrzucenie władzy może iść w parze z miłością do ojczyzny. Anarchista sprzeciwia się państwu jako jednostce prawnej narzucającej zasady, a nie ojczyźnie, z którą może być emocjonalnie silnie związany chociażby ze względu na historię.
 

h4x0r

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze wszond
Tytoń i alkohol należą do twardych narkotyków. Paląc jedno lub pijąc drugie - jesteś narkomanem.
 

amy92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Miasto
Bełchatów
1. Wiara
Chrześcijanka. _Podchodzę z szacunkiem do innych religii i ateizmu.

2. Ojczyzna\Patriotyzm
Podchodzić do niej będę zawsze z uznaniem i sentymentem, ale nie da się być patriotką w 100%. Ta ojczyzna jest zaniedbana.

3. Władza

Obecny rząd w tym kraju to jakaś pomyłka. Proponuję dopuścić do władzy ludzi mądrych i kreatywnych, z pomysłami i siłą woli, z uznaniem dla Polaków.

4. Używki
Nie ukrywam. Mam dziwne pojęcie w tym temacie. Jestem za legalizacją THC, papierosów nie lubię (pewnie dlatego, że szkodzą bardziej niż Marihuana). Alkoholem okazyjnie nie pogardzę. I uważam, że wszystko dozwolone, byle ze świadomością i umiarem.

5. Przemoc
Przeciwko. Są inne sposoby.

6. Polityka

Kompletnie obojętna. W większości tematów mnie nie interesuje.

7. Muzyka

Reggae, hip-hop, czasem pop.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
anarcho-patriotyzm , no jak chcecie dla mnie to chore . coz w dzisiejszych czasach jest nawet narodowy anarchizm :bag:
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
I tu się h4x0r nie zgodzę z Tobą. Narkotyk to słowo zaczerpnięte z języka potocznego. A w języku potocznym na osobę z piwem w ręku, czy z papierosem w ustach nie mówią "narkoman".
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nigdy Rock, Metal i wszystkie inne komercyjne Shity
Nie ma rzeczy niekomercyjnych. teraz 'niekomercyjnosc' jest popularna, jest robiona bo ludzie na to leca, i to juz jest komercja. Co jak co Twoja muzyka nawet do nibyniekomercji nie moze sie zaliczyc.
 
M

Mia

Guest
1. Wiara
wychowalam sie w katolickiej rodzinie. do 19 r życia byłam bardzo wierzaca. zwatpiłam lub obraziłam sie na boga. miotam sie. mimo ze czegos mi brak do koscioła nie chodze bo miewam tam objawy nerwicy-bo robie to wbrew sobie.

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
"ojczyzne kochac trzeba i sznowac", "słodko i zaszczytnie jest umierac za ojczyzne"- tak myslałam kiedys.
widze że nasz okret tonie a my w raz z nim pokornie idziemy na dno. jestem polka, wiec z duma utopie sie w tym bagnie.

3. Władza
nie mam zdania. jestem za głupia by decydowac o losie innych. szkoda ze niektórzy politycy nie myśla podobnie...

4. Używki
"czasami trzeba odejsc od zmysłów by nie zwariować"

5. Przemoc
to domena ludzi słabych. kiedy ktos nie radzi sobie słowem, siega po miecz.

6. Polityka
nie mam zdania. nie chce tylko pruderyjnego panstwa kościelnego, pod rzadem dewot i wazeliniarzy.

7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz
rock, punk, ska. genaralnie toleruje dużo z wyjatkiem country, disco polo, dance, techno+jego odłamy
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Jacobbs - nie zgodzę się. Tak jest tylko w Polsce, że mówimy narkotyk w sensie "tych mocniejszych". Prawidłowo to nawet kawa czy czekolada zawierają narkotyk. Co prawda nie nazwiemy 3-latka z tabliczką czekolady narkomanem, jednak w sensie zawartości związków psychoaktywnych jest to narkotyk. Jest nawet czekoladoholizm ;]
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Oj z tego co czytałem to czekolada nie wywołuje uzależnienia. Znalazłem kiedys artyluł na ten temat. No ale się nie kłucę:)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mozna sie uzalezni od wszystkiego, od czekoaldy takze. (takie uzaleznienia sa bardzo czeste u indian z ameryki poludniowej). trzeba pamietac takze o rodzajach uzaleznien, mozna sie fizycznie uzaleznic, i psychicznie.
 
N

niesmialy1815

Guest
1. Wiara
Jestem bardzo umiarkowanym chrześcijaninem, wierzę w Boga, ale już nie w Kościół i nie wierzę księżom, w kwestiach wiary i nie tylko jestem racjonalistą, mam pełną tolerancje dla wszystkich religii.

2. Ojczyzna/Patriotyzm
Kocham Polskę, nawet bardziej niż własną matkę, można powiedzieć że jestem patriotą, bo oddałbym życie za ojczyznę, niestety do wojska nie mogę iść, z powodu problemów zdrowotnych. Nigdy nie wyjadę z Polski, chyba że w celach turystycznych.

3. Władza
Moim zdaniem najlepszym ustrojem jest komunizm (ten prawdziwy), w którym wszyscy ludzie są równi i szczęśliwy, w którym nie ma podziałów ty jesteś biedniejszy, czarny lub jesteś gejem, więc jesteś gorszy.

4. Używki
Nigdy nie paliłem, nie piłem i nie ćpałem i nie zamierzam, to jest tylko psucie sobie zdrowia.

5. Przemoc
Popieram jedynie w obronie własnej i w równej walce, a nie znęcania się nad słabszymi lub zagrywki w stylu nóż w plecy, albo 5 na 1.

6. Polityka
Obecna władza nie podoba mi się, wolałbym jakąś partie lewicową, najbliższą z istniejących w Polsce jest mi SLD.

7. Muzyka
Klasyka najlepiej lubię barokową, a oprócz tego pop.
 

tomek_1425211

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
Korzemowo małe
1. Wiara

Hmm... Do koscioła nie chodzę i w boga też nie wierze
2.Ojczyzna/patriotyzm

Lubię polske ale bez przesady nacjonalistą nie jestem. Polskę cenię głównie za historię bo teraz to nie ma sie czym szczycić
3.Władza - Obecna mi się nie podoba, komunizmowi stanowczo mówię nie, monarchia nie, anarchia pod warunkiem że wszyscy by sobie pomagali itp. co jest nie możliwe więc nie mam jakiegoś ulubionego ustroju.
4. Używki - Papierosów nie palę i nie zamierzam, narkotykami nie zamierzam psuć sobie życia a alkohol tak, jakieś piwko albo cóś...
5. Przemoc - Tylko i wyłącznie w obronie własnej jeżeli inne formy rozwiązania konfliktu się wyczerpały
6.Polityka - Nie interesuje się nią bo co będe słuchał kto ile nakradł ??!! Jestem apolityczny
7. Muzyka - Punk, Ska, troszeczkę heavy metalu i trash metalu, Rock
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
1. Wiara
Jestem agnostykiem i antyklerykałem

2. Ojczyzna/Patriotyzm
Szanuje Polskę , ponieważ tutaj się wychowałem. Nie jestem jednak wielkim patriotą, a broń boże nacjonalistą. Mam za złe Polsce to że przez cały czas chcę zostać katolickim zaściankiem zamiast pójść do przodu.

3. Władza
Demokracja

4. Używki
Jestem za całkowita legalizacją miękkich narkotyków. Oraz za zniesieniem kar za posiadanie pozostałych narkotyków na własny użytek. Państwo próbuje wciskać kit że to dla naszego dobra. Czy odsiadka w więzieniu jest lepszą alternatywą ? Wątpię

5. Przemoc
Tylko w samoobronie

6. Polityka
Liberterianizm, jednak nie zgadzam się z libertarianami we wszystkim. Jestem przeciwko:
-powszechnego dostępu do broni
-całtkowitej legalizacji twardych narkotyków
-adopcji dla homoseksualistów
Oraz jestem za wprowadzeniem do tej ideologii kilku elementów socjalistycznych:
- darmowe szpitale i szkoły
- małe zasiłki dla bezrobotnych
- i pewnie coś tam sie jeszcze znajdzie ale już nie chcę mi się myśleć :D

7. Muzyka

Rock , Reggae , i trochę Hip hopu
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
1. Wiara
Chrześcijanin. Tutaj wolę bardziej opierać się na tym co było na początku chrześcijanizmu, za czasów Jezusa i apostołów, niż na tym co było w średniowieczu (inkwizycja, przymusowe narzucanie wiary itp.) czy teraz.

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Po części patriota, lecz nie fanatyk.

3. Władza
Demokracja, która jak na razie w Polsce z głupcami przy korycie nie jest możliwa.

4. Używki

Jak chcą to niech zażywają.
Co do dragów- jestem za legalizacja tylko miękkich.

5. Przemoc
Przeciwnik. Przemoc jest dla głupców. Lecz po pysku bić się nie dam... I odpowiem tym samym jeśli nie bedzie innego wyjścia...

6. Polityka
Nie chce mi się w to mieszać.
Aktualnie popieram tylko legalizację miękkich narkotyków

7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz jezyk.gif
Metal, a w małych ilościach rock i punk rock.
 

fasci_nation

Львівський батяр
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
116
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Lublin
1. Wiara:
Wychowany niestety raczej w lewicowej rodzinie, gdzie niby wszyscy są wierzący, ale tak na prawdę nikt nie wierzy. Ja wierzę w Boga, bardzo wierze i go kocham, aczkolwiek odrzucam KrK.

2. Patriotyzm:
Ojczyzna, jest po rodzinie, najwyższą wartością w moim życiu, oddałbym za nią wszystko i bez namysłu byłbym w stanie poświęcić swoje życie w imię tej miłości :)

3. Władza:
Władza? Hm...chyba najbliżej mi do ustroju podobnego do włoskiego faszyzmy, ale i niedokońca.

4. Używki:
Na chwilę obecną toleruję jedynie kawę i piwo.

5. Przemoc:
Generalnie przeciwko, ale czasem nie można od niej uciec.

6. Polityka:
Najbliżej mi chyba do NOPu.

7. Muzyka:
Stary dobry rock, trochę heavy, RAC, symfoniczna, soundtracki z filmów ;)
 
Do góry