Wasze ideologie

Paranoje_moje

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
4
Miasto
Bliżej centrum kraju.
1. Wiara
Bóg nie jest świecącym tatusiem z długą, białą brodą, a materią przepływającą przez wszystko, poruszającą te zębate koła życia. Czy samochód ruszy bez paliwa? Telefon zadziała z pustą baterią? Hortensja urośnie bez wody i słońca?
Odpowiadam: NIE.
Dlaczego?
Bo wszystko potrzebuje siły napędowej, a tą siłę daje nam materia, która pozwala m.in. myśleć, rosnąć, po prostu żyć.

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Polska ziemia jest moim domem, więc byłabym w stanie oddać życie za to by tego domu nikt mi nie odebrał. Jestem Polakiem.

3. Władza
Demokratyczne wybory powinny być TYLKO dla tych, którzy nie podążają ślepo za słowami jakiegoś debila w garniaku czy sutannie.


4. Używki

Szlugi, piwo raz na ruski rok, a od całej reszty trzymam się z daleka.


5. Przemoc

Pacyfistka, choć czasami należy prysnąć jakiemuś Ujowi gazem pieprzowym po oczach.


6. Polityka

Drugi przewrót majowy i Polska staje na nogach.

7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz
Nie zatrzymuję się na jednym gatunku muzycznym, jak równiej nie porzucam ukochanych brzmień. Co wymienić? Większość odmian metalu i rocka, hip-hop w wykonaniu inteligentnych ludzi, elektroniczne dźwięki dopasowane do poppingu, pop tworzony przez człowieka z pięknym głosem, czasami punk, który otwiera oczy, a najulubieńszy gatunek? Folk - piękna muzyka, która doprowadza mnie do szaleństwa :)
 

assiya

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Hej hej :papa:


1. Wiara

Wiara to właściwość dawania, obdarowywania i gdy osiągamy tę właściwość, odkrywamy powszechną siłę, która wypełnia ten świat.

2. Ojczyzna/Patryjotyzm

W świecie materialnym nie mamy nawet żadnej szansy stać się narodem mieszkającym w swoim kraju, na swojej ziemi, jeśli najpierw nie naprawimy się duchowo.

3. Władza

Globalna ekonomia rządzi się okrutnymi prawami i niemożliwe jest zrobienie kroku w lewo lub w prawo, jako że wszyscy są związani ze swoją strefą wpływów. Czy każdemu przywódcy państwa przysługuje prawo do czarodziejskiej różdżki razem ze stołkiem?

4. Używki

none


5. Przemoc

Przemoc to cierpienie, cierpienie jest złe, a zło to egoizm człowieka. "Należy wykorzystać nasz egoizm w prawidłowy sposób. Wówczas on rośnie dalej i z jego wzrostem pojawiają się u nas coraz większe możliwości wyjścia z siebie i osiągnięcia ukrytej rzeczywistości."

6. Polityka

Musimy stać się zintegrowani i globalni zgodnie z obecnym kryzysem. Ostatecznie kryzys jest uczuciem braku czyjejś zgodności z otaczającą go naturą. Jeśli naprawimy nas samych w ten sposób, wszystko zrównoważy się i osiągnie harmonię. To jest to, czego powinno się nauczać ludzi.

Dziekuje za uwage

:eek:k:
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 448
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
1. Wiara
Katolicka.

2. Ojczyzna/Patriotyzm
Nacjonalizm bo jest poświęceniem dla ojczyzny i celem życia.
3. Władza
Nacjonalistyczna i Faszyzm Włoski. Faszyzm Włoski połączony poglądami Endecji
4. Używki
Przeciwny narkotykom.

5. Przemoc
Przeciwny. Wyjątek stanowi walka z komunizmem i anarchizmem. Który stanowi zagrożenie dla państwa
i przejęcie przez nich władzy grozi terrorem i nędzą. Polityka
Jest ważna i każdy powinien tym się interesować. Odgrywa to ważną role naszym życiu i ma wpływ na państwo.Jedynie prowadzenie Autorytaryzm i samorządności da rozwój krajowi.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Anarchista ty pier**lony antypolaku nie obchodzi cię kraj w którym się urodziłeś.
Wiedziałem,że punki to śmiecie,ale ,że aż tak ty :cenzura: bijesz faszystów?
j**any pedale nastąpiła by anarchia to neonaziści i neofaszyści by was wszystkich zniszczyli bo faszystów już nie ma j**any brudasie i własnie takie gnidy jak ty zaśmiecają Polske
Byście :cenzura: wtedy mieli anarchie.
 

forumowicz250

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
95
Punkty reakcji
3
1. Deista, wierzący nie praktykujący.
2. Patriota, wróg nacjonalizmu; internacjonalista.
3. Władza- najlepszym ustrojem jest demokracja ludowa.
4. Za legalizacją "miękkich" narkotyków po udowodnieniu ich małej szkodliwości.
5. Przemoc - tylko w razie potrzeby.
6. Najbliżej mi do Komunistycznej Partii Polski
7. Utwór musi być dobry
 

La'lahiel

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
1. Wiara
Agnostyk

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Kocham Kraj , państwa nienawidzę.

3. Władza
Obecnie lawiracja pomiędzy minarchizmem , a anarchokapitalizmem.

4. Używki
Państwo nie powinno się do tego wtrącać , każdy powinien mieć prawo jeść , pić , wciągać , palić co mu się żywnie podoba,

5. Przemoc
Jednostka nie ma prawa inicjować agresji. Jednak w przypadku gdy zainicjuje ją ktoś inny , to w obronie wolności ma prawo wsadzić mu nóż pod żebra.

6. Polityka
Libertarianin

7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz :p
Od klasyki , poprzez dobry rock i metal , smooth jazz i vocaloidy , po dubstepy.
 

Flo_

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
1
Wiara

Agnostyczka

2. Ojczyzna

Kocham moją ojczyznę

3. Władza

Demokracja

4. Używki

Przeciw, aczkolwiek nikogo nie potępiam o ile nie nadużywa.

5. Przemoc

Obronna.

6. Polityka

Demokracja

7. Muzyka

Metal , Rock, Blues
 

Sabaku

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
29
1. Wiara
Katoliczka ale nie młodociany zagorzały moher. Kocham Boga i nie w smak mi zmiana religii. Na żadną. Nie dam sie nikomu wykręcić, chociaż jest kilka rzeczy jakie mi się w KRK nie podobają.


2. Ojczyzna

Ojczyznę kocham, nie mam zamiaru gonić na zmywak za zarobkiem do podrzędnej knajpy w Londynie.

3. Władza

Demokracja ma wady i zalety, aczkolwiek jestem za, chyba że ktoś wymyśli jakiś lepszy ustrój.

4. Używki

Okazyjnie %, nigdy żadnego zgona. Od całej reszty trzymam się z daleka, ale nie potępiam ludzi, którzy w czymś gustują, o ile nie próbują mnie wkręcić w spróbowanie.

5. Przemoc

Drugiego policzka nie nadstawię, w samoobronie potrafię wiele, zwłaszcza w obronie osób które kocham, i moich własnych przekonań.

6. Polityka

Polski rząd jest do niczego, przydałaby się świeża inteligentna krew, która dobrze ma poukładane w głowie.

7. Muzyka

W sumie wszystko. Tylko techno mówię ostre NO! bo to muzyka bez duszy.

Finito
 

Lord_diablo

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2011
Posty
32
Punkty reakcji
1
1. Wiara
Katolik

2. Ojczyzna

Ojczyznę kochać trzeba i szanować!!

3. Władza
rządy autorytarne, konkretne pod mądrym kierownictwem! a nie jak teraz banda świń przy korycie i co parę lat zmiana warty :) lub barw aby broń boże nie spaść ze swojego stołka!

4. Używki

%, czasem papierosek

5. Przemoc

czasami najlepsza obrona jest atak

6. Polityka

Aby Polska w siłę rosła trza nam wodza a nie osła!

7. Muzyka

w każdej można coś sobie wybrać dla siebie
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
1. Wiara
Ciężko powiedzieć. Jeśli chodzi o Boga mam całkowity stan zwątpienia, a do Matki Bożej nie, bo nawet mi sie sniła Oo

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Lubie ten kraj pomimo wszystko i niektórych ludzi, ale nienawidze rzadu.

3. Władza
nienawidze i osob ktorzy do niej daza i chca ja miec
4. Używki
-

5. Przemoc
Wobec osob niewinnych przeciw

6. Polityka
nienawidze

7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz :p
Punk, metal, rock i czasami blues
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
1. Wiara
Ateista

2. Ojczyzna/Patriotyzm
Narodowiec

3. Władza
Ważniejsze kto rządzi, od tego jaki jest ustój.

4. Używki
Alkochol okazyjnie.

5. Przemoc
W obronie własnej i w kometencji państwa.

6. Polityka
Szeroko rozumiana prawica.

7. Muzyka
Głównie metal, ale ogólnie wszystkie gatunki z wyjątkiem muzyki elektronicznej.
 

intrigue

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
1. Wiara

Wierzę w Boga- w jakąś siłę wyższą, która jest silniejsza od kogokolwiek, mądrzejsza, pewniejsza. Aczkolwiek...kościół mnie odstrasza. I nie, nie chodzi mi o opętanie. Po prostu to wszystko, co z nim związane wydaje mi się jedną, wielką zagadką, której rozwiązanie jest znane od bardzo dawna, ale bardzo nielicznym. Tak, sądzę, że kościół jest obłudny.

2. Ojczyzna/Patriotyzm.

Nie czuję głębszej więzi ze swoją ojczyzną- Polską. Możliwe, iż jestem zbyt młoda i jeszcze do tego nie dojrzałam. Może kiedyś...

3. Władza.

Chcę, aby władzę sprawował ktoś, kto wie co robi i kogo nie pobudzają jedynie walory pieniężne i ''rozsławiające''. Nie podoba mi się teraźniejsza mentalność ludzi, którzy chcą być tymi ''głównymi''. Należy poczuwać się do tego, aby brać odpowiedzialność za całe społeczeństwo.

4. Używki.

Brzydzi mnie smak alkoholu, papierosy bardzo okazyjnie, narkotyków nigdy nie próbowałam, aczkolwiek "wizja wizji" po niektórych jest zbyt przerażająco zachęcająca...zlinczujcie mnie, po prostu to jest dla mnie intrygujące. Ale chyba za bardzo bałabym się jakichkolwiek fizycznych i psychicznych skutków ubocznych. Wolę nie igrać z ogniem.

5. Przemoc.

Och, violence. Jak najbardziej przeciwko, zwłaszcza tej najbardziej niszczącej psychicznie. Biada inteligentnym i zarazem okrutnym ludziom, którzy potrafią uderzyć w najsłabszy punkt. Fizycznie też.

6. Polityka.

None. Jestem całkowicie niewrażliwa na ten temat. Ogranicza się on u mnie do lekcji WOSu i czytania nagłówków gazet.

7. Jakiej muzyki słuchasz?

Trudno to zdefiniować. Ale najlepiej będzie: takiej, na jaką akurat mam humor. Musiałabym wypisać 3/4 gatunków muzycznych, czego akurat mi się nie chce. : )
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
1. Wiara
Nie wierzę w Boga, bószki , bóstwa reinkarnacje anie nie modlę się do rzeczy, nie wierzę w magię z nieba. Wierzę za to w ludzi i w to, że czasami ktoś okaże mi trochę swojej bezinteresownej dobroci.

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Ojczyzna ponad wszystko, jestem patriotą i nacjonalistą(nie mylić z faszyzmem albo co gorsza z nazizmem!) kocham Polskę!

3. Władza
powiem tak "każda władza deprawuje, władza absolutna deprawuje absolutnie"

4. Używki
Alkohol tak ale z umiarem i rozsądkiem, narkotyki nigdy

5. Przemoc
Przeciwnik

6. Polityka
Prawicowiec

7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz :p
słucham tego co mi się spodoba ostatnio dużo muzyki typu rock, metal ogólnie gitara i perkusja - nie lubie discopolo, hip-hopu, rapu, współczesny pop to w 99% syf.
 

AryanSkin14/88

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
WIELKA POLSKA.
1. Wiara
Jestem Agnostykiem, wierzę w Prawa Natury, Chaos, oraz Aryjskich Bogów.

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Fanatyk, Biały Wojownik, Dumne Dziecko Najwspanialszej Matki Polski.

3. Władza
Reżim Totalitarny
4. Używki
Piję i palę nałogowo, lecz żadnych narkotyków, czy cholernej Marihuany.

5. Przemoc
Wobec Lewaków, Wrogów Narodowego Socjalizmu.
Jestem dość Agresywną osobą, więc często zdarzają mi się bójki.
Jednak nie preferuję żadnego sprzętu.
Jedynie Glany i Pięści.

6. Polityka
NARODOWY SOCJALIZM


7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz :p
RAC, czyli od Hate Rock, po Black Metal, czasem puszczę coś z klimatów Horrorcore.
 
A

alfabeta11

Guest
1. Wiara
Jak dla mnie to coś tam może istnieć. Jeżeli tam jest to się wcale ludźmi nie interesuje i tak powinno być z wzajemnością.

2. Ojczyzna, patriotyzm
Nie te czasy. W Polsce źle się dzieje i gdyby wybuchła wojna to nie walczyłbym. Po co umierać za błędy kilku osób na stołkach?

3. Władza
Demokracja mi odpowiada. Zmieniłbym tylko to, że politycy dostają wynagrodzenie. Bzdura totalna.

4. Używki
Generalnie nie mam nic przeciwko. Zdarza się wypić piwko czy coś. Jestem jedynie przeciwnikiem papierosów i ciężkich narkotyków.

5. Przemoc
Stanowczo jestem zwolennikiem pokojowych rozwiązań.

6. Aktualnie obserwator. Może kiedyś się to zmieni.

7. Muzyka
Nie mam jakichś ustalonych wytycznych. Słucham wszystkiego co dobre. Może wyjątkiem jest dubstep itp. Straszna sprawa...
 

Steiner14

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
87
Punkty reakcji
2
Wiek
30

Wiara
Ateizm. Silny sentyment do rodzimej wiary słowianskiej. Oddawanie czci ojczyznie.

Ojczyzna/Patriotyzm
Miłość do ojczyzny. Patriotyzm. Nacjonalizm.

Władza
Totalitaryzm którego dyktatorem byłby patriota z jajami. Ewentualnie ustrój autokratyczny. Pozbycie się demokracji.

Używki
Przeciw narkotykom. Przeciw nadużywaniu alkoholu. Przeciw paleniu papierosów.

Przemoc
Przeciw bezmyślnej przemocy. Natomiast za przemocą dokonywanej w imię słusznej sprawy.

Polityka
Narodowy socjalizm.

Muzyka
Rock - szczególnie RAC. Metal - wiele jego odmian.​
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Wiara
Agnostycyzm.

Ojczyzna
Wróg nacjonalizmu, szowinizmu i ksenofobii. Internacjonalista.

Władza
Demokracja jak najbardziej.

Używki
Pali i pije. Raczej przeciwny jestem ciężkim narkotykom.

Przemoc
Wobec gnojów, cwaniaków, neonazistów, gwałcicieli, zdrajców, konfidentów i osobników siejących terror w rodzinie/związku. I oczywiście w obronie własnej.

Polityka
Socjaldemokracja i socjalliberalizm.

Muzyka
Rock, metal, trip hop, czasem hip hop, klasyka, muzyka elektroniczna okazjonalnie i równie okazjonalnie trance.
 

Michał J

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Polska
1. Wiara
narazie w nic nie wierze wolna wola
2. Ojczyzna/Patryjotyzm
nic nie mam do mojego kraju bo wkoncu sie tu urodzilem i tu wychowalem ale wolal bym zyc gdzie indziej
3. Władza
taka jaka jest w polsce mi odpowaida
4....
5...
6. Polityka
nie zajmuje sie polityka ani mnie to nie interesuje

Pkt. 3 Nie wiesz czy Ci odpowiada skoro się nie interesujesz jak pkt.6 ?
Nieświadomość to chyba odpowiada wnioskując z tych punktów.
 

Michał J

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Polska
1.Wiara.
Wierzę w starych bogów, tak to ujmę
2.Ojczyzna
Kocham i walczę z bardzo popularnym ostatnio antypolonizmem.
3.Władza.
Kapitalizm mi odpowiada, jeśli zasady równości zostały by przywrócone
ale obawiam się, że to niemożliwe i cofniemy się do starych systemów.
4.Urzywki
p i p i p
5.Przemoc
Nie popieram
6.Polityka
Długo by pisać.. Ostatnio miałem sen, że w Polsce rządzą Polacy.
7.Muzyka
Najróżniejsza plus HipHop
 

kalomea

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Widzę, że wszyscy zachowują schemat założyciela tematu:)
Spoko, mi w sumie też nic innego nie przychodzi do głowy...

1. Wiara
Wyznanie rzymskokatolickie

2. Ojczyzna
Szanuję Polskę i Polaków, to bez wątpienia wielki naród, kiedy trzeba... Chcialabym mieszkać tu w przyszłości, ale czy oddałabym za nią życie?... Nie wiem.

3.Władza
Bardziej chyba jej skuteczność zależy od ludzi, którzy ją sprawują niż od ustroju, ale generalnie jestem za demokracją. Dopóki nie wymyślimy czegoś lepszego...

4.Używki
Zdecydowanie przeciw (alkohol od święta, marihuana to też narkotyk, papierosy powinny być zabronione... albo przynajmniej o wiele droższe)

5.Przemoc
Zdecydowanie przeciw.

6.Polityka
Nie interesuję się bardziej niż to konieczne. Na razie i tak nie głosuję. Jeśli bede to na pewno nie na SLD ani Palikota.

7. Muzyka
Słucham muzyki a nie gatunków, ale ogólnie jak na razie nie trafiłam jeszcze na nic interesującego z dubstepu ani techno. Poza tym - chyba po trochu wszystkiego.
 
Do góry