Wasza Ulubiona Nadmorska Miejscowosc

K

kinga_sc

Guest
A ja mam tak Gdańsk- wszystko jest co mi potrzeba:) Bank, Net, Knajpki, Muzea, a przede wszystkim jakaś cywilizacja:) Daleko do plaży i tego okropnego piasku:)


A jak się znudzi to można skoczyć do Sopotu na deptak:D
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
Każda jest cudna do zobaczenia.. aczkolwiek znudziło mi się już Bałtyk teraz mam chrapkę na góry np. nad Solinę :)
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
Kilka razy byłam w Mielnie, właściwie to mała miejscowość z wąską plazą i nie ma tam nic ciekawego. A obok jest Mielenko dobra plaża, dużo miejsca i swobody można nawet pograć w piłkę
Za to Kolobrzeg jest o wiele wilele większy ale za to na plaży nie ma gdzie się ruszyć.
Jak poprzedniczka napisała Ustka jest fajnym miejscem podobało mi sie tam;))
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Byłem tu i ówdzie nad naszym ukochanym Morzem Bałtyckim i zdecydowanie najbardziej pasuje mi Gdynia-Orłowo
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
w sumie nie przepadam za polskim morzem, ale od kiedy pojechałam z ok-tours do Rimini zakochałam się w Morzu Adriatyckim, także moją ulubioną nadmorską miejscowością jest Rimini ;)
 
A

ann han

Guest
Moją ulubioną nadmorską miejscowością jest Jastrzębia Góra. Jeżdżę tam regularnie bo zakochałam się w spa primavera. Mają naprawdę szeroką ofertę zabiegów spa, którym bardzo często się poddaję, ale taż można uczestniczyć w zajęciach rehabilitacyjnych i odchudzających. Ale najbardziej podoba mi się to że hotel jest blisko morza i mogę sobie iść na spacer nad Bałtyk. Ze względu na spa primavera moją ulubioną miejscowością nadmorską jest Jastrzębia Góra:)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
A ja najbardziej lubię Gdynię. I to ze względu na kilka rzeczy. Po pierwsze wspaniałych wspomnień, świetnych ludzi, którzy tam mieszkają i chętnie przenocują kiedy spontanicznie się do nich przyjedzie. Po drugie ze względu na tegoroczną świetną paradę żaglowców. Po trzecie ze względu na niesamowite Openery, które dodają skrzydeł. Po trzecie wspaniałe molo, które najpiękniej wygląda w porze wakacyjnych świtów, tuż przed kąpielą w morzu :) A jak ktoś mola nie uświadczył to niech szybko zaległości nadrabia: wirtualne molo Lepszy rydz niż nic jak to mówią... Ale człowiek nad morze to by pojechał, oj pojechał by...
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam Mrzeżyno. Świetna mijscowość. Nie drogo. Mili ludzie. Super morze i plaża ;)
 

Laurearel

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
472
Punkty reakcji
22
Nad Bałtykiem zapadły mi w pamięć zakątki wyspy Bornholm - niesamowite miejsce.
Z polskich miejscowości lubię Świnoujście i Międzyzdroje (to przede wszystkim ;p ), po za tym mam sentyment do Władysławowa i Chłapowa : )
 

efka77

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Myslę,że decydujące znaczenie maja tu nasze wspomnienia.To one w wiekszości powodują, że pewne miejsca utkwią nam w pamięci a do innych nie mamy zamiaru nigdy powrócić.
 
Do góry