Wasza pierwsza gra

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Tutaj podajecie nazwy Waszych pierwszych gier, w które graliście, a także emocje, które towarzyszyły Wam podczas gry(nie ma znaczenia czy gra była wydana na PC lub jakąś inną konsolę).
Dla przykładu zacznę pierwszy.


1-a56dffspidermancover.jpg

Moją pierwszą grą był Spider Man, wydany na konsolę PSX. W pająka wcielałem się u kumpla, któremu konsolę matka przywiozła z USA. To było naprawdę coś wielkiego, ponieważ Spider Man był wtedy jednym z najpopularniejszych bohaterów, a serial animowany o jego przygodach był emitowany na Fox Kids kilka razy dziennie. Sama gra posiadała całą masę poziomów, z których część była tak skomplikowana, że nie mogliśmy wygrać danych leveli. Efektowne walki z największymi przeciwnikami, całe mnóstwo zbirów i wielka moc Człowieka Pająka. Wtedy nie przeszkadzała liniowość, ani porysowana płyta zacinająca się kilkanaście razy dziennie. :D Po prostu BOMBA!
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Pierwsza gra która zrobiła na mnie piorunujące wrażenie?
gta_vice_city.jpg


Najpierw sporo o niej czytałem, kiedy nie miałem jeszcze komputera. Pochłaniałem artykuły z CDA czytając o nieograniczonych wtedy dla mnie możliwościach, o olbrzymim świecie gry który tętnił własnym życiem.

CDN
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Crash Bandicoot 3: Warped.

f97c3a5e0db1d859d04ea7ca4f1d718c.jpg


Za czasów dzieciństwa zostałem szczęśliwym posiadaczem konsoli PSX. Z początku krucho było z kołowaniem gier na konsole z tego względu, że wówczas miałem nieprzerobionego PS'a i pewnego dnia kolega podrzucił mi serię przygód Crasha Bandicoot'a. Właściwie trzecia odsłona pod banderą Warped zrobiła na mnie fenomenalne wrażenie i spowodowała, że przegrałem niemalże całą zimę. Wówczas odczuwało się nieziemsko atmosferę świąteczną, oraz tuliło się do poduszki z padem w ręku wiedząc, że na zewnątrz okna zamieć robi spustoszenie. Nieraz powracam z uśmiechem do tych wspomnień i aż zbiera na śmiech na myśl o Warpedzie, że na co dzień przechodziłem go od samego początku z racji tego, że nie posiadałem karty pamięci.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Medal-Of-Honor-by-EA-Games-Soundtrack_34zmerGa50Ix_full.jpg

Więc pierwszą grą jaką miałem była pierwsza część Medala :D Nie chce mi się dużo pisać, świetna gra :D
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Otóż pierwszą grą w jaką grałem był:

Wrażenia? Super! I to poczucie odpowiedzialności. Jeden zły ruch i świat wybuchnie :lol:
 
J

Justyna712

Guest
Killzone
Grałam w to na PS2, świetna gra, na prawdę polecam ;D
Szczególnie że ja uwielbiam strzelanki ;D

[sorry, że nie ma obrazka, ale nie chciał mi się wstawić]
 

Aralion

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Bytom
Moją pierwszą grą była taka żabka co się skakało przez różne przeszkody. Była to pierwsa gra jaką miałem na PC. Skakało się tak żeby nie rozjechało cie auto czy jak się było w mrowisku mrówka. Jadło się muchy, nawet rybki achhh te czasy...
 

Druid

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Moja pierwsza gra byl dynablaster jaka to byla radocha podlozyc bombe pod potworka, potem byla gra typu laczenie rur kanalizacyjnych a taka powazna gra to byl heores 2 i warcraft 2
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
173968062.jpg

Pierwszą grą która zrobiła na mnie niesamowite wrażenie było GTA
grałem w nie godzinami gdy przukeżdzałem na weekendy do siostry. Jej chłopak mial je na swoim kompie. Nie mogłem się oderwać. Nie była opczywiście pierwszą grą wz jaką grałem. Pierwsze były te wszystkie Contry, Mortal Combat itp. na Pegasusa. Ale pierwsze GTA zawsze bedzie dla mnie specjalne.
Pamiętam jak opowiadałem kolegą po powrocie do domu co robiłem w tej grze. Jeszcze wtedy nikt z moich znajomych z ulicy nie mial kompa więc to było coś :D
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
Pierwsze gry (PC) jakie pamiętam to Virtua Cop, Primal Rage, Blood, Carmagedon, Quake, GT 97', prehistoria gier komputerowych
Nie pamiętam która była tą pierwszą ale najmilej wspominam Primal Rage i GT 97'

Grałem u kuzyna,bo jak większość łepków w tamtym czasie nie miałem jeszcze komputera. Primal Rage (w naszym wąskim kręgu po prostu "Walki Dinozaurów") Zawsze dostawałem w dupę bo nie mogłem ogarnąć czterech klawiszy,ale najważniejsze było to że bawiłem się przednio.

GT 97' czyli protoplasta samochodówek,chyba moja ulubiona gra,miejscami jej nie rozumiałem (samochody wybuchały z przyczyn których nigdy nie ustaliłem) ale podobnie jak w przypadku Primal Rage,była to świetna rozrywka. Kiedy czasem wpadam do kuzyna i widzę na jego półce te stare tytuły mam ochotę je sobie przypomnieć,tylko nie mam komputera na którym dałoby się je uruchomić :zamknijoczy:
 

Attachments

  • primal-rage-20081125064032233_640w.jpg
    primal-rage-20081125064032233_640w.jpg
    101,6 KB · Wyświetleń: 18
  • Gt_racing97.png
    Gt_racing97.png
    48,6 KB · Wyświetleń: 19

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
To chyba był Jazz Jackrabbit z roku pańskiego 1998, miałam wtedy 5 lat i grałam z koleżanką, ona strzelała, ja chodziłam strzałkami, a i tak było to dla nas arcytrudne :p Wiem, że bardzo się wkurzałyśmy :D W ogóle wtedy przy tej grze zbierała się cała rodzina, taki to był hit :)
4439arabsvip.com.jpg

jazz2.jpg
 

Adicreed

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Moja pierwsza gra w jaką grałem to Deluxe Ski Jump 2( DSJ2):D Jeszcze za czasów Małyszomanii!
thumbnail1.jpg
 

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
INFO + ZDJĘCIE = FAJNY POST I SZANSA NA ROZWINIĘCIE SIĘ TOPICU.
NO JUŻ! PODAWAĆ SWOJE PIERWSZE GRY! :D
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Generalnie, około 95' miałem pierwszą styczność z komputerem, zaś jakoś od czasów Diablo II poważniej zacząłem szukać rozrywki przy PC. Niemniej, wcześniej na pewno dłużej moją uwagę przykuły

Transport Tycoon Deluxe
transport_tycoon_deluxe_4.jpg

Warcraft 1
warcraft1.jpg

Quake 1
Quake_1_screenshot_320x200_e1m3.png


Do tego minigierki typu Lion King, Alladyn, Kevin Home Alone :)
 
Do góry