Wasz Ideał

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
O lol. Lubie porządek, ale to już musi być jakaś choroba :) U mnie skarpetki leżą w szafie / garderobie, na półce, w takim pojemniku / koszyku, że zawsze jak chce to go wyciągam no i sobie wybieram, które mi się podobaja :D Majtki, spodenki podobnie :)
Szuflady sa przereklamowane bo zawsze jakies skarpetki znajduja sie głeboko i nigdy sie z nich nie korzysta bo zawsze sie te z przodu wybiera :D A tak wyciagasz cały koszyk i jedziesz. To tak jak klocki lego kiedys sie trzymalo w kartonie - zawsze moznabylo wystawic na srodku pokoju, aby dobrze sie przyjrzec co wyciagnac :D :D :D

nawet koszyk osobno na skarpetki osobno na majtki to i tak bardzo spory poziom porządku :p ja np. mam skarpetki razem z majtkami :D

bo droczenie się jest fajne, dla ludzi którzy to łapią, zazwyczaj jest wesoło :eek:k:
Problem w tym, że ci spięci, najczęściej odbierają to jako atak personalny, cóż ...:/

:lol:

Ty jeszcze spiętych ludzi na tym forum nie widziales chyba :D
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
nawet koszyk osobno na skarpetki osobno na majtki to i tak bardzo spory poziom porządku :p ja np. mam skarpetki razem z majtkami :D
Ja musze mieć osobno bo razem ze skarpetkami mam ze 3 pary getr (getrów ?) do grania w piłkę - one dużo miejsca zajmują :) A z kolei razem z majtkami leżą spodenki do gry w piłkę - też swoje zajmują. Do jednego koszyka się nie zmieści wszystko - sprawdzałem :D
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
Ty jeszcze spiętych ludzi na tym forum nie widziales chyba :D
widziałem i tu i na innych forach i zazwyczaj nawet nie próbuję podejmować polemiki, bo najczęściej sensu nie ma
natomiast będąc optymistą, czasami podejmuję syzyfowe prace w stosunku do ludzi, kiedy łudzę się, że istnieje cień szansy, na wyprowadzenie ich na ludzi :D
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
to kup większy koszyk :D
nie wejdzie :D koszyk jest dopasowany do wysokości półki i już większy być nie może ;) Fakt, pewnie połowe skarpetek mógłbym wywalić - może wtedy by się miejsce znalazło ;) :D nawet mam te koszyki w dwoch kolorach zebym nie musial sie zastanawiac co w którym jest :D: :lol: Biały / Jasny na majtki, Ciemny / Czarny na skarpetki :D Grunt to narzucić sobie odpowiedni reżim i potem można o takich bzdetach po prostu zapomnieć :)

mój przyszły ideał dostanie za to jeden koszyk tylko - na drugi trzeba zasłużyć :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
nawet koszyk osobno na skarpetki osobno na majtki to i tak bardzo spory poziom porządku :p ja np. mam skarpetki razem z majtkami :D



:lol:

Ty jeszcze spiętych ludzi na tym forum nie widziales chyba :D

zgadza się, ja też mam razem, ale to już jak komu wygodnie :)
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
wyrozumiały +
w miarę możliwości rozumiejący mnie +
szanujący kobiety i osoby starsze (kulturalny) +
przystojny +
lubiący sport +
pozytywnie nastawiony do życia +
z poczuciem humoru +
ktoś na kim mogę zawsze polegać +

spóźnialski -
palący niezliczoną liczbę papierosów dziennie -
nieodpowiedzialny -
ktoś za kim ciągle trzeba sprzątać -
mający dwie lewe ręce -
egoista -
obrażalski -
 

SamWiesz

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Jako-tako nie mam swojego ideału, ponieważ nie potrafię określić go słowami. Nie będę kłamał, że nie zwracam uwagi na wygląd, lecz nie jest on najważniejszy. Przy drugiej połówce, chciałbym czuć się swobodnie i móc polegać na niej. Ważne jest też to żeby była skromna i nie lansowała się drogimi ciuszkami itd.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Charakter:Mądra,delikatnie nieśmiała ale inteligentna,kulturalna a przede wszystkim wierna i ufająca swojemu chłopakowi (może być lekko zazdrosna) :)

Zainteresowania:Cudownie gdyby interesowała się sportem (jakimkolwiek),muzyką,miała jakieś hobby,któremu poświęca czas (tylko nie TV i seriale,fotka.pl i inne badziewia)

Wygląd:Twarz niewinna,z pięknymi oczyma,zgrabna

Marzenie :p
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Ideał dla dziewczyny - słucha i potakuje, ma zdecydowaną opinię, ale ulega jej propozycjom, pamieta o swietach osobistych, jest do dyspozycji i w gotowosci, kiedy jej się chce, rzadko ogląda się za innymi i wyjaśnia, że to z powodu strasznej brzydoty i bezguścia, ogląda z nią jej ulubione (najlepiej wszystkie) seriale o miłości, itd.
 
M

MacaN

Guest
Heh ;) dziwnie pisać o ideale, nie mając nawet nie-ideału :p

No ale ok.

+ ładna, nie perfekcyjnie piękna ( choć nie pogardziłbym :D ), no ale żeby oko się cieszyło... faceci to wzrokowcy w końcu :p
+ musi mi się z nią fajnie rozmawiać, na KAŻDY temat
+ powinna umieć gotować
+ wierna
+ musi się szanować.



- nie musi być specjalnie inteligentna
- może palić, ale absolutnie nie śmierdzieć tymi fajkami.
- akceptacja kogoś tak porąbanego jak ja ;)


no i tyle, nie przychodzi mi do głowy więcej wad do zaakceptowania. Najgorsze to pijaństwo, chamstwo i niewychowanie.
 

lemonade

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
mój ideał -szalony-spontaniczny-kochanek-zafascynowany tylko mną...-przyjaciel.
 

lemonade

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Charakter:Mądra,delikatnie nieśmiała ale inteligentna,kulturalna a przede wszystkim wierna i ufająca swojemu chłopakowi (może być lekko zazdrosna) :)

Zainteresowania:Cudownie gdyby interesowała się sportem (jakimkolwiek),muzyką,miała jakieś hobby,któremu poświęca czas (tylko nie TV i seriale,fotka.pl i inne badziewia)

Wygląd:Twarz niewinna,z pięknymi oczyma,zgrabna

Marzenie :p



jakbym szukała kobiety-idealnej to też taką poproszę... ;)
 

Vena.

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
29
+ zadbany
+ inteligentny
+ kulturalny
+ odpowiedzialny
+ zabawny
+ przy którym czułabym się bezpieczna
+ nie przesadza z alkoholem

- bałaganiarz
- spóźnialski
- może sobie czasami przeklnąć / zapalić papierosa
- nie musi wyglądać perfekcyjnie
 
M

MacaN

Guest
Heh ;) w zasadzie to ten temat nie ma sensu.

Do tych opisów pasuje pełno ludzi, ale i tak większość by odpadła w oczach autorki / autora ;) Dlaczego ? Bo każdy ma ten ideał w głowie, a wypisujemy tylko ogólniki.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Musiałaby mi się wizualnie podobać. Poza tym musiałaby być miłą osóbką, sprytną, ogarniętą umysłowo, okazjonalnie mogłoby jej też pozytywnie odbijać. Ale musiałaby być też elfką. Jeśli nie elfką, to żadnej innej nie chcę.
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
Mój ideał....
Hm, trzeba zacząć ode tego że sama musiałabym się jakoś przekonać do niego, bo ja sama idealna nie jestem...
Jeśli już bym się z tym uporała to od razu przeszlibyśmy do rozmowy - bardzo, bardzo długiej, z przerwami jedynie na siku bo ja mam bardzo dużo do powiedzenia i do.. posłuchania też.
Musiałby spacerować ze mną wieczorami pod gwiazdami i oddawać mi swoją kurtkę gdybym zmarzła - mam sentyment do takich gestów.
Poza tym lubiłby mojego kota i przynosiłby śniadanie do łóżka; byłby trochę pedantyczny (żeby nastała równowaga w przyrodzie) i lubiłby czytać wiersze. Razem ze mną rzecz jasna.
Mimo to nadal nie wiem czy bym go lubiła bo przedstawiony wyżej opis wydaje mi się jakiś... drętwy i aseksualny.
Może więc dobrze że Pan Ideał - nie istnieje.
 

Alex1971

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
nie lepiej by bylo gdyby w tym temacie pisać - jak jest, a nie jak ma byc?
i odrazu zapodaję na temat mojej Pani:
zalety : jest piękna, miła, wyrozumiała, ma w sobie dużo empatii, lubi to samo co ja
wady : przy swoich przyjaciółkach pozuje na zupełnie inna osobę( albo sie myle) :tongue:
 

aska1911

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Zalety:
- poczucie humoru
- szczerość
- opiekuńczość i czułość
- romantyk
Wady:
- upartość
-palenie papierosów
-bałaganiarstwo
- nad opiekunczość
 
Do góry