Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

Saindd

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
doczekaliśmy się swojej Ekipy z New Jersey – widzieliście? Hahah! Wszyscy mówią, że moda na nowości zawsze na końcu dociera do Polski, a tutaj proszę – jesteśmy chyba trzecim europejskim krajem, który ma swoją ekipę :D Nie wiem jak Wy – ja się czuję zaszczycona :D Kto ogląda ze mną? :D
 

Marek Bandura

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Saindd napisał:
doczekaliśmy się swojej Ekipy z New Jersey – widzieliście? Hahah! Wszyscy mówią, że moda na nowości zawsze na końcu dociera do Polski, a tutaj proszę – jesteśmy chyba trzecim europejskim krajem, który ma swoją ekipę :D Nie wiem jak Wy – ja się czuję zaszczycona :D Kto ogląda ze mną? :D Odcineki można oglądać na warsaw-shore24.blogspot.com
Petarda :D Trybson the best, ja wole ogladac w hd

piski Elizy - bezcenne


ps. KRZYCZ TRYBSON !
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
107
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Głupi program, dla głupich ludzi, potem dzieciarnia z gimnazjum czerpie z tego wzorce do naśladowania. Widziałem jeden odcinek i poziom tego dzieła mnie przygniótł. Czy my musimy czerpać najgorsze wzorce z zachodu? Jest dużo głupich programów, z których można się pośmiać, ale to jest po prostu żałosne. Szczyt debilizmu. Przerażające jest to, że ten program zyskał rzeszę wielbicieli! Jakiś Trybson, banda lafirynd i inne pierwiastki.

ŻENADA!
 

Natalia Lis

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
1
nie widziałam żadnego odcinka, jedynie krótkie zapowiedzi programu, ale nawet jedynie na podstawie tego co zobaczyłam jestem wstanie stwierdzić, że normalni, szanujący się ludzie tam nie występują.
 

Jeszoswiesz

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2013
Posty
83
Punkty reakcji
5
Wiek
39
Program jest żałosny do bólu, ale można się pośmiać, na zasadzie śmiania się z małp w zoo :D.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Boję się zobaczyć tego programu, nawet dla beki. Nie wiem, czy moja psychika jest na to gotowa. :p
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Nie oglądaj, dla dobra zdrowia psychicznego. Spróbuj odmóżdżać się w inny sposób. :p
 
Do góry