Warkoczyki

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
To widze ze sluchasz tego co ja. :) Juz Cie lubie. Ja tez chcialem dredy, ale jednak nie, wole swoje krotkie wlosy, bo w nich wygladam duzo lepiej ;). Dlugim wlosom mowie NIE :p
 

Marians

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
311
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduńska Wola
Ja teraz zapuszczam, chcę sprawdzić, jak to się będzie prezentowało :p Ale niezbyt długie, tak średnio :p Jak będzie źle, to na koniec zabawię się i popróbuję inne typy przed ścięciem :)
 

Darnok

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Długie włosy i warkocze pozostawiam dziewczynom
 

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
osobiście nie myślałem o takich jak na zdjęciu tylko takie jakby dredopodobne. Rodzice mi nie pozwolą na dredy a warkoczyki zawsze rozplątać mogę:D
 

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
ee czyli jestem masochistom bo czasami lubię bul to może i dałby rade ktoś mi rozplątać dredy ale nie chciało by mi się płacić 2 raz niepotrzebnie
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
fajnie, podoba mi się cos takiego, ale na ciut dłuższych włosach. 7 cm to troszkę za mało. Tobie by pasowały takie warkoczyki :D
 

ar2r

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z odmętów piekła :)
fajnie to moze wyglada u "amerykańskich murzynów z getta" :p :p dla białasa troche lipa, a poza tym im dłuższe włosy tym więcej czasu trzeba poświęcić na pielęgnacje, nie zapominajcie o tym chlopaki chyba ze chcecie wygladac jak dziady z obsługi cyrku :) pozdro
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ar2r ja mam zupełnie inne zdanie na temat warkoczyków nie każdemu na pewno pasują, ale są tacy, którzy wyglądają w nich SUPER!
Chociaż bardziej podobają mi się dredy
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
7 cm to nie jest za mało... takie warkoczyki zwykle robi się wplatając w naturalne włosy sztuczne... mi się podobają warkoczyki, ale nie każdemu pasują...
 
Do góry