Wargi Sromowe

Toffee

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta
Witam!
Czy wystajace wargi srmowe sa całkiem normalne czy to jakas rzadkosc?
Jak to jest i od czego to zalezy?
Czy dla Was-dziewczyn jest to krecpujace a jak jest z facetami-czy im sie podoba?
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
To normalne - dziewczyny są różnie zbudowane. Nie ma się czym przejmować.
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Budowa anatomiczna jest u każdego inna i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze bo nie ma dwuch takich samych kobiet z tak samo wyglądającymi czy to wargami czy piersiami.
A czy facet zwraca uwagę na to? Zalerzy czy Cię kocha jak tak to nie robi mu żadnej róznicy bo kocha się nie za wygląd a za duszę. Kształt i wygląd warg i ogólnie narządów płciowych może się podobać lub nie ale nastoletnim chłopcom którzy dopiero wchodzą w okres dojrzewania. Dla dojrzałych psychicznie mężczyzn będących w stałym i trwałym związku jest do drugorzędna cecha bo wiedzą, że wszystko co najpiękniejsze ma ich partnerka.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
chyba nie ma innego wyjscia jak zaakceptować to co sie ma :) niestety mi nie odpowiada moja łachteczka taka... hm... :bag:
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
To jest całkiem normalne. Ale powiem Ci że jak facet zobaczy Cie nago to wyłącza mu sie mózg i nie patrzy jak i co wygląda tylko mysli żeby jak najszybciej wejść tak gdzie trzeba i zrobić swoje
 

po prostu ja:)

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Siasia ja to mysle ze ty powinnas zostac sexuologiem :D hehe w kazdym temacie gdzie jest o sexie tam jest siasia hehe :D
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Budowa anatomiczna jest u każdego inna i to jest w tym wszystkim najpiękniejsze bo nie ma dwuch takich samych kobiet z tak samo wyglądającymi czy to wargami czy piersiami.
A czy facet zwraca uwagę na to? Zalerzy czy Cię kocha jak tak to nie robi mu żadnej róznicy bo kocha się nie za wygląd a za duszę. Kształt i wygląd warg i ogólnie narządów płciowych może się podobać lub nie ale nastoletnim chłopcom którzy dopiero wchodzą w okres dojrzewania. Dla dojrzałych psychicznie mężczyzn będących w stałym i trwałym związku jest do drugorzędna cecha bo wiedzą, że wszystko co najpiękniejsze ma ich partnerka.

podpisuję się calkowicie i nie mam już praktycznie nic do dodania :) i pomyslec, ze to napisal mezczyzna ;)

nie martw się, każda z nas jest inna, a przez to niepowtarzalna :D
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
OMG, jesli cie kocha..... te teksty o milosci sa powalajace...

W sumie prawa, jak kocha to malo mu przeszkadzaja we wkladaniu te wargi.


Jak masz wary po kolana to troche by to dziwnie wygladalo o_O
 

Ika202

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Bydgoszcz
To jest całkiem normalne. Ale powiem Ci że jak facet zobaczy Cie nago to wyłącza mu sie mózg i nie patrzy jak i co wygląda tylko mysli żeby jak najszybciej wejść tak gdzie trzeba i zrobić swoje
Podoba mi sie twoja odpowiedz:pchociaz facetowi to czesto wyłącza sie mózg czasami sie zastanawiam czy mój wogle go ma:p
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ja też mam lekko wystające i jakos mi ani mojemu chlopakowi to nie przeszkadza. Podczas minetki moj misio uwielbia dosysać sie do moich platkow :D
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
To naprawde nic nienormalnego, jeśli bardzo Ci to przeszkadza lekarz ginekolog może Ci to uciąć. Oczywiście w prywatnym gabinecie na znieczuleniu miejscowym, tylko mój gin mówił, że potem przy współżyciu może boleć, a jesli je masz to przy współżyciu "pomaga":)
 

ilula

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie ma innej rady: musisz sie zaakceptować. Wierz mi to nie jest tylko twój problem- ma go wiele kobiet :):)
 
Do góry