Wall-E

ksowa12

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
420
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Limanowa
Co myślicie o filmie Wall-E jednym z najlepszych filmów animowanych tego roku. (Jeszcze z dobrych filmów będą: Madagaskar 2, The Clone Wars i inne)
Wall-E opowiada o robocie, który sprząta Ziemie, jest samotny i pewnego dnia przylatuje inny robot Eve, w którym Wall-E się zakochuje :p:p i oczywiście wyruszają w pełną przygód podróż we Wszechświecie.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
pewnie na to pójdę :p ale to z powodu jednej osoby która się tym podnieca od miesiąca xD ale wygląda ciekawie muszę przyznać xDD
 

r3I3orn

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Miasto
EU
woo jakie to wzruszające, zaraz się poplączę. Pójdę z dziewczyną na pewno będzie romantycznie.

ahh zapomniałem że już bajek nie oglądam, szkoda. :x
 

ksowa12

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
420
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Limanowa
te film ma szanse wygrać Oscara w kategori NAJLEPSZY FILM ANIMOWANY I UWAGA...NAJLEPSZY FILM ROKU
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Od czasu do czasu lubię obejrzeć takie relaksujące filmy :D
A ten zapowiada się dobrze xD
 

telecom

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Film zdecydowanie bardzo dobry. Jeśli chodzi o mnie to najlepsza powstała do tej pory animacja. Nie widzę lepszego faworyta w tej dziedzinie do OSCARA.
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Jestem już za stary na takie filmy ale na pewno to jedna z lepszych animacji ( wnioskuje z trailerów :D )
 

mackenzie

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Środa Śląska
niesamowity jest! Wall.E jest totalnie uroczy :D
najbardziej rozbawiają mnie akcje typu "ojoj robaczek" albo stanik na oczach :D
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Film zdecydowanie bardzo dobry. Jeśli chodzi o mnie to najlepsza powstała do tej pory animacja. Nie widzę lepszego faworyta w tej dziedzinie do OSCARA.
zgadzam się.

ale mógłby być lepszy, po wyjściu z kina czułam lekki niedosyt... Może dlatego, że spodziewałam się "większej ilości uczuć" :D
 
Do góry