Walentynki

A

Alek06

Guest
Ja w tym roku sama kupiłam sobie walentynke ;-)
swiece z kryształkami Swarovskiego o zapachu słodkiej wanilii.
Ale kiedyś jak byłam młodsza bardzo lubiłam dostawać anonimowe kartki walentynkowe, np. przysłane poczta.
 

Pilniczek

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie,
ja także kombinuje w tym roku dosyć oryginalny prezent dla mojego ukochanego.

dostałam dzisiaj wiadomosc od kolezanki na temat konkursu organizowanego przez milke.
niestety potrzebuje duzo głosow, dlatego napisalam do was z nadzieją ze mi pomozecie w zrobieniu prezentu walentynkowego.

Chciałabym abyście klikneli w link http://www.ilovemilka.pl/vAE978 a następnie klikneli na glosuj. nastepnie dostaniecie maila zwrotnego z linkiem potwierdzajacym glosowanie, trzeba w niego kliknac i wpisac kod.

Zachecam rowniez do stworzenia swojej walentynki.
Bede bardzo wdzieczna za wszystkie oddane głosy.

pozdrawiam
 
A

Alek06

Guest
Oj,to sie Wam narobiło ...
Ale tak naprawde- polecam cos fajnego .Zeby sie w ogole dowiedziec co nas łaczy z ta druga osoba.Ja polecam tescik
www.fotouslugi.pl/walentynki
bo może to wcale nie jest miłosc.
 

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
wymyślę Ci jeden i napewno jej się spodoba : podobasz mi się. Faceci dziwnie myślą ;)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Oj,to sie Wam narobiło ...
Ale tak naprawde- polecam cos fajnego .Zeby sie w ogole dowiedziec co nas łaczy z ta druga osoba.Ja polecam tescik
www.fotouslugi.pl/walentynki
bo może to wcale nie jest miłosc.

no za pomocą testu raczej nie dowiem się czy to ten- to jedynie zabawa.

A jakie pomysły macie na spędzenie Walentynek?
 

murzynek12

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
no za pomocą testu raczej nie dowiem się czy to ten- to jedynie zabawa.

A jakie pomysły macie na spędzenie Walentynek?

Ja jeszcze nie wymyśliłam nic. Na razie wzięłam udział w konkursie NIEgrzeczne walentynki na portalu superja. Mam nadzieję, że wygram pobyt w spa :eek:k: albo kolację. Jeśli nie to zrobię kolację w domu, tez będzie fajnie.
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Ja jeszcze nie wymyśliłam nic. Na razie wzięłam udział w konkursie NIEgrzeczne walentynki na portalu superja. Mam nadzieję, że wygram pobyt w spa :eek:k: albo kolację. Jeśli nie to zrobię kolację w domu, tez będzie fajnie.


no tak reklama, reklama... :)


A pomysł na ekstremalne walentynki? Np. Jakieś przeżycia? Wspólny masaż, wynajęcie sali kinowej tylko dla dwoja, albo skok na Bungi!!!
 
A

Alek06

Guest
no za pomocą testu raczej nie dowiem się czy to ten- to jedynie zabawa.

A jakie pomysły macie na spędzenie Walentynek?


No wiesz.. ten quiz to w sumie raczej taka zabawa- jak z całymi walentynkami....
wiec trzeba podejsc do tego na wesoło.
 

antifa_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Chmury
Jak wyślesz jej te wierszyki z początku, to jej współczuję :] .
 

klarcia86

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Delikatna sprawa :) Nie warto od razu 'wyjeżdżać' z wyznaniami miłości aż po grób :) Możesz przesłać jej kartkę walentynkową, albo całusa :)
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
wyznawanie miłości aż po grób może być nawet urocze, jeśli ubierze się je w formę żartobliwą... zawsze można po latach powiedzieć "ja wcale nie żartowałem"

Jak się nie ma pomysłu na prezent zawsze pozostaje opcja porad. Jest też coś takiego jak pogotowie prezentowe
 

Marta1977

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dziękuję Wam bardzo , jesteście kochani... lecz nie wiem czy jest sens cokolwiek wysyłać ... Ta dziewczyna zwyczajnie mnie zlewa... A ja wciąż o Niej myślę ... Ehhh cóż robić ..

Zaproś ją na www.PoznajMarzenia.pl i spełniaj jej 1 marzenie w tygodniu - możesz to robić anonimowo - będzie tajemniczo :)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Tez tak uważam ze kartki i misie to jednak juz teraz pewien przeżytek,a juz napewno jesli nasz wybranek dawno skończył 20 lat.
Dlatego jednak trzeba szukać czegość co sprawi i radość i zostanie przez obdarowana osobę wykorzystane,jak np. dobry kosmetyk
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ja sądzę, że nie ma co przesadzać na Walentynki z prezentami. Liczy się gest i oczywiście pomysłowość. Można kupić np. takie fajne lampiony: http://www.ministerstwogadzetow.com/lampiony-serca-2szt-.html i puścić w powietrze razem wieczorem.
 
Do góry