walentynki?

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Moim zdaniem walentynki są zdecydowanie przereklamowane ... są głównie okazją do zarobienia sobie na kwiatach i kolorowych serduszkach ...jak ktoś kogoś kocha to powinien mu to okazywać cały rok a nie tylko jeden dzień...piszcie jakie jest wasze zdanie na temat tego "święta" :D
 

frryy

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
To prawda - przecież zakochani mają swoje święto codziennie.
A wyznawać miłość można zawsze, o każdej porze, dnia i nocy, a nie tylko 14 lutego...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Tak, stalo sie to komercja, ale mimo wszystko lubie obchodzic to swieto - co nie oznacza, ze ja i moj chlopak nie zapewniamy sobie wiele czulosci na codzien :)
Pozdrawiam :]
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Konsekwentnie, bez napinki - po.pier.dolmy walentynki :)
 
A

Angel91

Guest
This is business !

Nie zdajecie sobie sprawy ile matołów w ten dzień kupuje kwiatki i czekoladki :]
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No trudno :) Jak mowilam mimo tej komercji i ich zarobku - lubie ten dzien :) Oni zarobia, ja spedze milo czas z chlopakiem ;) Taka symbioza :D
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Święto komercyjne, wymyślne.. nastawione jedynie na koszty kwiaciarni i prostych sklepów z upominkami. Nie przywiązuję większej wagi do tego "święta". Dla mnie dzień, jak co dzień.. nic nadzwyczajnego. Tanie chwyty i słodkie misie z napisami "zostań moją Walentynką" nie dadzą tego, co tworzy się przez cały czas. Poza tym nie pojmuję idei wyznawania uczuć "od święta". :mruga:
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No, ale uczucia mozna wyznawac i na codzien i w swieta, tylko w swieto czas spedzic wyjatkowo, oderwac sie od rutyny :)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Uważam, że jeśli się naprawdę chce, to można stworzyć własne, niepowtarzalne święto na życzenie. Jeśli dwoje ludzi się kocha, to są w stanie tworzyć sobie swoje własne "wyjątkowe dni". Miłość można wyznawać na tak wiele sposób, w tak wiele różnych dni. Dlatego właśnie uważam, że ludzie nastawiają się jedynie na zyski w ten dzień.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Rozumiem. Moj chlopak nie jest raczej romantykiem i generalnie w sprawie walentynek ma chyba takie zdanie jak Ty, mimo wszystko obchodzimy je, tylko szkopul taki, ze kaze mi samej wybierac sobie prezent, bo on nie wie co :D No ale najwazniejsza jest wspolna bliskosc, ja i tak lubie te swieto. Dla kogos bedzie tylko komercja, dla mnie bedzie czyms wiecej. Ludzie robia na tym zyski, a ja po prostu skupiam sie na tym, by bylo cudownie, magicznie :) No ale jak juz kiedys mowilam dla mnie nawet zwykla chwila z moim ukochanym jest wspaniala. Przyklad ? Pare razy zle sie czul i wzial w rpacy tego samego dnia zwolnienia i zrobil mi suprise i wpadl :) To bylo takie slodkie. I spalismy sobie do poludnia, bo jeszcze rano bylo. Czulam sie tak wspaniale, bezpiecznie, czulam sie dla niego naprawde wazna :) Uwielbiam takie chwile.No albo jak bylismy w gorach, wrocilismy w nocy do domku i tak jemy sobie na lozku czipsy.. a potem nagle usnelismy slodko jak dzieci :D Ktos by powiedzial zwykla nic nieznaczaca chwila, a dla mnie piekna bo z nim :zakochani:
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
No widzisz.. tak naprawdę może być wyjątkowo każdego dnia, nie tylko "od święta". :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No widzisz.. tak naprawdę może być wyjątkowo każdego dnia, nie tylko "od święta". :)

No jasne, ze moze :) Wiele dni w roku mam takich :) No , ale wiesz, z racji, ze ja romantyczka itp, to te cale serduszka, rozyczki walentynkowe bardzo ciesza moje oko, mimo ze niektorzy pisza, ze mdli ich na ten widok :]
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Kiedy byłem młodszy, czyli ten wiek podstawówki, walentynki były dla mnie jakby takim dodatkowym kopniakiem w tyłek, żeby komuś dać do zrozumienia, że mnie interesuje.
Mam jeszcze gdzieś moje kartki, które otrzymałem. Dawniej dzięki temu moje samopoczucie było lepsze ;)

Ale teraz...?
 

caamille

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
hmm.. wiecie co.. ja osobiście popieram każdą osobę na tym forum, tzn walentynki to święto dla zysku sklepów, bo czułość okazywać sobie można na co dzień, ale z drugiej strony jest to święto w którym osoby, które nikogo nie mają nabierają pewności siebie i odwagi. Nawet żeby wysłać głupią kartkę w szkole. Do tego jednak trzeba odwagi.. :) a walentynki trochę pomagają, bo osoby ktore wysylaja widza ze nie sa same. :) ja tak nie robilam, bo jestem z moim chlopakiem prawie dwa lata a poznaliśmy się przypadkowo, na ulicy ;)
 
N

Nina M.

Guest
roi się roi, tylko co z tego. mój facet z reguły kupuje jakiś badziewie z serduchami. natrafiała na fajny konkurs cinema-city i ecco holiday. możesz wygrać wycieczkę, kupując bilet do kina ;D więcej informacji tutaj
 
B

bborowka

Guest
roi się roi, tylko co z tego. mój facet z reguły kupuje jakiś badziewie z serduchami. natrafiała na fajny konkurs cinema-city i ecco holiday. możesz wygrać wycieczkę, kupując bilet do kina ;D więcej informacji tutaj

AAA Ekstra konkurs! Bilet już kupiony, formularz wypełniony. Teraz będę trzymać kciuki żeby to mnie wybrali. To taki prezent, który może być podwójną niespodzianką. Jeśli się ma oczywiście szczęście... :)
 

ebiznesman

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
roi się roi, tylko co z tego. mój facet z reguły kupuje jakiś badziewie z serduchami. natrafiała na fajny konkurs cinema-city i ecco holiday. możesz wygrać wycieczkę, kupując bilet do kina ;D więcej informacji tutaj

możesz wyjaśni jak to działa? słyszałem, że mają nowa opcję z drukowaniem biletów w automatach? Można kupic bilet normalnie w kasie i zarejestrować?
 

dushma

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
wlkp
Moim zdaniem walentynki są zdecydowanie przereklamowane ... są głównie okazją do zarobienia sobie na kwiatach i kolorowych serduszkach ...jak ktoś kogoś kocha to powinien mu to okazywać cały rok a nie tylko jeden dzień...piszcie jakie jest wasze zdanie na temat tego "święta" :D

racja, tak to teraz wygląda... miło jest coś dostać w ten dzień, choćby dla śmiechu, aczkolwiek bolesna doba dla samotnych serc :sleep:
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Walentynki, można obchodzić codziennie, jeśli ma się z kim oczywiście :p Zresztą Św, Walenty jest patronem chorych umysłowo i chorych na epilepsję.
 
Do góry