Wałbrzych :D:D:D:D

synek234

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
co wam powiem to wam powiem, ale wam powiem
Wałbrzych to bastion cywilizacji. Podzamcze lśniąca perła Wałbrzycha :D
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
też słyszałam.
na Sobięcinie?
no to ładnie
ale i tak dziwie sie, czemu większej afery z tego nie było>?
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
noo wycieli kilka arow czy hektarow lasu, zaczeli wyrownywac ziemie a tam swloki, jada dalej a tam zwloki, policja zaczela badac teren i co chwile byly zwloki xD i teraz juz tam nic nie buduja do wyjasnienia sprawy hehehe
 

Kasia_15

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
448
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
A słyszeliście o tragedii z wczoraj na Podzamczu? 2- letnia dziewczynka wypadła przez okno! To straszne!
 

Psy_Wojny

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jest ktoś chętny do spotkania się gdzieś może Szczawno albo coś innego ? Oczywiście w weekend
 

Dmuchawcowy

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja jestem ze Szczawna, ale do szkoły chodzę na podzamczu. xD Nie przepadam za Wałbrzychem, ale co zrobić, a ta akcja z truposzami to prawda, mój kolega z sobięcina mi opowiedział. A to co w naszym rejonie zasługuje jeszcze na uwagę to z pewnością wzgórza gedymina. ^^
 

Demoon

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
hehe no to ja tez sie dopisze, tylko że ja bardziej z okolic ;]
ale w wałbrzychu bywam dość często i nie wiem na co tak coniektórzy narzekają ^^
 

komets

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Stary Zdrój, od dłuższego czasu ale mieszkalem też na podgórzu, nówce, długo w Szczawnie i chwilką na białym. Nie wiem, która dzielnica jest gorsza czy lepsza bo wszędzie się zaaklimatyzowałem a ludki się niczym nie różnią. Oprócz Kredki bo to przypał hehe, lubie go
 
Do góry