Wakacje

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
Chciałbym wyskoczyć z kolegami gdzieś pod namioty, gdzie można poimprezować przy ognisku z jakimiś dziewczynami. :D
Co proponujecie?
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
wszędzie. Nawet na własnym ogródku ^^
A może masz gdzieś w okolicy jakieś jeziorko ?
 

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
może też lasek? góry? zalew? a wieczorem grill za znajomymi Cool Sposób sprawdzony:) a najlepsze jest robienie fotek sobie hehe
 

User

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
114
Punkty reakcji
0
może też lasek? góry? zalew? a wieczorem grill za znajomymi Cool Sposób sprawdzony:) a najlepsze jest robienie fotek sobie hehe
dzięki za odpowiedź, ale to mi nic nie mówi. Chodzi mi dokładnie o miejscowość i o ognisko ze znajomymi + z nieznajomymi :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja proponuje za blok :p, albo do baru-można rozstawić namiot pod stołem. A tak na serio to najlepszy klimat to jest jezioro.
 

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
hah za blokiem? Trzeba wypróbować :sexy: nieźle by się impreza zakończyła, z jeziora czy z bloku to i tak fajne zdjęcie wyjdzie które można wrzucić na spiknijmysie.pl
 

SMn

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
BB
www.bialybor.netbiz.pl < --- zapraszam , tu jest wszystko! przyjeżdżaj nie pożałujesz ;]
 

mir123bych

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
Całkiem ekstremalne i odjechane zdjęcia można w tym Białym Borze zrobić ;-)) Jak się namyślę dam Ci znać to się spikniemy ;-))
 

samanta23

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
a co jesli wakacje przyjdzie nam spedzac wylacznie w pracy?? w takim upale to koszmar. siedze, przegladam fora, oferty biur turystycznych i jedyne co mnie posiesza to, ze dzis na kolacje zrobie sobie tosty, jakie dzs pokazywal na www.10am.tv loroch :))
 

Marlo

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Komety
Ja polecam Paryż francja , jeśłi chesz to pojedz do egiptu ale ja ie już nigdy więcej tam sie nie wybiore już mineły 2 mieiśace od przyjazdu z egiptu a nadal przez zegrak mam w tym miejscy taki pasek na ręce biały beznadzieja zapomniałem zdjąć zegarka.


A pozatym nabawiłem sie tam zatrucia .
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
ja tam nigdzie jeszcze nie byłam w te wakacje. w sobotę jade nad morze.
ale miło spędzamy czas z przyjaciółmi :)
przeważnie robimy ogniska w pobliskim lasku, to jest całkiem dobre miejsce xD nieważne gdzie (może trochę), ważne z kim. świetna zabawa jest xD

a jak ci sie nudzi to jedź na wieś. będziesz doił krowy, na żniwa pójdziesz i ogólnie dużo do roboty :/ ja ostatnio zbieram fasole :p albo naprawiam z tatą samochód, bo sie zrypał
 
Do góry