Wakacje w trojmiescie.

Q

qbaaa

Guest
Witam wszystkich forumowiczów. Wraz z dziewczyna zdecydowalismy spedzic tegoroczne wakacje wlasnie w trojmiescie. Mam do was wszystkich pytanie. Przyjezdzamy na poczatku przyszlego tygodnia i chcialbym sie was zapytac co ciekawego byscie nam polecali do zwiedzenia :) w gre wchodza takze dyskoteki ( ktore kluby omijac duzymi krokami ) oraz gdzie mozna tanio i dobrze zjesc w gdyni bo tam mamy nocleg a dokladniej to na Orłowie. Z góry dzieki wszystkim a odpowiedz;)
 

oleiwiua

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Gdynia jak to Gdynia. Duże zwykle niezwykłe miasto.
Ale nie powiem, plaże mają ładną i czystą :) i ala'klif też jest ładny :) ale ogólnie proponowałabym kupić sobie za złotówke bilet na skm i przejechac się przystanek do Sopotu, bądź po prostu przejść się tam brzegiem morza. Okolo 20-40 minut drogi. Zależy kto jakim tempem idzie. Ale na pewno będzie warto ;) To miasto w wakacje tętni życiem, nie zależnie od tego czy jest to dzień czy noc. Wieczorami na molo są różne występy, oraz kino pod gołym niebem :) A puby,knajpy,dyskoteki? Po każdej stronie ulicy coś się ciekawego znajdzie :)
 

Triper

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
W Gdyni jest naprawdę co zwiedzać:Klif w Orłowie
Taras widokowy na Sea Towers

można też się przespacerować do Sopotu, a w porcie zwiedzić statki ORP Błyskawica czy ORP Orzeł. Także na pewno można się w tym miejscu dobrze bawić
smile.gif
 

rumak

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja proponuje Sopot, który nocą po prostu tętni życiem.
Dodatkowo plaża w Gdańsku Jelitkowie jest według mnie najlepsza.
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
A ja byłem w Gdynii przez 2 dni podczas ostatnich wakacji i bardzo mi się podobało. Co prawda trafiłem na świetny czas z paradą żaglowców i opener'em. Bardzo miło wspominam. Jak byłem na paradzie żaglowców to zastanawiałem się, czy można wyjść na Sea Towers - bo widok stamtąd byłby świetny. Do tego, już po powrocie znalazłem panoramęzrobioną z tarasu widokowego tego budynku i miszę przyznać, że robi duże wrażenie... :eek:k:
 
Do góry