wakacje w mieście ? co robicie ?

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
41
Miasto
nie z tej ziemi
Ja połowę wakacji spędzam w domu w Warszawie i żeby się nie nudzić zapisałam się do wakacyjnej szkoły kierowców wyścigowych, na tor Grand Prix w Blue City :)

"Program Wakacyjnej Szkoły Kierowców Wyścigowych będzie składał się zarówno z zajęć teoretycznych jak i praktycznych, które pozwolą uczestnikom poznać i zrozumieć zachowania, a także reakcje, obserwowane często u kierowców największego światowego formatu. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć będą czuwali wykwalifikowani instruktorzy z wyścigowym doświadczeniem. Pomogą oni opanować uczestnikom nie tylko podstawy, jakimi są właściwe hamowanie, przyspieszanie oraz pokonywanie zakrętów, ale także bardziej zaawansowane techniki jazdy."

macie jakieś inne równie fajne pomysły na spędzanie wakacji w domu ?
 

Karmen20

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Witaj:)

Ja równiez spedzam wakacje w 4 ścianach, niestety. Ale moje sposoby na nude to nauka gry na gitarze. przeważnie to na balkonie plumkaniem wkurzam sąsiadów :p noo i od czasu do czasu chodze na ścianke wspinaczkową, a codziennie staram się jeździć na rowerze

Pzdr
 

Galeria

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim:)

Ja jestem z Poznania i długo szukałam czegoś dla początkujących malujących, by wreszcie spędzić ten wakacyjny czas jakoś twórczo:)Udało mi się znaleźć miejsce na obrzeżach miasta, w Strzeszynku - więc na łonie natury, bez wszechobecnego betonu. Warsztaty wyglądają ciekawie, więc powinno być fajnie - a do tego załapałam się na darmowe zajęcia, bo 3 pierwsze osoby uczestniczą w plenerze za darmo. Szukajcie a znajdziecie:) Pozdrowionka!
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Moim sposobem są częste wypady ze znajomymi na miasto. Czy to do kina, czy na spacer. Ostatnio naszym ulubionym zajęciem jest jazda na rolkach. Z przyjaciółmi czas szybciej i przyjemniej upływa :)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
W mieście w czasie wakacji też jest sporo rzeczy do robienia. Oczywiście zależy od miasta ale czasem są tam różnego rodzaju 'dzikie miejsca', w których można się powylegiwać na kocu i pokąpać ;) Albo pojechac w jakieś fajne miejsce pod miasto etc. A co do samych atrakcji w mieście - w wielu z nich w kinach organizowane sa letnie festiwale gdzie mozna zobaczyc wiele filmow w nizszych cenach, w knajpach sa rozne koncerty i ogolnie sporo wydarzen kulturalnych. Mozna zaczac uprawiac sport i cieszyc sie z lata, jezdzic na rolkach, biegac etc., takze pikniki ze znajomymi czy grile w miejscach do tego wyznaczonych to nie glupie atrakcje :p
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Spędzając wakacje w swoim mieście można naprawdę sporo zrobić. W okresie letnim prawie wszędzie są jakieś festiwale, festyny czy inne tego typu imprezy na które można się udać. No i zawsze pozostaje wypad do kina, czy innego ośrodka kultury ;)
 

Margaritte

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja spędzam wakacje w mieście w warszawie dokładnie. Nie mogę powiedzieć jest tu co robić, kino baseny, kręgle, spacery mnóstwo rzeczy do oglądania a których nie ma ochoty się zwiedzać przy minusowych temperaturach :) gorzej jak pogoda jest brzydka zwłaszcza ze lato w tym roku nie specjalnie nas rozpieszcza :( ale znalazłam patent na to :) w internecie jest taka aplikacja komiks - można się tym bawić samemu i w grupie ;) do tego jakies owocowe drinki np herbaciane drinki z owocami i wodka do znalezienia na blogu Dilmah :) i można przecierpieć deszcz i brzydką pogodę ;)
 

TonyHawk

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ta komiksowa aplikacja jest ciekawa :) Też się bawiłem :) Ja też cały czas przerabiam sobie zdjęcia w aplikacji do tworzenia własnych scrapbooków :) Zakochałem się w tym narzędziu. Już pół albumu mam zrobione w taki sposób :)
 

mustafia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
62
Punkty reakcji
7
Wiek
26
Miasto
Chotomów
Ja jestem kilkanaście kilometrów od Warszawy więc można powiedzieć, że w Waszawie. No i cóż w tym roku również nigdzie nie wyjeżdżałam - dopiero 19 września na obóz integracyjny jadę :) Była kilka razy w kinie, w przyszłą niedzielę do Teatru Współczesnego (!!Borys Szyc!!), ze znajomymi się nie spotykam, bo uważam ich w większości za pustych głupków xdd. Wysyłam maile po autografy, piszę listy, szyję, układam puzzle. Robie to na co mam ochotę. Wreszcie... :) :) Ale niedługo się kończy sielanka, ech...
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
wsiąść w pociąg i wyjechać poza miasto hehe :) to chyba najlepszy plan.
 
C

compton_style

Guest
Ja głównie trenując na siłowni i chodząc na trening sztuk walki, czasem też chodzę z dziewczyną na spacery. No i zawsze można iść na melanż gdzieś na miasto, znalazłem przy okazji fajną stronkę (ktoś już podał na forum) pogodzinach.pl, fajny informator o imprezach w danym mieście, w moim przypadku w Krakowie :)
 

TonyHawk

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja moge wam polecić już nie wakacyjnie ale wręcz jesiennie nowo otwarty lokal w Warszawie z herbata :) Dilmah otworzyła właśnie t-bar :) Byłem jako stary herbaciarz i powiem Wam że jest super :)
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Ja staram się aktywnie spędzać czas w mieście. Jak tylko pogoda pozwala to rower, rolki, siatka. W czasie upałów to rzeczka lub jeziorko. Mam to szczęście, że mieszkam w pięknym i czystym mieście.
 
Do góry