Wakacje dziecka z teściami?

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Nu :)

Ale zaufanie to nie łatwowierność.

A mądrość to sztuka wyboru.
 

Xardas13

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
0
hmm... Powiemn wam tak dziadki wychodza z takiej inicjatywy ze 4 latek moze pic mleko z butelki ze smoczkiem sylikonowym.. Nie widza w tymzadnego problemu, dziecko im pyskuje to sie smieja maja wnuczke ktora ich wyzywa pluje a oni sie z tego smieja, bardziej chodzilo mi o to bo szwagierka wlasnie puszcza a ja z takimi dziadkami bym nie puscila dziecka bo jeszcze nie wiadomo czego innego by go nauczyli albo dali. Strach sie bac. Wedlug nich dzieckuu 4 letniemu na sniadanie i kolacje wystarczy butelka mleka taka jaka moj 7 mies syn pije na noc.
 
K

kate2

Guest
@[member='Xardas13'],

Posłuchaj swojego głosu rozsądku :) A szwagierka i tak zrobi jak chce.



Xardas13 napisał:
Wedlug nich dzieckuu 4 letniemu na sniadanie i kolacje wystarczy butelka mleka taka jaka moj 7 mies syn pije na noc.
Nie wystarczy. Mój 2,5 - latek na sniadanie je pajdę chleba, popija kaszką, podjada potem owocami, czy jogurtem, obiad, i kolacja taka jak my. A i tak widzę, że z masy poleciał bo ciągle w ruchu :)
 

Xardas13

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
0
kate2 napisał:
@[member='Xardas13'],

Posłuchaj swojego głosu rozsądku :) A szwagierka i tak zrobi jak chce.



Wedlug nich dzieckuu 4 letniemu na sniadanie i kolacje wystarczy butelka mleka taka jaka moj 7 mies syn pije na noc.
Nie wystarczy. Mój 2,5 - latek na sniadanie je pajdę chleba, popija kaszką, podjada potem owocami, czy jogurtem, obiad, i kolacja taka jak my. A i tak widzę, że z masy poleciał bo ciągle w ruchu :)

dokładnie moim zdaniem tak dziecko powinno jesc .. Juz im mowilam ze moj mlodszy a je dwa razy tyle co ona ;)
 
K

kate2

Guest
A ile ta dzieczynka waży? Może je więcej niż mówią czy sugerują teściowie. Może nie wszystko wiesz czy widzisz :)
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Zapytaj raczej dziadków czy wiedzę lub pamiętają co robić w awaryjnych chwilach gdy np. się zakrztusi jakim kawałkiem czy przedmiotem
 

Xardas13

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
0
kate2 napisał:
A ile ta dzieczynka waży? Może je więcej niż mówią czy sugerują teściowie. Może nie wszystko wiesz czy widzisz :)

Dziwne jest to że wygląda dobrze a waży 16 kg .. To na pewno nie je bo niestety mamy jedno wejście w domu i wszystko słychać a ona jest u nas więcejniż jej nie ma;) Aż szkoda midziecka
 
J

Jula92

Guest
Ja raczej wolę nie zostawiać mojej córeczki samej na dłużej, nawet z teściami, w ciągu dnia ok, na jedna noc też ale juz na kilka dn raczej bym nie zostawiła w tym wieku. Ja znam wszystkie jej przyzwyczajenia i bałabym się jak zareagauje jak zobaczy że mnie nie ma...
 
O

Obrusik

Guest
Jeżeli dziadkowie nie są z gatunku rozpieszczających, to na tydzień puściłabym ich z czterolatkiem na wakacje. Oczywiście jeżeli poza wakacjami dziecko tez trochę u nich przebywało (nocowało itp.) i znają zwyczaje i obyczaje, zachowania i humory malucha.
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Chyba czteroletnie dziecko nie bardzo będzie rozumiało dlaczego mamy nie ma przy nim, kiedy obudzi się w środku nocy i obcym miejscu. Drugi koniec Polski i od razu wakacje to chyba nie najlepszy pomysł, chyba, że dziecko przebywa z teściami ciągle. Ja bym się nie zdecydowała, moja córa pojechała na wakacje z moimi rodzicami z którymi mieszkała pod jednym dachem jak miała 6 lat.
 
O

Obrusik

Guest
jessi_ca napisał:
Nie, chyba bym sie nie zdecydowala na taki pomysl. Moze gdyby bylo starsze.
Wybrałabym oczywiście jakąś bliską lokalizację, aby w sytuacji awaryjnej można było przyjechać.
 
Do góry