WAKACJE 2011

Status
Zamknięty.

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Tak, ja też zdecydowanie wolę robić coś w jednym miejscu, coś do czego się nadaję :)
Szkoda, że nie płacą, bo byłabym chyba w tym momencie milionerką :D
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Szkoda, że nie płacą, bo byłabym chyba w tym momencie milionerką :D
Ja pewnie tez :D A chciałem w kosza dzisiaj iść pograć, ale w nocy wielka burza, a rano strasznie lało :/
Wiecie co? Musimy rozbujać jakoś to subforum, bo ogólnie na regionalnych to cisza jest, a my pokażmy, że kujawsko-pomorskie rządzi się własnymi zasadami! :D
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Ja pewnie tez :D A chciałem w kosza dzisiaj iść pograć, ale w nocy wielka burza, a rano strasznie lało :/
Wiecie co? Musimy rozbujać jakoś to subforum, bo ogólnie na regionalnych to cisza jest, a my pokażmy, że kujawsko-pomorskie rządzi się własnymi zasadami! :D

Noo pogoda dzisiaj była zabójcza w nocy ;o
No, ba kuj - pom w końcu :p
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
a ja mam nadzieję odwiedzić w tym roku kujawsko - pomorskie
mruga.gif
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Zapraszamy, zapraszamy :)
a dziękuję :) . Dokładniej to wybieram się do Inowrocławia do brata ;) ale mam nadzieję zajrzeć jeszcze przynajmniej do Torunia... piękne miasto
wub.gif


Jeśli chodzi o plany wakacyjne to jeszcze chcę jechać nad morze ale....ale się okaże co z tego wyjdzie ;)

Od siebie zapraszam na Podlasie ;)

 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
MAm rodzinę na Podlasiu :) Może ich odwiedzę.

P.S. na czas wakacji przypinam ten wątek.
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
A tak wracając do tematu czysto wakacyjnych zajęć- co robicie jak już się wam naprawdę bardzo nudzi? :p
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Jak już mi się naprawdę nudzi :p To zaczynam czytać, rozwiązywać sudoku, czy krzyżówki w tych ostatnich dwóch, to musi być sytuacja kryzysowa :p Ostatnio wzięłam się za nadrabianie zaległości w oglądaniu filmów, bo w trakcie roku jakoś nie mam na to czasu ;)
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
Ja też dużo czytam, bo z racji tego, że nie mam pracy, siedzę dość często w domu. Jak już wszystkie inne opcje odpadły to z bólem serca uczę się matmy. :bag: Wiem, wiem... Wstyd.
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Niee, nie wstyd ;) Ambitnaś :) Ja też powinnam się zacząć uczyć na poprawki na wrzesień, ale jakoś się za to zabrać nie mogę, zawsze znajdzie się coś innego byle tylko się nie uczyć :p No, ale jeśli do przyszłego tygodnia pracy nie będzie, zacznę się uczyć, bo nic innego mi nie pozostanie :(
 

Jumping_Bean

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2011
Posty
352
Punkty reakcji
7
A z czego masz poprawki? :) Ja miałam kiedyś z niemieckiego, znam ten ból. Musiałam wykuć w dwa tygodnie całe półrocze, bo dostałam lufę- doskonale rozumiem Twoje zniechęcenie. :p
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Noo, to jest cios uczyć się we wakacje, ale takie uroki studenta, który obijał się cały rok :D No, może nie cały, ale większość ;) Do poprawki mam matmę, makroekonomię, statystykę i mikroekonomię. Same "ciekawe" przedmioty - wagi ciężkiej jak dla mnie, no ale w końcu nie ma rzeczy niemożliwych. :p
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Noo, to jest cios uczyć się we wakacje, ale takie uroki studenta, który obijał się cały rok :D No, może nie cały, ale większość ;) Do poprawki mam matmę, makroekonomię, statystykę i mikroekonomię. Same "ciekawe" przedmioty - wagi ciężkiej jak dla mnie, no ale w końcu nie ma rzeczy niemożliwych. :p
Wszyscy trzymają kciuki! :)
A ja dziś prawie zginąłem w boju :D
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Oj ostry, ostry. A dziś muszę skosić trawnik. Tylko, że kosiarka strasznie głośno pracuje :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry