wakacje 2011

Status
Zamknięty.

Czyżyk

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Przestworza
Mam dwa wyjazdy autokaem na swoim koncie: Hiszpania i Włochy- oba wspominam tragicznie. Chętnie dołożę te 600zł by w godnych warunkach podróżować i mieć więcej czasu do dyspozycji na miejscu.
Skoro tak Ci wygodnie to nie mam prawa z tym polemizować.
W tym roku jadę na urlop (hura!) samochodem ;)
 

izydar

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja też mam sentyment do polskiego morza, ale w tym roku pogoda jest załamująca. Chyba w przyszłym roku porzucę jednak lokalny patriotyzm i jednak pojadę do Grecji albo Hiszpanii, bo nad Bałtykiem przydaje się w większości dobry sztormiak. Do tego szlifowanie bruku po promenadzie i podjadanie. No bo co robić, jak co drugi dzień leje deszcz.

Patriotyzm ok, ale jeśli nie pada. Ja, gdy wyjeżdżam na wakacje to wole mieć 100% pewności, że pogoda będzie dopisywać. W zeszłym roku np. byłam w Egipcie - słono, bezdeszczowo i wcale nie drogo. Wszystko oczywiście zależy od tego, kiedy się rezerwuje wycieczkę. Ja żeby zaoszczędzić wykupiłam ją po sezonie ;). I wcale nie gorzej na tym wyszła. W Polsce zimno, deszczowo, a ja miałam słonko, jakieś 27 stopni C i mogłam się pluskać w morzu. Jedynym mankamentem było to, że morze nie było już takie ciepłe jak w szczycie sezonu, ale nie było tragicznie. Teraz też już powoli rozglądam się za jakąś tanią wycieczką na letnie wakacje - jesienią lub zimą :D
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Kwestia jest tego jak spędzasz wakacje. Dla mnie nie musi być 27 st. Celsjusza zeby dobrze spędzć wakacje.Zawsze mozna spacerowac, zwiedzać... siedziec na plazy nawet jak jest 20 st. Kwestia tego w sumie jakim typem wakacjowicza jesteś :)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Kwestia jest tego jak spędzasz wakacje. Dla mnie nie musi być 27 st. Celsjusza zeby dobrze spędzć wakacje.Zawsze mozna spacerowac, zwiedzać... siedziec na plazy nawet jak jest 20 st. Kwestia tego w sumie jakim typem wakacjowicza jesteś :)

Z tym się zgadzam w stu procentach, ale jest też kwestia tego z kim jesteś na wakacjach.
Jeżeli jest się samemu lub z kimś kogo za bardzo się nie lubi to może być kiepsko, ale jeżeli jest się z jakąś osobą którą naprawdę lubimy to nawet najgorsze miejsce może nam się wydać bardzo ciekawe. To jest kwestia tego jak potrafimy zapanować nad nudą. Czym więcej osób tym lepiej, albo raczej tym więcej pomysłów na to jak zabić czas :)
 

izydar

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Z tym się zgadzam w stu procentach, ale jest też kwestia tego z kim jesteś na wakacjach.
Jeżeli jest się samemu lub z kimś kogo za bardzo się nie lubi to może być kiepsko, ale jeżeli jest się z jakąś osobą którą naprawdę lubimy to nawet najgorsze miejsce może nam się wydać bardzo ciekawe. To jest kwestia tego jak potrafimy zapanować nad nudą. Czym więcej osób tym lepiej, albo raczej tym więcej pomysłów na to jak zabić czas :)

Masz racje, tylko jednego nie rozumie, po co jechać na urlop z kimś kogo się zbytnio nie lubi? Jeśli o mnie chodzi, to podczas wakacji lubie robić wiele nowych rzeczy i poznawać nowe zakątki. Jednakże nie cierpie zimna i deszczu- taki już ze mnie typ, dlatego wybieram ciepłe regiony. Nie musze koniecznie wylegiwać się na plaży, ale myśle,że jak jest ładna i przyjemna pogoda można o wiele więcej ciekawych rzeczy robić.
 

Bańka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
368
Punkty reakcji
0
Bardziej chyba chodziło o to, że jeśli jedziesz ze znajomymi, to pogoda jest mniej ważna- wazne jest toarzystwo lub Ukochana osoba. Jeśli jedzie się z dziećmi, które również się bardzo kocha, to chyba nie ma nic gorszego niż deszcz. Warto zaplanować wakacje wtakim miejscu, gdzie jst dużo atrakcji dla dzieci i gdzie dopisuje pogoda. W tym rozumieniu tematu zgadzam się, że pogoda jest ważna.
 

homick33

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Polecam wybrać się do Giżycka. Sporo w nim atrakcji. Tu macie link do jednej z nich
http://www.youtube.com/watch?v=tlaqi_IIZf8
 

ania_

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Gorąco polecam ośrodek wypoczynkowy Przystań w Grzybowie - http://www.osrodek-przystan.pl
Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa! Naprawdę warto tam zajrzeć:)
 
D

Dorka123

Guest
Wakacje w Polsce w tym roku to tragedia, ja lubię akurat ciepło i o niczym innym nie marzę, jak tylko wygrzać się gdzieś na plaży... w związku z tym poważnie rozważam oferty last minute na wrzesień... Jakieś propozycje? Gdzie będzie ciepło? myślę raczej o Europie...
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Ja bardzo poważnie rozważam opcję Bułgarii. Wynalazłam taką ofertę na 8 dni za niecałego tysiaka.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Co to jest wypoczynek?To oderwanie się o codziennej pracy i obowiązków.Jeżeli lubię leżeć na piachu w słoncu to ciepłe plaże zagranica, jeżeli lubie pić piwo , łowic ryby, pływać to na Mazury, jeżeli jod, spacery, świerza ryba to Bałtyk.Dlatego nie patrz gdzie pojechali sąsiedzi ,tylko rób to co lubisz, na pewno odpoczniesz.
 
D

Dorka123

Guest
to ja zdecydowanie jestem typem plażowym ;) lubię się wygrzać w słońcu nad wodą :)

Hipcio87, kiedy ta Bułgaria i za ile?
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
tak na prawdę nie ma znaczenia czy sezon czy już poza. Widzę że temperatury za granicą wysokie, będę mądrzejsza na przyszły rok z ogarnianiem ofert i krajów.
 
D

Dorka123

Guest
no racja, u nas od przyszłego roku już tylko wakacje poza sezonem będą wchodziły w grę, bo wchodzimy w taką branżę, która latem się bardzo ożywia, więc bedziemy miec masę pracy, tzn. na to liczę ;)
 
L

libelule

Guest
poza sezonem spokojnie sobie można gdzieś na południu coś tańszego znaleźć :) gorzej jak się np. przepada za Skandynawią, chociaż i noce polarne maja swoj urok, zawsze to egzotyka ;) a tak na ciepło to teraz Grecja dobrze stoi: http://www.itaka.pl/wczasy/grecja/korfu/hotel_silver_beach_1973.php?
 
Status
Zamknięty.
Do góry