waga a miłosc

Natalie Hetfield

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Płock
i co mam powiedziec jak nikt nie chce mnie bo jestem gruba teraz w telewizji chodza te modelki takie zgrabne ze szkoda gadac... a ja nie moge schudnac taka mam przemiane materii a tez czasem nie moge przestac jest nawet gdy nie jestem gldna ja jakas chora jestem ani to bulimia ani nic obzartwo i tyle.... i nikt nie chce wiecej cialka bo to musza chlopy miec zgrabne babeczki... :( :/
 

agnes146

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Póki co z Polski
Droga Natalie Hetfield prawda jest taka ze faceci wola kobiety ksztlatne niz bezksztaltne.Nie wolno sie zalamywac Jak spotkasz wlasciwego faceta to nie bedzie patrzyl na Ciebie przez mikroskop i nie bedzie Cie ocenial tylko bedzie Cie kochal za to jaka jestes;)
pozdrawiam
 

peter+painter

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dokładnie... Uwierz mi są na tym świecie faceci którzy nie patrzą tylko na wygląd kobiety którą kochają... są ważniejsze rzeczy i na nie własnie zwracają uwagę.
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Waga a miłość? Nie zawsze. Przecież widuje się tyle puszystych dziewczyn w parach. Przynajmniej ja widuję.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Też za to nie nawidze facetów... dlaczego są tacy wymagający?dlaczego oczekują od nas tego ,tamtego siamtego i wogóle nie doceniają naszych starań - skoro sami wyglądają jak ostatnie bezkształtne najbrzydsze stworzenie jakie Bóg mógł stworzyć?!
Phi! Jestem sobą, wszystko co robie z moim ciałem robie wg.własnego uznania. Nie słucham czyiś "rozkazów". Uznaje krytyke,ale nie biore jej pod uwagę.
Uważam,że nie powinnaś sie przejmować tym, prędzej czy później napewno spotkasz mężczyznę dla którego kilka kg więcej nie będzie przeszkodą.
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jestem pewna, że w końcu znajdziesz chłopaka, który pokocha Cię taką jaka jesteś. I nie ma co się przejmować bo w końcu trafisz na tego jedynego i będziesz wiedziała, że jest on wyjątkowy : ]
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Tak ale kiedy go znajdzie...

Kobieta która ma powodzenie bywa czasami z kilkoma facetami zanim znajdzie tego właściwego...

A skoro Tobie ciężko o 1 to kiedy znajdziesz tego właściwego? Pokaż wszystkim że masz charakter i osobowość, że jesteś uparta i sprawy doprowadzasz do końca-schudnij... chociaż 10kg.
 

przemko

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Też za to nie nawidze facetów... dlaczego są tacy wymagający?

a kobiety to ani troche nie są wymagające, weź mnie nie rozśmieszaj. Jeszcze bardziej od nas jesteście wymagające a jak się wam facet nie podoba to go z błotem równacie. Poza tym nie wszyscy faceci są tacy, nie raz mi się podobały szczupłe i nie raz pulchniejsze. Kiedyś kochałem pulchniejszą dziewczyne i nigdy się jej nie wstydziłem mimo iż sam jestem szczupły. Trzymałem ją za rękę i byłem dumny że właśnie ją darze uczuciem. :)
 

Rusałka08

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
101
Punkty reakcji
1
Po pierwsze.. jeśli sama będziesz siebie postrzegała jako brzydką, grubą i do niczego to tak też będą postrzegać Cię inni !
Wyjdź do ludzi, otwórz się, zapomnij o kompleksach. Może zmień fryzurę, zrób sobie makijaż, odnajdź piękno w sobie, bo na pewno je masz. Wtedy dostrzegą je także inni.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Podstawa to zaakceptowanie samej siebie.
I uwierz że zdarzają sie faceci którzy nie patrza tylko na ciało.
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Ja Cie kręce... Takie babskie gadanie.. Tu potrzeba kalkulacji... Takich facetów jest mało. Wszytko jest możliwe ale nie tak samo prawdopodobne. Więc prawdopodobieństwo że znajdziesz chłopaka jest małe.
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Normalnie mnie rozwalacie...

Jak się znajdzie dział - czy faceci patrzą na wygląd - to 90% postów od kobiet brzmi tak :D
A tu się dziewczyna żali i piszecie jej, że faceci nie zwracają na to uwagi...
A po za tym to w moich oczach jesteś już skreslona nie za to, że ważysz więcej niż inni, a za to, że masz kompleksy i zamiast z nimi walczyć albo zaakceptować żalisz się ludziom...

Ludzie nie mają nóg, mają blizny po operacjach, są niedorozwinięci od urodzenia, nie widzą, nie słyszą, mają genetyczne choroby skóry, nie mogą mówić, nie mogą chodzić, biegać, a Ty się zalisz, bo ważysz więcej niż ważą twoje koleżanki... No pogratulować problemu...
Weź się w garść...
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Waga a miłość? Nie zawsze. Przecież widuje się tyle puszystych dziewczyn w parach. Przynajmniej ja widuję.

no oczywiście, ja tak samo.
Często właśnie te szczupłe narzekają na brak zainteresowania
co z tego, że chuda jak pusta i tępa?
lepiej więcej ciałka, ale i w głowie bardziej poukładane ;)
 

@małpka

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
jedni faceci wolą bardzo szczupłe dziewczyny, inni wręcz przeciwnie- kochanego ciałka nigdy nie za wiele, tak więc nie ma tutaj reguły. może po prostu nie znalazłaś jeszcze tego "właściwego"? głowa do góry i nie martw się - na każdego przychodzi pora...
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
są faceci co właśnie wolą takie kobiety, a nie jakieś tam szkieletowy. Myślę, że jeżeli jesteś świadoma swojej wagi, to dlaczego nie spróbujesz coś tym zrobić. Dieta, ćwiczenia? próbowałaś?? Jeżeli probowałaś to super, jeżeli nie to nie masz nad czym się użalać. Pamiętaj, że na efekty trzeba poczekać. Na pewno znajdziesz sobie faceta! :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Dobrze dobrze, wiem o tym ,że są też takie kobiety które nie biorą pod uwagę chłopaka ,który : to i tam to itp...
No ale , nie wszystkie są takie. Też kiedyś miałam chłopaka,który był naprawdę SPORY (; Ale było mi z nim dobrze i nie narzekałam ,że ma tu i ówdzie.
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Potwór nie potwór ważne że ma otwór!!

A tak na serio to przestań pierniczyć....
 

JoY :)

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
ZG
Podstawową zaletą ludzi jest to, że są różni pod względem osobowości. I na szczęście nie każdy patrzy na drugą osobę przez pryzmat wyglądu.
Musisz znać swoją wartość. Bądź sobą i uśmiechaj się! ;)
Bo to, czy np. chłopakowi sie z Tobą dobrze rozmawia nie zależy od koloru Twoich oczu lub Twojej wagi. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie - Twojej osobowości.
Życzę powodzenia! ;)
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
Ludzie nie mają nóg, mają blizny po operacjach, są niedorozwinięci od urodzenia, nie widzą, nie słyszą, mają genetyczne choroby skóry, nie mogą mówić, nie mogą chodzić, biegać, a Ty się zalisz, bo ważysz więcej niż ważą twoje koleżanki... No pogratulować problemu...
Weź się w garść.

no Twoje rozumowanie jest super...
zginie Ci rodzina w wypadku samochodowym... stary eee tam przezywasz... w 2 wojnie swiatowej zginelo tyle milionow ludzi a Ty kilkoma sie przejmujesz...
 
Do góry