W Poniedziałek angielski :)

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
pisałam roz i coś mi sie wydaje, że nie zdałam :/ z części czyt i słuchanie no to mam ok 40%, jak mało dostane ze rozprawke to jestem martwa, nigdy mi tak źle nie szło, co za pech, porażka i nędza, a jeśli chodzi o wos to najbardziej boje się wypracowania, coś mi sie wydaje, że o terroryźmie albo konfliktach może być, 3majcie się
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Asia i jak?
Nie smuć się....
Na pewno będzie dobrze....
Mi to tako nawet dobrze poszło, ale punkty stracę na tych pierwyszch zadaniach testowych, bo byly dla mnie za trudne :( Ta mapa to już w ogole.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mapka to byla tragiczna a ta tabelka too tych organizacjach?
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
I co napisałaś?
Bo ja w pierwszym napisałam Grupa Wyszehradzka w drugim Trójkąt Weimarski a w trzecim Rada Państw Morza Bałtyckiego.
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
Kocurekola, ja też tak napisałam i jest dobrze :D tylko sie obawiam jednego, bo trójkąt weimarski napisałam przez "j" myślicie, że będzie uznane? z pyt zamkniętych mam jakieś 17 pkt na 20, a z resztą to trudno powiedzieć
 

Rybcia

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Woda :)~
Nom ja już tez po wosie .... takie sobie było chyba strace troszke punktów na tych pierwszych zadaniach .... nom ta mapka to była straszna .... wypracowanko .... łatwy temat nom ale zobaczymy w czerwcu :)
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z piekła
No jestem po angliku ustnym, powiem tylko 1dno slowo ~~~> ZABAWA!
Fakt, z nerwow i stresu zapomnialem jednego i sie zacialem ( slowko "rent" niech kazdy sobie zapamieta ;D, bo 1 z zadan polegalo na tym, ze trzeba bylo powiedziec o wynajeciu mieszkania, mialem te slowo na koncu jezyka(^^)). I dlatego 18/20.


peace
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z piekła
Moi qmple trafili w dziwne =O. 1 z nich mial opisac jakie sztuki w Polsce sa popularyzowane wsrod mlodziezy [qmpel powiedzial, ze graffitti XD], 2gi mial scenke taka, ze znajdowal sie w windzie i nagle winda zatrzymala sie i zgaslo swiatlo XD, i co robic w takiej sytuacji czy cos takiego XD.
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja wylosowalam temat o przemocy i znecaniu sie i dostalam 18/20p..90% :( boje sie ze to mi nie starczy na studia jezykowe..
szczerze mowiac myslalam ze dadza mi 19 albo nawet 20...wszystko powiedzialam mimo ze temat nie byl dla mnie najprostszy, nie wiem czemu tak zostalam oceniona zwlaszcza ze inni mowili ze wogole sie gubili ze mowili nie na temat a kilka z nich dostalo 20p... nie rozumiem tego....
 

^^^^^^

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z piekła
Eee tam nie ma co sie tak spinac...Jaa na dodatek wchodzilem pierwszy to dopiero moglem czuc sie źle;]. Stresik zawsze bedzie Ci towarzyszył, tylko nie bierzcie mi BRON BOZE jakichs tabletek uspokajajacych, bo zlejecie ALL.
Asiu nie martw sie, bedzie dobrze :eek:czko:
 
Do góry