W Piłke Kopiemy... Na jakiej pozycji gracie?

kurka17

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja cale zycie gralem na lewej flance... Powiedzialem dosc, bo kondycja z roku na rok leci w dol... Na jednym meczu skladu nie bylo, wiec na atak poszedlem... I tak 2 mecze na ataku, w kazdym meczu gol ;P Lubie tez grac na srodku pomocy jako defensywa bo w destrukcji mi dobrze idzie :p Pozdro
 

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Ja zawsze grałem(rok temu lekarz wykryl u mnie chorobe serca ktora w normalnym zyciu w niczym mi nie przeszkadza oprocz tego ze musialem skonczyc trenowanie pilki noznej) w pierwszym składzie w mojej druzynie lecz zmienialem pozycje co kilka miesiecy o ile dobrze pamietam to bylem: lewym,prawym i srodkowym obronca, defensywnym i ofensywnym srodkowym pomocnikiem, prawym i lewym pomocnikiem, napastnikiem
 

Mquc

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A ja na lewym albo prawym skrzydle... Ławki ^_^ Czasem zrobię rajd... Z wodą do linii boiska ;) Jestem w tym całkiem dobry :D
 

Marcjan

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Zaczynałem jako środkowy pomocnik, niedługo później zostałem napastnikiem. Lubiłem obie pozycje. Po roku grałem już głównie na prawym i lewym skrzydle choć jestem tylko prawonożny. Ta pozycja też jest dobra, wymaga dużego wysiłku i trzeba biegać po całej linii. Po dwóch latach zupełnie zapomniałem jak się gra na środku pomocy :D .
Najbardziej lubię grać cofniętego napastnika.
 

maniurka15

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś tu daleko
jak czasami gram z kolegami( z nudów)
to raczej biegam za piłką
jak już mam ją przy nodze to próbuję trafić do bramki

a naprawdę wygląda to tak, ze zawsze ktoś przede mną dobiega do tej piłki, a jak już cudem trafię w nią to nigdy nie trafiam do brami
 

Jaco_16

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja w swoim klubie gram na środku pomocy. Czasami zagram na prawej pomocy, ale to rzadko.
 

Skwira

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Ciężko powiedzieć :p Zawodnik uniwersalny jak trzeba to się i na barmce stanie i stopera zagra :D A tak to Prawy pomocnik (Tendencja ofensywna) :p Czasem wychodzi ze na trzech w ataku przez mój szybki rajdzik :D
 

miki007

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
123
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Z początku grałem jako obrońca lecz mi nie wychodziło:( Od tamtej pory stoję na bramce i jestem znienawidzony przez napastników:D
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Prawy obrońca lubię destrukcję i włączać się w akcje ofensywne często również schodzę do środka xD
 

Zylka1920

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja to gram zazwyczaj jako napastnik, lewy pomocnik no i czasami jako środkowy pomocnik.
 
Do góry