W Ktora Strone Powinien Byc Skierowany Penis Ufaceta W Majtk

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Nika wcale ich nie żałuje. :p pomyśl, u facetów jedynym problemem może być to, że stanie w nieodpowiednim momencie bo nad tym często nie maja kontroli, no i drugi problem to to, że czasem jest problem co zrobić z wytryskiem (temat byl juz chyba poruszany na forum :p )
a kobiety? Znacznie więcej problemów... okres, golenie sie bo facetów drapie w TYCH miejscach...:p błona dziewicza, która jest problemem jeśli stwarza ból przy pierwszym stosunku... ochh dużo by tego wymieniać.. :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jak ma obcisle spodnie, to niekoniczenie bedzie widac :p Moj chlopak nosi takie dosyc obcisle dzinsy i nie widac :p Ale duzo bardziej wole, jak ubierze luzne spodnie i do tego bokserki, tak slodko wtedy stoi :D

PS. A ja zawsze sie zastanawialam jak bylam mala, dlaczego faceci siedza z rozkraczonymi nogami, a nie zakladaja nogi na noge jak dziewczyny :lol:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no przez dzinsy nie ma takiego efektu :D nie ma jak to luzne spodnie z matrialu, hm tylko moj chlopak caly czas w dzinsach chodzi :(
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Ej, ale teraz pytam na powaznie: co sie stanie, jesli facet ma go w dol, a stanie? :p Przy czym zakladamy, ze facet ma obcisle spodnie i do gory mu sam nie podejdzie :p To by was bolalo? :p
bolalo trzeba wtedy jakos go przewrucic :D
bo sie biedak zameczy :p
a tak na serio to raczej nie boli czuje sie lekkie napiecie jakby cie ktos dociskal :p
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
bolalo trzeba wtedy jakos go przewrucic :D
bo sie biedak zameczy :p
a tak na serio to raczej nie boli czuje sie lekkie napiecie jakby cie ktos dociskal :p
Zależy jeszcze ze się tak wyrażę od stopnia tej erekcji :p :lol:
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
według mnie to powinien byc skierowany do gory i troszke na bok... tak chyba wygodnie całkiem jest, zreszta nie wiem bo facetem nie jestem ale moj były tak nosił :p,... nio ale jak ktos woli to moze go nosic skierowanego w doł.... ;)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
bolalo trzeba wtedy jakos go przewrucic :D
bo sie biedak zameczy :p
a tak na serio to raczej nie boli czuje sie lekkie napiecie jakby cie ktos dociskal :p

A mnie sie wydaje, ze jakby byl tak porzadnie naprezony, to by bolalo :p Bo pamietam, jak usiadlam na nim kiedys i tak troche w dol poszlam i go bolec zaczelo :D
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
A mnie sie wydaje, ze jakby byl tak porzadnie naprezony, to by bolalo :p Bo pamietam, jak usiadlam na nim kiedys i tak troche w dol poszlam i go bolec zaczelo :D
No tak jak mówiłem wszystko zalezy od stopnia naprężenia... :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
A mnie sie wydaje, ze jakby byl tak porzadnie naprezony, to by bolalo :p Bo pamietam, jak usiadlam na nim kiedys i tak troche w dol poszlam i go bolec zaczelo :D
wtedy boli zalezy od stopnia naprezenia :D:D i im mocniej tym bardziej boli :p zalezy tez kto co tam wyhodowal :D
 
Do góry