W jaki sposób z nią rozmawiać

marcink15

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
66
Punkty reakcji
1
Mam do was pytanie.W jaki sposób rozmawiać z dziewczyną,aby nie zorientowała się że jest podrywana???
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
a dlaczego ma się nie zorientować, że jest podrywana?
czyli chcesz ją poderwać tak, żeby się nie zorientowała, że jest podrywana?
to jak chcesz ją poderwać w takim układzie? bo chcesz, prawda?
 

qboll

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
wlkp
oo własnie rozpędziłem się. dlaczego nie chcesz żeby ona to zauważyła ?
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Nie patrz za często prosto w oczy, bo wzrok akurat potrafi zdradzić. A tak wg, to niby dlaczego nie chcesz, by ona dowiedziała się, że jest podrywana?
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
a ile lat ma dziewczyna bo jesli malo to nawet nie bedzie wiedziala o co chodzi

w sumie to nawet wiem o co ci chodzi ale tego nie zrobisz, bo rozmowa nie poderwiesz dzieczyny musza byc czyny, dotyk, kontakt wzrokowy itp, a jesli bedziesz ja dotykal to przeciez wie ze ja podrywasz to oczywiste chyba ze dziewczyna jest tepa i uwierzy ci ze jej nie podrywasz

dziwne pytanie jednym slowem
 

marcink15

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
66
Punkty reakcji
1
wiesz chcę na razie wyjść na takiego dobrego kumpla z którym może pogadać o wszystkim a wtedy gdy będzie miała do mnie duże zaufanie chcę zacząć ją podrywać
 

qboll

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
wlkp
wg. mnie złe podejście. jak dziewczyna sobie zakoduje że jesteś jej kumplem to możesz mieć potem problem żeby zaiskrzyło.
 

qboll

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
wlkp
JA DODAM od siebie że na 1 raz nie zawiele niech się z tobą "oswoi" .
tematów o tej tematyce jest sporo więc poszukaj.
 

Cypele

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ASP
W jaki sposób rozmawiać z dziewczyną,aby nie zorientowała się że jest podrywana???
rzuc w nia czyms :rotfl: :rotfl: albo poczwic flirtowanie z mama :przewraca:
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
JA DODAM od siebie że na 1 raz nie zawiele niech się z tobą "oswoi"

Ja przeważnie idę za ciosem i są szybkie ruchy, działa, więc nie polecam "oswajania", bo to nie dziki koń, a laska którą można zdobyć w jeden wieczór, a oswajanie często się kończy przyjaźnią.
Dlatego kolego, nie krępuj się w "podrywie" jeśli ona będzie czuła adorację z Twojej strony nie jest zła rzeczą, a kobiety przeważnie wyczuwają zamiary faceta, więc zdobądź numer/umów się --> przyliż i jest Twoja, po najprostszej linii a bardzo efektownie

Nie patrz za często prosto w oczy, bo wzrok akurat potrafi zdradzić.

Dwie rady,
patrz w oczy! nie gap się, po prostu patrz, nawet jeśli ona się na Ciebie popatrzy to rób to dalej, bądź poważny chyba że ona się uśmiechnie, możesz to lekko odwzajemnić. Patrząc w oczy pokazujesz że słuchasz (kobiety uwielbiają być słuchane), ona zobaczy że się jej nie boisz i jesteś zainteresowany. Możesz sam nawet zauważyć, to gdy do kogoś mówisz a ta osoba patrzy Ci w oczy jakoś lepiej się mówi jesteś bardziej otwarty i czujesz sympatię do tej osoby, a co najważniejsze czujesz się słuchany.

Kolejna rada: to abyś nie patrzył za często w oczy napisała kobieta, nie słuchaj ich, dają kiepskie rady, które się nie sprawdzają, no chyba że lubisz przyjaźnie z kobietami.

EDIT: tak na prawdę najlepszą radę dostałeś od Uzzo, jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat: dotyku, wzroku, rozmowy, to w dziale "Podryw doskonały" przeczytaj przyklejone tematy.

Powodzenia!
 

Cypele

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ASP
Ja przeważnie idę za ciosem i są szybkie ruchy, działa, więc nie polecam "oswajania", bo to nie dziki koń, a laska którą można zdobyć w jeden wieczór, a oswajanie często się kończy przyjaźnią.
a gdzie wstawiasz tekscik w stylu "zak_urwilem sie w tobie" ?
 

marcink15

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
66
Punkty reakcji
1
a myślicie że długie i częste rozmowy przez gadu mogą zanudzić dziewczynę?
obawiam się że może się znudzić częstymi rozmowami
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
W nicku to 15 to liczba lat jak mniemam.
Jesteś facet już duży - nie wiem czy Ci mama mówiła - więc ja mam dla Ciebie taką koncepcję. GG używasz tylko aby się z nią umówić. Gadacie na żywo, gdy się widzicie możesz jej dotknąć popatrzeć w oczy, tego na gg nie masz a są to bardzo ważne rzeczy. Wiem, myślisz iż to niewykonalne, jak się ma 15 lat to na kompie mogłoby się gadac z innymi masę czasu, na żywo już tak pewnie nie jest - nie oceniam Ciebie, a sporą cześć nastolatków, radzę do nich nie należeć - jednak ona będzie z Tobą gadała, fajnie z tym że dziewczę znudzi się szybciej niż myślisz. Ona zaczyna zagadywać, powiedz jej "widzimy się w piątek, pa" i idziesz sobie, powiedz jej otwarcie: "nie jestem dzieciakiem, nie będę gadał z Tobą na gg, bo nie uznaję wirtualnych znajomości".

Umawiaj się na realu, gg odpada, zastosuj się do tego, a zobaczysz jakie to przynosi efekty.

Spróbuj!
 
Do góry