W co się ubrać na koncert?

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Ja na koncerty zawsze ubieram jeansy i jakiś czarny podkoszulek, a na to bluzę, sweter. Tak zeby było wygodnie xD
Bo ja z tych "odczuwających pociąg do pogowania" xP
I glany, albo trampki na nogi i wystraczy xP

Ok, trza uważać ;) Ale.... co to pogowanie <_< bo nie bardzo ja rozumiem.... hmm :D


Pogo... mmm to jest coś wszechmogącego xD
Takie serdeczne obijanie się o siebie xD
Nie ma co się bać xP
Jak dla mnie czysta przyjemnosć, nawet te wszytskie stluczenia są cudowne xP
 
L

Laleczka666

Guest
Hm, Skoro lubicie ;) Ale to przecież booooli :( Hehe:) A tam.... jakoś przeżyję ;)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Boli czy nie boli, a co tam :)
Liczy się ta atmosfera,...
Jeszcze nigdy na żadnym koncercie, a byłam na wielu, nie zawuważyłam, żeby jak ktoś się np. przewróci nikt mu nie pomógł. Zawsze osoba 'stojąca najbliżej poda ręke nieważne czy go lubi czy nie, czy go zna czy to obcy :)
I to jest cudowne xD
 
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
kiiiedyś moja kumpela prowadziła jakąś miejscową impreze, miała buty na obcasie xD.... okzało się że zagra nasz tutejszy zespół rockowy, oj tylko możecie sobie ją wyobrazic pod sceną w tych kozaczkach :)))))) (co po koncercie ciężko było nazwać kozakami :p) ja na szczescie odziana byłam w glany (uufff:p)

jak wrocisz z konceru zdaj relacje ;>
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Napiszę ogólnie:
Zależy, gdzie będzie koncert. Jak w jakiejś hali, to spódniczka i fajny top oczywiście super rozwiązanie. Ale jak na dworze to najlepsze spodnie i fajny top. Chyba nie chcesz przytrzymywać spódniczki na wietrze przez cały wieczór, co? :p
No najważniejsze - koncert to nie pokaz mody, ma Ci być wygodnie! :)
 
L

Laleczka666

Guest
Jasne, że opowiem ;) Ale to dopiero za jakieś dwa, trzy tygodnie :D troszkę sobie poczekam, ale i tak jeszcze w 100% nie wiadomo czy pojadę :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ey no to spoko, zazdroszczę Ci! I JEDŹ KONIECZNIE! Inaczej więcej się proszę tu nie pokazywać :p
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Czarna koszulka, ciemne spodnie, GLANY ( koniecznie , moja kumpela raz ubrała trampy i potem prawie jej palce w młynie połamało :p) albo jakieś inne ciężkie buty ( np. do chodzenia po górach,trapery...), ciemne spodnie, CZARNE SZNURÓWKI :lol: :lol: :lol: nie zakładaj białych :lol: :lol: :lol: ,bluza jakaś...taka którą możnaby w pasie zawiązać i by nie spadła...pieszczochy, bransoletki z koralików ;)...
Nie polecam naszywek ani koszulek z zepsołami bo każdy lubi co innego... no i może dojść do sporu :p
I pamiętaj że ... ciemne ubrania mile widziane, bo nawet zielona koszulka się bedzie wśród tego mropku wyróżniać :lol: i wszyscy się beda na ciebie dziwnie patrzec :lol: :lol: :lol: (przynajmniej ja tak mialam na koncertach i w klubach w ktorych bylam..nieciemne ubrania dziwnie przyjmowane XD)
Włosy najlepiej zwiąż...albo rozpuść i miotaj nimi na wszystkie strony ;D.
Młyna nie polecam, lepsze jest pogowanie obok młyna.. chociaż tam stoją sztywniaki i potem lecą pretensje że ich popychasz :p hehe...

Koncerty.. mrr..pogo! KOCHAM :D
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
laleczka na koncercie ska. :bober:
szpilki, załóż szpilki! ;D
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
laleczka na koncercie ska. :bober:
szpilki, załóż szpilki! ;D


Nie bo jej szpilki w :cenzura:e wkopią i co będzie? :p
I będzie płacz i zgrzytanie zębów!
Lepiej niech sobie glany kupi najwyzej bedzie musiala jechać do szpitala tak jej nozki spuchna ... ]:->
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Gorzej jak ktoś ci się ręką czy pieszczochą we włosy wplącze :p

OT. ja zawsze się napalam na facetów z DŁUGIMI włosami..mrr^^ zeby tak mozna je dotknąąć... *o* XD

Jak narazie zbyt bliski kontakt włosy-pieszczocha mi się nie zdażył więc dalej nimi zamiatam xP

OT c.d
Jaaa teeeż!
Zawsze się bawie włosami kolegów xP

Albo fajni są jeszcze z takimi troszke przydługimi... Takimi emo xP


***
W piątek ide na koncert Cool Kids Of Death xD
I się ciesze xP
*Nie zwracać na mnie uwagi xP
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Jak narazie zbyt bliski kontakt włosy-pieszczocha mi się nie zdażył więc dalej nimi zamiatam xP

OT c.d
Jaaa teeeż!
Zawsze się bawie włosami kolegów xP

Albo fajni są jeszcze z takimi troszke przydługimi... Takimi emo xP
***
W piątek ide na koncert Cool Kids Of Death xD
I się ciesze xP
*Nie zwracać na mnie uwagi xP

Byłam na CKOD ;)
Szczerze koncert totalnie nie wypadł... ale to był mój 1 raz... więc i tka mi się podobało :p
Koncert się nie udał, bo mało miejsca do pogowania było..duszno..i do tego fajki palili ...
Fajny support był, electro/punk ;)

A ja kolegów nie mam hahahah XD

Mi też się nie zdarzyło żeby ktoś się wplątał w moje włosy...ale wydaje mi się że ja się w czyjeś wplątałam XD XD XD

Dobra koniec OT bo % polecą :p :p :p
( a tam, walić :p)
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
jak tak patrzyłam na to co ta dziewczyna pisze, to aż nie chcę sobie wyobrażać jak ona na tym koncercie wyglądać będzie...
 
A

Arowana14

Guest
Może coś takiego: http://szpargaly.pl/moda/amerykanski-ubior/ ?
Rock'owo a jednocześnie kobieco :)
No i ta kamizelka mi się strasznie podoba :D
 

matinnne

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
16
Punkty reakcji
2
hmmm........ jak dla mnie trochę dziwnie, być może dlatego, że ten motyw flagi tak wepchnięty jest na ten plecak... ale, ale ! mój zestaw na koncerty to najczęściej :
-biało-czarna koszula ( taka w sumie troche rockowa )
-czarne rurki
-trampki ( tu najlepiej białe lub czarne )
-zwykła torba
-ewentualnie jakieś bransoletki czy przypisnki

I zestaw gotowy :)

Ważne, żeby wszystko pasowało i nie bylo za kolorowo :)
 

Pressenterka

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
też mam stałe zestawy :) zazwyczaj jest to zwykły czarny t-shirt i rurki lub spódniczka, czasem zakłądam też proste bluzki z ładnymi nadrukami, cos jak taka - plus jest taki, że koszulki takie kosztują grosze, a jak się doda ładne gadżety to naprawdę fajnie to wyglada :)

Raz się odstawiłam na koncert w sukienke i buty na koturnie i więcej tego błędu nie popełnię:p ma byc WYGODNIE:)
 
Do góry