W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Pillar616

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2015
Posty
15
Punkty reakcji
1
Ostatnio pykam w:
Wiedźmin 3
GTA V
Mortal Kombat X

Polecam The Last of Us. Mega historia... Bardzo spójna, sensowna z mnóstwem ciekawych bohaterów. ACH! I ta narastająca więź między głównymi bohaterami i ich przygody, relacje. BARDZO DŁUGO PRZY KONSOLI SIĘ W TO ZAGRYWAŁEM PENETRUJĄC WSZYSTKO CO SIE DA!
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Football Manager :) Polecam wszystkim. Czasami siądę sobie przy Xboxie żeby zagrać w coś na co mam ochotę
 

Kanatekashi

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Jezeli mozemy mowic, o grach na rozne platformy to od dluzszego czasu jak sobie przypomne na psx gram w Harvest Moon Back to nature [probuje zdobyc wszystkie serduszka i upgrade'y]
Na telefony polecam WE HEROES na IOS, a na androida najnowszego nfs, bardzo dobrze sie bawie. Na ps3 diablo 3 i Ni no Kuni: Wrath of the White Witch [mega gra, w ktorej zdobywanie lvl i odkrywanie zakamarkow gry wciaga mnie bardziej niz nie jeden mmorpg]. A na ps4 narazie mam tylko batmana arkham knight [bez dodatkow] i wiedzmina. Wiedzmina przeszedlem w polowie i skupilem sie na ogrywaniu wszystkiego co sie rusza w gwinta. To tak po krotce, wszystkie wymienione gry POLECAM :)
 

Pillar616

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2015
Posty
15
Punkty reakcji
1
Kupiłem ostatnio Call of Duty Black Ops 3 (PS4) i gram w to coś.... gram i gram i... żałuje, że to kupiłem. Aczkolwiek gram dla zabicia czasu.
UWIELBIAM futurystkę i wszystko co związane i chyba dlatego gram. Porażka.
Jeśli CoD to tylko stary w IIWW, który polecam.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Obcy Izolacja poziom hard :D jakoś nigdy nie grałem w tego typu gry, ale powoli się przekonuję do niej i tak im dłużej gram to tym więcej niepewności, że obcy gdzieś tam jest, ciągły stres, że się pojawi, znajdzie i zabije. Nigdy nie widziałem takiej gry, by tak działała na psychikę :alien:
 

Mimi_Fru

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Polecam MMO: Black Desert, zapowiada się niesamowicie. Jak ktoś wychował się na grindzie, to na pewno się tutaj odnajdzie :)
 
A

alfabeta11

Guest
W sumie to z powodu braku czasu to niekiedy chyba tylko w Diablo 3 RoS sobie zagram. W sumie to te pół godziny można by na inne gry przeznaczyć, ale D3 przypadło mi jakoś do gustu... kilka lat po premierze.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 466
Punkty reakcji
109
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Pincerka napisał:
Ciekawa gra. Nasz komórka może mieć różne obrazki . Można ustawić sobie flagę własnego kraju. Polacy nie mogą sobie ustawić flagi własnego kraju bo mają do wybory Poland Ball . Ma odwrócone kolory. Osoby które dają sobie tą piłkę udowadniają że nie wiedzą jakie ich kraj ma symbole i barwy. Osoba która stworzyła tą kulkę inni krają dała normalne kolory a swojemu złe . Wiele osób też powtarza ten błąd. To drażni w tej grze . Za takie coś można zjeść . Nie warto pomagać tym osobą.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Polandball ma umyślnie odwrócone barwy. To taki internetowy żart sprawdzający ile osób da się sprowokować.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Murdered: Soul Suspect
The Last of Us: Left Behind
 
Do góry