W co grasz teraz? W co warto zagrać?

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Dead Island Riptide na coopie z kumplem, dopiero 3 rozdział, a zabawa z zabijania zombie bardzo przednia ;)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
W końcu zabrałam się za Dead Space :)
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ze względu na możliwości mojego komputera, gram po sieci w Battlefield Bad Company 2, gdyż "trzecia" odsłona zbytnio mi się przycina. Jako drugi tytuł wybrałem dla siebie Diablo 3 i od kilku dni rozwijam nową postać, czarodzieja.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Dishonored - Knife of Dunwall, (wreszcie!)
Party Of Sin,
Scratches - Directors Cut,
Vindictus.

Oprócz tego będę zaczynał FEZa, kiedy dowiedziałem się o premierze na Steam, nie zwlekałem z kupnem. A jeszcze niedawno zasmucało mnie to, iż było to tylko na Xboxa.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Tomb Raider (2013) :zakochany: Strasznie mi się podoba, jak i każda część TR, w jaką miałam okazję zagrać. Nowa Lara wygląda świetnie.
The Secret World - nie grałam na razie zbyt długo, ale nie powala. Jednak spodziewałam się czegoś lepszego.
The Binding Of Isaac
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
football manager 2013 czyli w swoim żywiole ;]
 

KubaOlszowski

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Moszczenica
Wiedźmin 1 i 2 , World of Warcraft MIsts of Pandaria , Assasins' Creed 1 brotherhood i revelations , Saints's row the third, Bulletstorm , fifa 11, 12 i 13 i czasem w lol'a i wot'a
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Prince of Persia: Zapomniane Piaski ;)



czeka na mnie jeszcze Dishonored, ale najpierw ukończę księcia
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Nie wiem, czy warto, ale ostatnio wciągnęły mnie gry na Fejsie, np Bubble. Do tej pory grywałam w darmowe gry i nie wiem czy jeśli będę chciała sobie coś dokupić, czy to mi coś da?, opłaca się?, czy szkoda tracić ze swojej psc? bo takową posiadam, otrzymałam w prezencie. Do usłyszenia. Pa.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wiadomo, że coś Ci to da, będziesz mogła kupić jakieś dodatki do gier czy inne ulepszenia. Moim zdaniem nie warto, dla mnie to strata kasy. :)
Z Facebookowych gier polecam Słowotok (układanie jak największej ilości słów ze stykających się na planszy liter) i Songpop (zgadywanie wykonawcy lub tytułu piosenki po fragmencie).
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Ilusia napisał:
Wiadomo, że coś Ci to da, będziesz mogła kupić jakieś dodatki do gier czy inne ulepszenia. Moim zdaniem nie warto, dla mnie to strata kasy. :)
Z Facebookowych gier polecam Słowotok (układanie jak największej ilości słów ze stykających się na planszy liter) i Songpop (zgadywanie wykonawcy lub tytułu piosenki po fragmencie).

Z tym to się akurat zgadzam, kasy szkoda,ale może czasem warto zobaczyć,co się znajduje na dalszych poziomach danej gry? a czy gra typu Słowotok, jest bardziej wciągającą grą, niż inne fejsbukowskie?Tam są też i inne oprócz Bubbles IQ,Buggle,czy kart, można np pograć w Angry Birds, czy choćby Mario.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Crysis 3
Star Wars: Knights of the Old Republic II
Superbrothers: Sword & Sworcery EP




katjak napisał:
a czy gra typu Słowotok, jest bardziej wciągającą grą, niż inne fejsbukowskie?
A to już co kto woli ;) Mnie wciągnęła.
 

5476

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2011
Posty
48
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Swarzędz
Battlefield Play4free, darmowa strzelanka sieciowa z nie wielkimi wymaganiami systemowymi. Wciąż aktualizowana mimo że premiera była 2 lata temu. Dobra giera na wyżycie :D
 
Do góry