W co grasz teraz? W co warto zagrać?

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Tom Clancy's Ghost Recon Online - Free to Play od Ubisoftu. Całkiem fajnie im wyszło połączenie sieciowego FPSa z mało dosypką skradanki. Polecam zagrać.
 

aragornik

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja właśnie ostatnio zakupiłem Bioshocka ale jeszcze nie miałem czasu się za niego zabrać.

Natomiast ja polecę coś mniej popularnego a mianowicie Rock of Ages. Bardzo oryginalny tower defence.

http://www.youtube.com/watch?v=6puBvVAbwB0
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jak ten Walking Dead? Grałem w jedynkę, ale jakoś tak średnio mi się to widziało (a serial i klimaty zombiakowe uwielbiam). Za dużo prowadzenia za rękę etc. Warto ciągnąć to dalej w ogóle?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Spróbuj zagrać w dalsze części, pod względem klimatu i fabuły są lepsze, niż jedynka. Zwłaszcza trzecia część, jest kilka zaskakujących momentów.
 

MaxAnia-1980

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Polecam odwiedzenie stronki starsgame Tylko ostrzegam, gra naprawdę wciąga, więc jak masz wolne tylko 5 minut, to lepiej w tym momencie sobie to odpuść i poczekaj jak będziesz miał więcej czasu. Ja weszlam na 15 minut skończylam po 3 godzinach...
 

Asasyn-

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk/Żory
Gram Aktualnie w :
-Tomb Rider Ultimate Edition.
-TES V Skyrim
-Paranromal Game
-CS:S
-Team Fortrees
-Oraz w Minecraft ale rzadko.


Polecam bardzo TES V Skyrim jeśli ktoś lubi pożądną grafike,fabułe oraz styl RPG.
Jeśli ktoś kiedys grał w Tomb Rider IGold Polecam Tomb Rider UlTIMATE Edition.
Jeśli ktoś lubi się czasem wystraszyć zapraszam do zagrania w Paranormal game albo w Selnder.
Jeśli lubisz Gry stylu FPS Polecam CS:S Albo TeamFortrees
A coś dla kreatywnych-Minecraft :p
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
League of Legends. na początku mocno wciągające, ale na dłuższą metę robi się strasznie nudne :| a szkoda, bo zapowiadało się nieźle.
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Od kilku miesięcy nieustannie gram w coś co zatytułowano Kingdoms of Amalur: Reckoning - gra z gatunku Action RPG z masą Questów do wykoniania o ogromną krainą do przemierzenia. Wczoraj jednak w moje łapki wpadła Borderlands 2 (Ilusia muszę się z Tobą zgodzić) i teraz mam wielki dylemat - machcą młotem czy strzelać :/

Niemniej z całego serca polecam obie gry...
 

szinczan

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ostatnio przeszedłem sobie starego fallouta 2 :) teraz zaczynam grać w 3 część, ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tej gry. jednak starsze były lepsze.
 
Do góry