W co grasz teraz? W co warto zagrać?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Po raz kolejny GTA 3
inMomentum
Zombie Shooter :D
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Gram w polską grę Net-War, jest to strategiczna gra przeglądarkowa. Podoba mi się w niej to, że liczą się umiejętności i czas poświęcony na grę anie wydane pieniądze.


Pozdrawiam.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Call of Duty: Modern Warfare 3 SP
NightSky
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
S.T.A.L.K.E.R. Cień czarnobyla za mną :nuke: teraz Czyste Niebo, potem Zew Prypeci a potem S.T.A.L.K.E.R. 2 :p (jak uda im się go zrobić)
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Atualnie gram w stalkera cien czarnobyla. Niezbyt mi podchodzi ale nie mam nic innego. A pocztą wędruje do mnie portal ,jedynka i dwójka i własnie te dwie pozycje polecam. Bardzo wciąga.
 

Horsiczka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Hhhhmmm ja obecnie gram w gta IV super giera moim zdaniem mniej klimatyczna od gta San Andreas ale jest w niej coś przyciągającegol.Fabuła gry koncentruje się wokół Niko Bellica, bohatera, który za namową kuzyna Romana postanowił opuścić Europę Wschodnią i przybyć do Stanów Zjednoczonych. Niestety, na miejscu okazało się, że zastana przezeń rzeczywistość daleko odbiega od tej opisanej przez krewnego. Roman skłamał, że posiada dwie żony, sporych rozmiarów kolekcję samochodów oraz pokaźne konto w banku. Co więcej, niesforny krewniak nieustannie wpada też w nowe kłopoty, z których Niko musi go stale wyciągać. :037:
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
GTA IV jest świetną grą, tak jak i pozostałe części :)
A tak na marginesie - Horsiczka, jak już kopiujesz fragment opisu z gry-online, to przynajmniej użyj opcji cytat :p
 

musak

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Również polecę GTA IV, aczkolwiek jeśli ktoś przepada za dużymi, otwartymi światami i wolnością w grze to mogę także polecić Skyrim ;)
 
Do góry