Vavamuffin

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Zespół powstał w 2003 w Warszawie, jest związany z wytwórnią Karrot Kommando. Jej nakładem w kwietniu 2005 ukazała się debiutancka płyta Vabang!. Vavamuffin intensywnie koncertuje w kraju i zagranicą (w tym na chorwackim festiwalu Seasplash). Latem 2005 Vavamuffin wziął udział w sopockim festiwalu TOPtrendy. W lipcu 2006 roku grupa zagrała na Przystanku Woodstock w Kostrzyniu.


Wokalisci
Pablopavo
Reggaenerator
Gorg

2 zesol po indios bravos z kotrym mialem doczynienia. Naprawde sa niesamowici. Jak mozna robic tak dobra muzyke ;)
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Gdy usłyszałem ich pierwszy raz, zadałem sobie pytanie: TO JEST PABLO PAVO??
Chyba na pół roku zdominowali moje głośniki i słuchawki. Nie potrafiłem się od nich oderwać. Teraz trochę mniej, ale szykuje się nowe uzależnienie, bowiem nadchodzi nowa płytka. A po przesłuchaniu singla "Hooligan Rootz" jestem pod wrażeniem. Zapowiada sie mordercza płytka :)

Smoking in Jamaica, inna Poland!
 

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
Słyszałem właśnie że nowa płytka Vavamuffin ma być już na dniach, nie mogę sie doczekać :eek:k:
 

kastaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Betonowy las
Pablopavo jest konkretny. Nie zapomnę jego kawałka z Fu, OSTR i Mercedresem - Raptowne Realia. KOZAK.
 

kingulinda

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
gdzieś na skraju snów :)
Jeśli ich nadchodząca płyta bedzie tak dobra (albo i lepsza) jak Vabang! to bedą mocarzami :D
a zespół cóż tu duzo gadać - miód dla uszu :p a na koncertach taka atmosferka że ajjj aż sie chce bawić i wtedy to dopiero "powietrze pachnie jak malinowa mamba" :D
no jeden z moich ulubionych zespołów BB)
 

onael

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z Arki Noego
Kapela jest rewelacyjna. Kiedyś na studiach przyszła do mnie koleżanka i powiedziała, że ma coś nowego. I od samego początku zachwyciłem się tym zespołem. Regenerator wymiata! Nawet nie wiedziałem, że wydali nowy singiel. Trzeba się później po sklepach przejść i poszukać :p
Paragon jak włączę to muszę co najmniej 3 razy przesłuchać :D
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Powiem wam szczerze że Dubangu! w ogóle nie przsłuchałem nigdy całego. Wyłączyłem go po paru kawałkach przesłuchanych metodą: włącz, przewiń, odsłuchaj. Nic ciekawego, nic dobrego.
Na nową płytę trzeba było nam długo czekać (no, jeszcze trochę czasu musimy wytrzymać). Ale jeżeli całość będzie prezentowała poziom Hooligan Rootz. No to przebiją samych siebie.
Aha. Remixy na singlu całkiem fajne.
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Kiedyś kumpel przyniósł mi parę empifrii tego zespołu i się w nim zakochałem. Bosscy są.

Babilon to, a babilon to złodziej... ^^
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Nie no, muszę mieć tą płytkę!
Qrde Vavamuffin jest po prostu rewelacyjny! ;)

... Salam alejkum, szalom :)
 

~NiNa~

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Ilawa
ogolnie nie slucham takiej muzyki, ale ten zespol jest swietny i plytke musze miec koniecznie ^^
 

Grzesiek.tzw

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Oj w ogóle reggae jest świetne a Vavamuffin często gości na mojej playliscie ;)

I give you one love... :p
 
Do góry