Vampire Knight

nietoperrr

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
ogladal ktos??? x))
i jak wam przypada druga seria hm?

wg mnie anime dobre. moze za bardzo romantyczne i przeslodzone, ale... ciekawe xD
 

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
anime fajne, druga seria też jest dobra ale jak dla mnie jest mało akcji w tym anime
 

Arie

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Parczew
Hah :D pierwsza seria caliem ciekawa ale wydaje mi sie, że im wiecej odcinków będzie powstawać tym bardziej ta seria będzie tracić ... fabuła ciekawa, ale chyba brakuje troche akcji ... od strony graficznej calkiem pozytywne ^^ no może troche postacie sa zrobione nieproporcjonalnie ( chodzi mi głownie o wzrost ). Szczypta humoru, ladne wampiry :p, krew ... czy można chcieć czegoś wiecej .. tak ^^ ale o tym nie mówmy ^^
 

katti

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Hades
Ja jestem w trakcie drugiej serii, skończyłam 5odc. Mnie się Vampire Knight podoba, tylko szkoda, że Yuuki tak dużo:/ (nie cierpię jej) A Aidou za mało (mój ulubiony:D) No ale tak ogólnie, całkiem niezłe, niezłe, fajna muzyka w tle, grafika również niczego sobie, chociaż mam wrażenie, że w drugiej serii nieco podupadła (momentami Yuuki miała oczy na 3/4 twarzy... a Zero znacznie urósł w barach) Ale całość pozytywnie:)
 

Vizard

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ZŁOTÓW
druga seria juz jest o wiele lepsza od pierwszej jak narazie obejrzałem do 9 odcinka
 

LadyGryf

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
czekoladowej krainy
Guilty jest chyba jeszcze lepsza od tej pierwszej, choc zgadzam sie z przedmowcami - za malo akcji jak narazie..
ps Yuuki lepiej w dlugich wlosach ;)
 

Onesze

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Niedawno oglądałam pierwszą serię, w sumie to anime jest ciekawe, może dlatego, że ogólnie lubię serie o wampirach ^^ Postacie nawet udane, nie wiem czemu, ale Zero najbardziej przypadł mi do gustu. Ale opening pierwszej serii to po prostu dla mnie cud, miód i orzeszki, uwielbiam po prostu tą piosenkę ;D Co do serii drugiej, to obejrzałam dopiero pierwszy odcinek, więc jak na razie VK Guilty oceniać nie będę ^^ A właśnie opening w drugiej serii nie jest moim zdanie aż tak dobry, jak w serii pierwszej ^^'
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
takie sobie.
owszem, sami przystojniacy, także raj na ziemi, ale jakoś mnie fabuła w ogóle nie wciąga... I Zero mnie wkurza niesamowicie, Yuuki zresztą też. No, a to są główni bohaterowie, więc odpuszczę sobie.
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Zero <3
Kaname <3

Boże, żeby takie wampiry istniały w realu... Są boscy <3

Anime samo w sobie genialne. Typowe romansidło, ale wessało jak diabli :p
 

goska13

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
28
hehe...genialne anime:)
podoba mi sie tam, że poza dramatycznym i tajemniczym klimatem od czasu do czasu dają teksty które zwalają z nóg xD
np. Kochanego dyrektora Cross:)

ja i Zera i Kaname lubie;p heh.! mają coś w sobie...
w ogóle muzyka wspaniała, wszystko odpowiednio dobrane;]

całe 2 serie obejrzałam w 4 dni...hehe
całkowicie zatraciłam się w tym całym świecie wampirów xD
 

Nanami

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Dreams about Tokio
Kocham Kaname, bo jest w moim guście.
Obejrzałam dwie serie, ale moim zdaniem nie skończyło się za ciekawie <_< . Samo prosi aby stworzyć kolejną serię.:phi:

Kocham Kaname, bo jest w moim guście.:zakochany:

Wcale anime nie jest przesłodzone, ciekawa jestem w czym?.

Najbardziej mi się podobał krwisty pocałunek. Sama bym chciała być wyssana przez Kaname a potem on poprzez pocałunek nakarmił by mnie własną krwią, ah ale się rozmarzyłam *_*
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Najbardziej mi się podobał krwisty pocałunek. Sama bym chciała być wyssana przez Kaname a potem on poprzez pocałunek nakarmił by mnie własną krwią, ah ale się rozmarzyłam *_*
Łojoj.... to by było swietne : DD
<33

Aidou też jest słodki : D
Ale Zero i tak najcudcud
 

kurosakii53

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Yuuki jest glupia w ogole... niezdecydowana i taka "o jej" dziwna... Zero fajny jest, smutna historie ma, Kaname taki se wszystko ma :cenzura:e wiec sie na jego temat nie wypowiadam;p ten dyrektor tez zwalowy, chyba najbardziej zywy ze wszystkich tam "ludzi"... Shiku i Rima, tez fajni byli. Koniec glupi taki ze, nie ma sensu to w ogole
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Strasznie mnie Zero irytował, zdecydowanie fajniejszy był jego brat bliźniak, który potem trochę jednak zaminusował :/ Yuuki to jakaś porażka, chyba najbardziej irytująca główna bohaterka, z jaką się zetknęłam. Naprawdę, biedny Kaname Kuran, że to właśnie z nią ma być... Cała fabuła dość prosta, ale w sumie wsio się ładnie rozkręca dopiero w mandze, już po zakończeniu akcji, jaka jest pokazana w anime.
Dyrektor Cross jest świetny :) Jeden z moich ulubieńszych bohaterów, ale to ze względu na jego późniejsze akcje, a nie z powodu tego niby zabawnego, chociaż momentami dość żałosnego zachowania.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Czy w tym anime znajdzie się cokolwiek dla fana ponurego nastroju, a jednocześnie dobrego humoru, zagadek, inteligentnych bohaterów. krwawych bohaterów. i sporej rzezi od czasu do czasu?
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Morion - raczej nie :) W sumie nawet krwi tak dużo nie ma, a to w końcu anime o wampirkach (albo po prostu jak na mój gust było tego za mało). Rzeź całkiem sympatyczna była, ale na koniec, a i to dość słabo pokazana. Niektóre motywy były całkiem sympatyczne, ale całość raczej określiłabym mianem klimatycznego anime, a nie "ponurego". Jedynie, co tu takie jest to muzyka, świetna zresztą. Inteligentni bohaterowi... Cóż, główna dwójka jest raczej denerwująca, tylko Kaname Kuran nadrabia, ale on jest wampirem, więc trudno byłoby zepsuć jego postać.
Zachęciłam do oglądania :)?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wolę wrócić do night head genesis, jeśli klimatyczne anime być to wolę to, bez denerwującej pary :)i tematyka całkiem inna xD
 
Do góry