Va Peja (slums Attack) Fturujac

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Nie, technika to nie jest sprawa gustu...
Może ci się coś podobać ale nie musi to być na wysokim poziomie itd.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Dokładnie tak
płyta fajna nie powiem że zła
Co do textu no to Monster ams zracje te rymy Częstochowskie to najgorsze co możę być w rapie po za tym to słychać bardzo dobrze wogle inaczej się słucha kawałka który ma genialny text :)
Peja mam do neigo wielki szacunek za to co zrobił i jestem pewien że ta nowa płytka co ma się ukazać będzie bardzo dobra :)
 

Radkuseq

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
430
Punkty reakcji
0
plyta? zly klimat, raczej z:cenzura:any, po przesluchaniu pierwszego kawalka myslalem ze to bedzie na jeden temat (1szy track jest ok) a tu wylatuje mi ze ski skladem, sam koniec to powtorka, ostani track to jest odswiezenie Seksualnych Żądzy, skala 1-10, to 5,5!
 

DYFER

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Płyta bajera :D "Wandal", "Wieżowiec", "Dzień zagłady", "Każdego dnia" to najlepsze wg mnie :D

SYKUŚ WYMIATA :D
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Rychu sie stacza? Przecie te kawałki sa stare jak swiat!!! Są tam prawie wszystkie featuringi peji z ostatnich 4-5 lat! O spójnosci tematycznej nie moglo byc mowy bo prawie kazdy kawalek z innej plyty pochodzi.
Bardzo dobra produkcja bo np. nie slyszalem dotąd kawałków - "Każdego dnia", "Byłem pewien", "Wieżowiec" i "Wandal".
A i tak najbardziej podoba mi sie "Zły" :D
A jesli chodzi o rymy czestochwoski to kazdy raper troche sie nimi "podpiera", a Rychu moim zdaniem robi to wyjątkowo zadko.
W textach Rycha malo jest pustoslowia, ktorego np. w textach Ostrego jest pelno (i tak O.S.T.R to wedlog mnie 3 raper w polsce, za Rychem i Sokołem) :p
 
Do góry