Uszczęśliwienie kobiety

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
:D smieszne ale najlepsze jest to,że każdą z tych cech ma mój chłopak :):):):) jak wspaniale mieć obok siebie ideał!! :*
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Dla mnie ważne to:
1. przyjacielem 2. partnerem 3. kochankiem6. nauczycielem
1. sympatycznym4. twardym ale łagodnym 7. dowcipnym i wesołym ale poważnym i dystyngowanym5. czułym ale zdecydowanym20. wiernym
Mam uzasadniać?
 

ansyna

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Katowice
A ja wam powiem, że nie ma ideałów, bo bylo by to męczące. Każda dziewczyna chce czegos nauczyć swojego chłopaka, ale tak żeby on o tym nie wiedział :p Najważniejsze jest to jaki ma charakter i czy wogóle czuje się tą "chemię", a reszta to dalszy plan.
 

_Aneta_

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Sokołów Podlaski
Hm...ja mysle,ze nie ma tak jakby kazdy chciał.Tzn,ze np u mnie jest zawsze tak ,ze ktos mi sie spodoba,np z wygladu a później próbuje z tym kimś pogadać i On okazuje się chamem :/ np.Albo jest zajęty,albo nie mam szczęscia.Szczerze?To źle czułabym się z ideałem ,bo myslałabym cały czas o tym jaki ktoś jest mądry inteligentny ,silny a ja.... :)
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
:) nie ma takich facetow.Jezeli by byl juz sobie mysle jaka on potrzebowal by dziewczyne, jakie ona by musiala miec cechy i zalety.Pewnie takiej dziewczyny tez by nie bylo:)
Wiec co dalej piszemy ten romans?

Ps.Szukajcie moze takiego znajdziecie:):):)
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
Szukać można zawsze, a nóż się trafi super facet :sexy: :crazy:
Jednak podtrzymuję to co napisałam wcześniej - że i tak najważniejsze jest iskrzenie, chemia... Wtedy jak już to jest to można wiele osiągnąć :zakochany:
 

anioł

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
ehh.. <_< troszq przesada z tym uszczęśliwianiem kobiet :/ .My poprostu potrzebujemy kogoś kto nas zrozumie,pocieszy,poprostu bedzie z nami na dobre i złe i bedzie nas kochał całym sercem-w tym kryje się wszystko czego my oczekujemy..
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
anioł napisał:
ehh.. <_< troszq przesada z tym uszczęśliwianiem kobiet :/ .My poprostu potrzebujemy kogoś kto nas zrozumie,pocieszy,poprostu bedzie z nami na dobre i złe i bedzie nas kochał całym sercem-w tym kryje się wszystko czego my oczekujemy..
[snapback]66381[/snapback]​
zgadzam sie w 100% no i musze jednak dodac ze idealow nie ma wiec prosze sie obudzic.Jesli ktos twierdzi ze takiego ma to jest bardzo subiektywna opinia, musi po prostu tak kochac ze nie spostrzega wad :p hah
No i ja jednak nie moglabym byc z idealem po 1 zanudzilabym sie a po 2 wpadlabym w kompleksy bo nie mam zamiaru byc idealna, tylko taka jaka jestem..mojemu facetowi chyba to nie przeszkadza no i jest takie iskrzenia ze jak na razie nie mam co sie martwic o nasze wady, a chcac nie chcac kazdy je ma.. :sexy: i czy to jest az takie zle? nie sadze ale to tylko moje skromne zdanie :D
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
I selena trafila w sedno sprawy.Nie ma idealow i szukanie ich To jak walka z wiatrakami.Swiat idealny to swiat nudny i szary.Ale osoba kochana nawet z wadami jest wspaniala i sztuka milosci i bycia ze soba to nie ucieszka od wad i szukania idealnego partnera tylko szukania razem z ukochana osoba wyjscia z problemow i dogrywania swoich charakterow do siebie.
 
Do góry