USAAAA xD

lonely_angel

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z innej planety :P
Ehh... jak ja zazdroszczę tym, którzy byli w USA. Ja też chcę =( Strasznie mi się podobają te duże miasta z wieżowcami, Nowy York, Chicago, Los Angeles itp. Normalnie uwielbiam je, chociaż tam nie byłam^^
A no i chciałam się Was zapytać, czy tam byliście, czy się Wam podobało i co? :))
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Mam wujka w USA i z tego co zawsze powtarza, amerykanie to popaprany i gruby (pod względem masy tłuszczowej :D) naród, ah i do tego zadufany w sobie.

A wieżowce masz też w centrum Wawy :p.
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Mi sie strasznie podobalo! Ale nikogo tam nie znalam, nie potrafilam sie jeszcze dogadac, bo bylam w 5 kalsie podstawowki. Ale mam zamiar leciec teraz, chcesz sie zabrac? :p Ogolnie te wiezowce, takie wielkie, tyle sklepow, ulic... loo matko!. A w nocy to dopiero jest. Ja bylam w Nowym Jorku - Miescie, ktore nigdy nie spi :)
 

Jares

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
.
mnie również fascynuje "amerykański sen", tylko z powodu głupich i zapasionych mieszkańców powoli się z niego budze. Japonia lepsza;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Amerykański sen ostatnimi czasy przerodził się w Brytyjski sen.
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mam wujka w USA i z tego co zawsze powtarza, amerykanie to popaprany i gruby (pod względem masy tłuszczowej ) naród, ah i do tego zadufany w sobie.

Profesor na wykladzie z mikrobiologi opowiadał ,że jak był w USA to widział takie gruuuube kobiety , że aż im zdjęcia robił , bo w Polsce takich nie ma :p
 

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Ach, ja też chciałabym pojechać do Stanów.
Ale nigdy w życiu nie chciałabym tam mieszkać na stałe.

Kocham Anglię :p
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
Ja nie byłam w USA i jakoś specjalnie mnie tam nie ciągnie...

"Berials" napisał:
Mam wujka w USA i z tego co zawsze powtarza, amerykanie to popaprany i gruby (pod względem masy tłuszczowej biggrin.gif) naród, ah i do tego zadufany w sobie.

Popieram całkowicie...
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Ja lubię duże, ładne miasta. Mam ciotkę w San Francisco. Wcześniej mieszkała w Los Angeles. Chciałabym tam polecieć na wakacje, ale niestety bilety nie są takie tanie, więc może na studia się tam wybiorę ;)

Moja babcia była w Stanach dwa razy i nie raz opowiada.. "A w Santa Maria.." :)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
W USA nigdy nie byłam, ale przez wiele lat mieszkał tam mój wujek i jakoś nie za bzrdzo mu się podobało ;p Podobno najgorsze jest jedzenie i domy z playwooda... Ostatnio zakochałam sie w Chinach :D Chciałabym też zobaczyć Japonię, Brazylię, Hiszpanię i Kubę.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja chciałbym odwiedzić Nowy Jork. Nie wiem czemu, ale strasznie podoba mi się to miasto.
 
Do góry