Urodziny przed komputerem

lesslis

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
406
Punkty reakcji
20
Miasto
tam gdzie nie sięga wzrok...
Wydawać by się mogło, że to taki miły dzien... I nawet taki był przez pierwszą jego część. Z radością wszystko wysprzątałam, upiekłam ciasto. Ale mój chłopak do mnie nie przyjechał i nawet nie wiem dlaczego... A przyjaciółka ze szkolnych lat nawet nie napisała smsa.

Jak dobrze, że urodziny są tylko raz w roku.
Za 2 godziny będzie po krzyku. Szkoda, że niesmak pozostanie...
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Ouu.. no to nie ciekawa sprawa.. :( Przykro mi że tak spędziłaś swoje własne urodziny i że bliskie Ci osoby zostawiły Cię w tym dniu.. Ale jeżeli to coś zmieni, to życze Ci Wszystkiego Najlepszego.! :)
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Kurde... ja tego nie kumam. Wiele osób pisze, że nie ma znajomych albo jego znajomi go olewają i niewłaściwie traktują. Ja to potrafię zrozumieć, ale czy wy, z całym szacunkiem, rodziny nie macie? ;>
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Rodzina to nie wszystko?

Współczuję autorko, dawaj tutaj ciasto, zrobimy imprezę urodzinową na forum:D Ostatnie urodziny też spędziłam sama, więc doskonale rozumiem co czujesz.
Spójrz na to z innej strony-po co świętować starzenie się?
Wiem, nie pomagam, to chociaż złożę Ci życzenia-wszystkiego co najlepsze!

Kolego niżej, masz Ty znaki interpunkcyjne na klawiaturze, czy Ci się starły od nadmiaru używania? A nie, to niemożliwe.
 

38Piotr

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2011
Posty
83
Punkty reakcji
1
czy ty nie powinnaś być szczęśliwa gdyby nie urodziny to by cie nie było a jeśli masz urodziny to powód do radości bo żyjesz i możesz planować następne dni jakie są przed tobą a te urodziny są smutne bo ty tego chcesz ale jak się dobrze zastanowić to powinnaś być szczęśliwa .a gdzie mam ich szukać pomocy.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Pogratulować chłopaka, no, ale cóż... taka już ludzka natura.

Tak czy siak - wszystkiego najlepszego i najsłodszego w tym ważnym dla Ciebie dniu! :)
 

Linirrlan

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2012
Posty
62
Punkty reakcji
2
a w ogóle, którekolwiek z wymienionej przez Ciebie dwójki kontaktowało się dzisiaj z Tobą?
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Może oni sobie we dwoje zrobili imprezę?:D

A żarty na bok - z obiema osobami powinnaś porozmawiać jutro i to wyjaśnić. Tymczasem:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!:)
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Autorka się nie odzywa, może właśnie wpadli do niej z niespodzianką? Tego życzę:)
 

lesslis

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
406
Punkty reakcji
20
Miasto
tam gdzie nie sięga wzrok...
No niestety nie wpadli. Rodzina pamięta bo powiedzmy, że "musi", reszta po prostu chce albo i nie... Co do pytania wcześniejszego, z przyjaciółką nie, chłopak rano napisał smsa. Dla mnie nie ma co wyjaśniać. Było minęło, tylko że jest mi przykro.
Z nim przed chwilą rozmawiałam, wyszło na to że to moja wina, miałam napisać, że ma przyjechać! I ogólnie to nie wiem, chyba się obraził albo coś...? :/
No.. a tak w ogóle.. to jutro on ma urodziny, heh...

Aachh.. no i dziękuję wam za życzenia :) choć ten dzien już nie ma znaczenia.
 
Do góry