Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
Sakurai Yuki jest tajemniczym chłopcem z tajemniczą zdolnością. Został znaleziony w krzakach jako dziecko i przyjęty przez jego obecną rodzinę. Z tego powodu Yuki dąży do niezależności. Ostatnią rzeczą, jakiej chce jest bycie ciężarem dla innych. Ponadto, gdy dotyka innych, może czuć ich emocje.

źródło: anime-online.info.pl




artwork:
uragiri-wa-boku-no-namae-wo-shitteiru.jpg


Jeżeli ktoś jeszcze nie obejrzał, zachęcam, zwłaszcza dziewczyny (w końcu to shonen ai), anime jest na razie świetne.​

Jak Wam się podoba ta nowość? Który bohater najbardziej przypadł wam do gustu?​

Mnie się na razie podoba chociaż moim zdaniem jest trochę za dużo tych melancholijnych, przesadnie wzruszających scenek. Moim ulubionym bohaterem jest oczywiście Yuki. Głównie dlatego, że przypomina mi dawnego siebie. Szczególnie piękna jest muzyka. No przynajmniej główny soundtrack, bo muzyka z openingu i endingu moim zdaniem tak średnio pasuje.​
Do tej pory wyszło tylko 9 odcinków, ale oceniłbym to anime na 7/10​
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Sakurai Yuki jest tajemniczym chłopcem z tajemniczą zdolnością. Został znaleziony w krzakach jako i przyjęty przez jego obecną rodzinę. Z tego powodu Yuki dąży do . Ostatnią rzeczą, jakiej chce jest bycie ciężarem dla innych. Ponadto, gdy dotyka innych, może czuć ich emocje.
15609657.jpg


Jeżeli ktoś jeszcze nie obejrzał, zachęcam, zwłaszcza dziewczyny (w końcu to shonen ai)
63464484.jpg
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Nie zjechałem gejów, tylko powiedziałem że nigdy nie obejrzę shounen-ai'a.Odrażają mnie takie rzeczy :)
 

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
 To dlaczego wobec tego udzielasz się w temacie bezpośrednio traktującym o shonen ai, jeśli Cię to odraża?

Wygląda mi to trochę nielogicznie. 
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Hm, u mnie podobnie jak u gurtos'a... Ale niech tam, spróbuję :D Bardzo to idzie w romans? Już nawet nie o to chodzi, że geje, ale bardzo słodko jest?
 

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
Słodko na razie nie jest w ogóle, jedyna typowo gejowska rzecz jaka była do tej pory, to jak Luka spał w samochodzie z głową opartą o ramię Yukkiego.

To w zasadzie polega na tym że Yukki był w poprzednim wcieleniu dziewczyną. Ukochaną Luki. W tym wcieleniu jest chłopakiem ale Luka nadal go/ją kocha :)

W każdym razie anime jak do tej pory nie skupia się przesadnie na samym wątku hmm... "miłosnym", lecz na fabule ogólnej.
 
Do góry