Ups! Wpadka!

SLIPKNOT003

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja nie dawno pisałem do kolegi sms z treścią "przyjdzie do ciebie dziś " :mruga:, ale potem i tak mu wytłumaczyłem.
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
napisałem do Mamy : dziś wieczorem poszalejemy...miało pójść do Magdy...
 

Rutka1904

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Heh xDD

Wygłupiałyśmy się z kumpelą i pisałyśmy sobie głupie eski xD z rozpędu napisałam do jej Taty " Tylko kup po drodze gumki bo jestem napalona " xDD
 

Rutka1904

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Odpisal? xDD Dzwonił do mnie xDD Wiedział kim jestem... jak odebrałam, to powiedział " Co t ma znaczyć! Co Ty sobie Dziewczyno wyobrażasz" i.tp. i.t.d chciał rozmawiać z moimi rodzicami xD ale jakoś się w końcu wyratowałam xDD a raczej kumpela mnie wyratowała xDD
 

zakrecona2112

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Hehehe...a miał ktoś może taką sytuacje, że np. pisałał do kogoś o jakiejś osobie złe rzeczy albo coś i wysłała to niechcący do tej osoby, o której to pisała złe rzeczy ??

Dzisiaj moja przyjaciolka się zapytala czy podrzucilabym ja z moim chlopakiem do kolegi i powiedzialam ze jesli moj przyjedzie to ok.. no i on zadzwonil ze nie przyjedzie i sie wkurzylam i napisalam jej tak "sorki ale nic z tego bo ten idiota nie przyjedzie" (to idiota bylo tak ze zlosci) i wyslalam to do mojego chlopaka... trocheee byl zly:/:/
 

hanya

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuż za rogiem ;)
oj było... do mamy napisałam kupcie najlepiej wódkę.(nie miałam 18 lat) Zamiast do chłopaka napisałam do brata: dzisiaj poszalejemy ^^ dobrze że w końcu masz wolną chatę. :D masakra. myślałam że spale się ;)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Wczoraj napisałam nie do tego kolegi co trzeba sms o treści "Cepie wyłaź na dwór! Natychmiast!". I to wcale nie było z okazji Prima Aprilis, tylko czysty przypadek. No, ale jakoś się z tego wykręciłam ;) Ja to zawsze jakiś przypał zrobię xD
 
A

Anitkaa

Guest
Heh xDD

Wygłupiałyśmy się z kumpelą i pisałyśmy sobie głupie eski xD z rozpędu napisałam do jej Taty " Tylko kup po drodze gumki bo jestem napalona " xDD
hehe :) To mocarne :p
Ja wiele razy pomyliłam osoby.
A inna wpadka z komórką to taka , że kiedyś zasnęłam z komórką pod plecami( nie wiem jak to się stało , pamiętam, że pisałam sms a potem mnie sen zmorzył) , więc jakimś cudem mój telefon wybrał numer wujka i dzwonił do niego, jak był w kościele. Nie wyłączył sobie dzwonków i podczas jakiejś adoracji ( nie pamiętam co to było , ale jakieś wydarzenie w parafii) z głośnika telefonu wydobyło się : "Będę brał cię - w aucie" ( taki miał dzwonek). Odebrał a ja nic, bo spałam. Potem mi się dostało za głupie żarty , w jego mniemaniu :D
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Dobreee....
Ja też często zasypiam z telefonem w ręku.
Dziś pisząc do kumpeli i jednocześnie grając w siate dostałam w łeb z piłki. :/
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Rutka, ta Twoja wpadka jest najzabawniejsza :D Raz mi się zdarzyło pomylić numer, gdy z koleżanką się bawiłem w głupie SMSy, wysłałem do tak jakby "wrogiej" koleżanki SMS o treści dosyć obraźliwej... Pech, była po drugiej stronie ulicy. Jakoś udało mi się wymigać :p Od tamtego czasu dwa razy sprawdzam zanim wyślę wiadomość.
 

Zarzi

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraśnik
Heh xDD

Wygłupiałyśmy się z kumpelą i pisałyśmy sobie głupie eski xD z rozpędu napisałam do jej Taty " Tylko kup po drodze gumki bo jestem napalona " xDD

Haha! Dobre! :lol:


Ja wiele razy pomyliłam osoby.
A inna wpadka z komórką to taka , że kiedyś zasnęłam z komórką pod plecami( nie wiem jak to się stało , pamiętam, że pisałam sms a potem mnie sen zmorzył) , więc jakimś cudem mój telefon wybrał numer wujka i dzwonił do niego, jak był w kościele. Nie wyłączył sobie dzwonków i podczas jakiejś adoracji ( nie pamiętam co to było , ale jakieś wydarzenie w parafii) z głośnika telefonu wydobyło się : "Będę brał cię - w aucie" ( taki miał dzwonek). Odebrał a ja nic, bo spałam. Potem mi się dostało za głupie żarty , w jego mniemaniu :D

To też dobre! Haha! :lol:


Mi tam wpadki się nie zdarzyły, no może z jeden raz, ale to z pomyłką adresata! :p
 

LoLomat

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Pisalem kiedys z kumplem i dziewczyna na raz i nie trudno sie domyslic co z tego wyszlo...
napisalem koledze cos, co mialo byc do mojej dziewczyny... hmm... nie wiem co sobie o mnie pomyslal czytajac wyznania milosne <lol2>
 

Pro-link

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
16
to ja miałem kiedys fajna miałem napisac do kumpeli sms o tresci ze siedze koło starszej i ogladam telewizor jestem zjarany a ona nic o tym nie wie bo jest tepa. zgadnijcie do kogo go wysłałem ??
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
moja kol dzwoniła do mnie wczoraj, noi dzwoni dzwoni i nikt nie odbiera, w koncu babcia do domu przyszła moja i odebrała tel noi moja kol do tela palnęła: 'cześć kochanie' :lol: moja babcia taka zestresowana nie wiedziała co odpowiedziec noi w koncu mowi: 'eee o kogo chodzi?' noi dopiero wtedy sie kol skapnęła ze to nie ja tela odebrałam, ale z niej mam teraz niezłą polewke :lol: faktycznie z szacunkiem do starszej osoby sie zwróciła :lol:
 

pebil

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Smsy sa niezbezpieczne. Kiedys wyslalem dziewczynie sms o rozstaniu.. miala dowiedziec sie pozniej ;)))
 
Do góry