upławy, sex, problem

Milenkaa12a

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od jakiegos roku mam straszne uplawy... czuje sie nie komfortowo. zawsze mam mokra bielizne czy cos podobnego. przez ta wydzieline jak kocham sie z chlopakiem nie czyje kompletnie nic. nie czuje kiedy wchodzi we mnie i przez to nie moge dojsc. bylam juz u lekarza i zapisal mi tabletki dopochwowe ktore mi niestety nie pomogly. zostawic to tak? Ja nie wiem juz sama. Nie chce sie przez to kochac. I tez z tego powodu kloce sie z moim chlopakiem bo trwa to juz okolo roku... :(
 
B

Blancaaa

Guest
wiem jaki czujesz dyskomfort w zwiazku z uplawami...moge Ci polecic pare srodkow ktore wielu moim pacjetkom pomogly nawet dla mnie okazaly sie "wybawieniem". Lactovaginal jest to probiotyk dopochwowy,prvag(doustne),Lacibios Femina(doustnie)...takze mozesz sobie kupic tantum rossa do podmywania(bardzo skuteczny)
pozdrawiam
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
ja polecam zrobić posiew z pochwy. może upławy są spowodowane przez bakterie? mają one jakiś kolor lub zapach?
kiedy cytologię robiłaś? nadzerka również może dawać dość obfite upławy
 

fine

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
slosy i co z tego ze ona zrobi te badania jezeli ginekolog tego nie zlecil...pozniej z tymi badaniami przyjdzie na forum??ehhh moim zdaniem udaj sie jeszcze raz do ginekologa i powiedz o wszystki dolegliwosciach i te leki co napisala Blanca bardzo pomagaja moze je zastosowac do wizyty u ginekologa
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
nie no ja robiłam czasami na własną rękę posiew i z wynikami szłam do lekarza, a co do środków na florę to też łykam lacibios femina i jest ok
 

Figaa

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
134
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko=-)
wies solsy najlepiej aby te badania zlecl lekarz...poniewaz nie ma co robic na wlasna reke..inekolog bedzie wiedzial jakie badania trzeba wykonac...dla mnie osobiscie bardzo pomoglu goulki lactovaginal
 

Malwina S.

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Tez mysle, ze najlpeiej jakby takie badania zlecil lekarz. Wtedy na podstawie wynikow mozna dobrac najlepsze leki. Mi akurat pomogl najbardziej Gynazol.
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
właśnie o to chodzi, że lekarze najczęściej leczą "w ciemno" i nie zlecają badań.. a do posiewu nie potrzeba wiedzy jaki, po prost posiew z pochwy z antybiogramem w kierunku grzybów i bakterii. po prostu już się zbyt dużo nasłuchałam o tym, jak lekarze leczyli na grzyba a w rzeczywistości było zakażenie bakteryjne. ja jeżeli miałaby nawroty infekcji to albo zrobiłabym na własną rękę albo powiedziała lekarzowi, że ma mi zlecić :p
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
solsy mozna zasugerowac lekarzowi jakie badania chciałabys zrobic o ile sie nie obrazi...ale lepiej zeby sam powiedział co trzeba robic a nie na wlasna reke poniewaz z badaniami chyba nie przyjdzie na forum i nie powiesz jej jak ma sie leczyc...chyba logiczne
 

Malwina S.

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Myślę, ze nie ma co się przejmować tym czy się obrazi czy nie. Mamy prawo przecież do badań,więc bez żadnego skrępowania trzeba się wręcz takich badań domagać.
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
no trzeba wiedzieć, dlatego tutaj doradzamy, jakie... mam trochę doświadczenia w tych klimatach i naprawdę nie piszę nic czego nie jestem 100% pewna
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
wiesz ja w tych "klimatach" tez sie orientuje...ale njlepiej jak lekarz je zleci
 
Do góry