Unijne dotacje na e-biznes

sałata

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
hej, to się napaliłaś na wyjazd. składasz wniosek? podesłałam link http://milionnastart.pl/ znajomym w tej branży i coś tam kombinują. może jakieś ciekawostki to im doślę ;)
 

marmolada

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Kurcze jak mam możliwość to głupio by było nie skorzystać :) Jak patrzyłam na program to raczej rzeczy, których warto posłuchać, nawet jesli nie do wniosku to na przyszłość :)
No składam wniosek, dopieszczam wszystko i jakoś niedługo wyślę. Co mi szkodzi!? :)
 

sałata

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
maja strone na fejs buku!

http://www.facebook.com/pages/Milion-na-start/344248883812?v=wall
 

Piotr-Krzyworaczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
86
Punkty reakcji
1
Wiek
50
Miasto
Kraków
Ale o ile mi wiadomo, to żadna firma nie może wziąć w tym udziału, zatem ... Śmietanka? hej Piotr, bez przesady. Mam znajomych, którzy z miejsca zaczęli bez doświadczenia, bez wielkiego kapitału, tylko z dobrym nastawieniem. Dali radę a jaka satysfakcja. Nie polecasz kasy z Unii??

Cześc Salata
Sorki, że tak późno ale dopiero dotarłem do wątku ponownie.
Nie o to chodzi, że nie polecam kasy z Unii. Bo przecież po to są te dotacje ,żeby brać, ale ... przepisy są zbyt zawikłane. Nie ułatwiają, ale utrudniają dostanie tej dotacji - takie mam wrażenie. Pisze to na podstawie m.in. przykładu mojego brata, który starał się o dotację z programu 8.1. Innowacyjna gospodarka i był zdegustowany , zadawał wiele pytań urzędnikom, na które nie zawsze umieli odpowiedzieć.
Może lepiej by zrobił, gdyby powierzył tą operacje zdobycia dotacji jakiejś firmie, która wie co , gdzie i jak. kogo zapytać, do kogo się w Urzędzie uśmiechnąć itp, itd
Na razie mam niesmak do dotacji...zobaczymy co dalej.
 

marmolada

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
No niestety to jest smutna rzeczywistość naszych urzędów.. Przy tym Inkubatorze podoba mi się to, że jest infolinia przy, której siedzą ludzie, którzy mają wiedze o tym co mówią i potrafią dobrze doradzić, wiem bo dzwoniłam i wyjaśnili wszelkie moje wątpliwości. Z resztą to też trochę co innego, bo z urzędu to dostajesz kase i już, a oni pomagają i masz takie "Wielkiego brata".. tylko, że on cały czas czuwa ;)
 

sałata

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
No niestety to jest smutna rzeczywistość naszych urzędów.. Przy tym Inkubatorze podoba mi się to, że jest infolinia przy, której siedzą ludzie, którzy mają wiedze o tym co mówią i potrafią dobrze doradzić, wiem bo dzwoniłam i wyjaśnili wszelkie moje wątpliwości. Z resztą to też trochę co innego, bo z urzędu to dostajesz kase i już, a oni pomagają i masz takie "Wielkiego brata".. tylko, że on cały czas czuwa ;)


no właśnie nie byłabym taka pewna tego Wielkiego Brata - dziwnie tak zaufać... czyli Ty składasz wniosek? te konsultacje i wnikliwosć. Czy już złożony?
 

marmolada

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
jeszcze nie złożony, jakoś na dniach złożę.
No na końcu wchodzisz z nimi w spółkę, więc jakoś Cie kontrolują.. i nie jest to całkowicie samodzielne, tak mi się wydaje.
 

sałata

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Oni organizują transmisję online konferencji "Zaangażowani pasjonaci i rekiny biznesu - dowiedz się od Mistrzów jak zamienić pasję w biznes".

Konferencja będzie transmitowana za pośrednictwem goldenline.pl, grupy Milion na start i odbędzie się 16 marca, w godzinach 10.30-13.00.

Kurczę, w pracy sobie właczę, bo trochę godzina nieprzystępna.
Tu szczegóły i program i goscie:

http://www.goldenline.pl/forum/milion-na-start/1536016/s/1#29674690
 

marmolada

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Dobry pomysł, bo nie każdy ma możliwość wziąć urlop aby dotrzeć na konferencje. Tylko Sałata, uważaj na kierownictwo, zeby nie było, że zamiast pracować oglądasz sobie jakieś filmiki ;)
 

sałata

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
słuchaj, moje szefostwo oglądało pokątnie i o ile wiem nawet podjęli próbę uczestnictwa czynnego. Było nieźle. Dali radę z nowym sposobem przekazu i dotarcia. Szacun.
 

marmolada

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
hahaaha no to nieźle :)
Ty już złożyłaś? Składasz? Pamiętasz, że trzeba jeszcze do nich wysłać też wydrukowany i podpisany wniosek?
 

sałata

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Pamiętam, pamiętam. Już prawie wszystko zebrałam i zamawiam kuriera do Nowego Sącza. A tak swoją drogą, to nei spodziewam się żadnych rewelacji - to raczej sprawdzenie samej siebie i swoich możliwości. Jak u Ciebie?
 

marmolada

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Eh.. się właśnie zastanawiam, czy to nie strata czasu.. przy tak dużej konkurencji, bo nie spodziewam się żeby było inaczej, tylko 12 projektów przechodzi.. to kurde strasznie niemotywujące...
 
Do góry