Unieważniona Matura!

Status
Zamknięty.

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Moja koleżanka dowiedziała się zaledwie kilka dni temu że ma unieważnioną maturę z języka angielskiego [ pisała na poziomie podstawowym tylko]. Jak się okazało komisja się zorientowała że ma TAKIE SAMO ogłoszenie jak dziewczyna siedząca za nią. No pewnie że tamta miała takie samo ogłoszenie, bo TAMTA dziewczyna ściągała z mojej koleżanki. No i oczywiście obydwie mają unieważnione maturę
Czy ktoś ma podobną sytuację, lub zna kogoś kto taką ma?? Bardzo mi zależy na odpowiedziach, bo moja koleżanka nie wie co ma w tej sytuacji robić.
Podobno decyzja komisji jest nieodwołalna, ale może coś się jeszcze da zrobić :/.
Nie wiem jak je pomóc bo już wie że musi w przyszłym roku do matury z angielskiego podchodzić ponownie....
Jaki niefart....
Jest ktoś to MOŻE by wiedział czy coś można jeszcze zrobić czy już sobie dać spokój...
PS RADA DLA WSZYSTKICH PRZYSZŁYCH MATURZYSTÓW. Mianowicie, dziś się dowiedziałam że gdyby moja koleżanka do 2 dni po pisemnym egzaminie napisała do dyrektorki pismo że podejrzewa że ktoś z niej ściągał to by nie miała unieważnionej matury...PARANOJA, każdy mógłby takie coś napisać..
PS 2 Proszę darowanie sobie odpowiedzi że moja koleżanka jest głupia że dała ściągnąć, że była niepoważna, nieodpowiedzialna....itp. To już wiem i ona zresztą też.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Może napisać odwołanie ale to i tak nic nie da. Jedyne co pozostaje to zabić koleżanke z ławki za nią czy tam przed i przygotować się do poprawkowego egzaminu.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja jestem absolutnie za tym zabiciem...
I wspolczuje... Ja bede mocno zasłaniac na maturze :D
Za caaałe 4 lata xP
Chociaz i tak nikt mnie nie roczyta bo pisze drobne literki... I zdeka niewyraźne wiec nie maja szans :bag:
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
ehh to temat można zamknąć....
Strasznie mi żal koleżanki bo ma rok w plecy.
Normalnie teraz to ja na każdy telefon aż mnie ciarki przechodzą, bo ją telefonicznie wezwano do szkoły,
ale ja wiem że nikt ode mnie nie ściągał ani ja od kogoś:p
Najśmieszniejsze że moja koleżanka jeszcze wierzy w to że może sie uda....
 

pawki

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
253
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gorzów Wlkp
Żeby niezdać podswawowego anglika to trza być matołem, ale żeby pisać mature taką samą jak kolezanka to juz w ogóle trza być debilem !
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Proponuje pawki darowanie sobie tych slow, ktore w zaden sposob nie sa adekwatne do tematu.
Temat, skoro napisala tak autork, zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry