Umowa o timesharing (Holiday Travel Center)

Hesus

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
A jest ktoś z was chętny pójść na spotkanie i jest z mazowsza?

Źródła internetowe podają że warto najpierw poczytać sobie o umowie i następnie bogatszym w rozeznanie udac się na spotkanie.
JA uważam że już jestem gotów na takie spotkanie. tylko jak tam się pojawić? Czy warto czekać na ich telefon? mała szansa że do mnie zadzwonią. Lepiej samemu chyba wykonać ten ruch.
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Lepiej zadzwoń bo tak to można czekać i czekać. Odpowiesz na kilka pytań i na pewno Ci sami zaproszą.
 

Hesus

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zadzowniłem, odpowiedziałem na kilka pytań i mnie zaprosili :) Teraz zostaje mi tylko zrobić dobre rozeznanie przed spotkaniem i mam nadzieje, że coś fajne sobie wybiorę :)
 

Andziosz

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
To koniecznie się pochwal jak było Hesus. Zaczynam się ponownie interesować timeshare a jeżeli już ta opcja to w Polsce chyba tylko holiday travel center daje radę.
 

anag

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Link do najobszerniejszej internetowej dyskusji na temat firmy HTC (Holiday Travel Center Sp. z o.o.), oferujacej timeshare / timesharing:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,39880,59053085,59053085.html?f=39880&w=59053085&a=59053085&wv.x=2.

Zachecam do przeczytania przed udaniem sie na prezentacje/podpisaniem umowy. W dyskusji wziely udzial osoby zadowolone i niezadowolone z uslug tej spolki, jak rowniez jej pracownicy, dzieki czemu jako potencjalni klienci maja Panstwo szanse na wyrobienie sobie obiektywnej opinii na ten temat.

Pozdrawiam
 

Hesus

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mam prośbę.
Jeśli ktoś się wybiera na spotkanie z HTC w najbliższym czasie, jest proszony o zadanie pytania w moim imieniu.

Czy zakopane to jest jedyny kierunek gdzie mamy w posiadaniu na stałe apartament do dyspozycji w zwiazku z podpisaniem umowy?? czy są apartamenty w innych regionach Polski???

Z góry dziękuję
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Jak do tej pory chyba Zakopane jest jedynym miejscem w Polsce z tego co mi wiadomo.
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Panie Klubowicz może nam Pan opowie o swoich doświadczeniach? W zamieszczonych linkach jest sam bełkot i zero konkretów. Co takiego może drogo kosztować? Proszę o konkretne informacje.
 

Hesus

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Na tak postawione pytanie klubowicz już nie ma co powiedzieć. Hehe chciał trochę napsuć, żeby ludzie poszli do konkurencji ale nie tak łatwo. Pewnie z ajiegoś biura podróży gość się nudzi w pracy i łazi po forach, żeby konkurencji trochę napsuć. Nie z nami takie numery!! ;)
 

Hesus

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Widzę, że się podszywasz i występujesz w kilku osobach. Świeteni tylko, że to jest stek bzdur. Szef ci dodatkowo płaci za chcodzenie po forach i wypisywanie złych rzeczy o kkonukrecyjnych firmach. Nie widzę innego rozwiązania. W żadnym z tych temeatów tak samo jak tutaj nie ma szczegółów. Jedyne co jest napisane to to że firma oszukuje ludzi. Nie ma napisane w jaki sposób, kto jest oszukany ani nic innego. Zero konkretów tylko szkalowanie bardzo dobrej firmy.
 

Hesus

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Do ANAG

Przepraszam bardzo ale co można zyskac lub zarabić na internetowym oczernianiu firm.

Podobno dobrze płatny jest taki czarny internetowy PR.

Twój post w ogóle nie nadaje się do dyskusji.

Odsyłasz do kolejnego forum.
na którym jakiś heretyk wygłasza swoje żale.
(być może to ty)
Niestety te jego żale zostały zweryfikowane i oficjalne wyjaśnione przez firmę HTC.
 

Hesus

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
:)
Przeczytałem kilkanascie postów.
Łącznie z oświadczeniem firmy.

Niejaki pan Mariusz toczy z firmą prywatną wojnę.
Sam nie podaje żadnych faktów tylko zaprasza do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Oświadczenie firmy jest jakie jest ale nie można sie do niego odnieść jeśli nie zna się pozycji drugiej strony.

Wnioskując z postawy pan mariusza - człowiek prawdopodobnie nie ma żadnych podstaw i argumentów.
robi dziwny szum na temat firmy i nic nie wnosi do rozmowy między Firma a klientami.
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Z oświadczenia jasno wynika, że Harasymiuk opowiada głupoty na forach. Dokłądnie wygląda na prywatną wojnę i próbę wyłudzenia prze tego gościa pieniędzy od HTC. Jak mi nie zapłacicie to bęe latał po forach i oczerniał waszą firmę a oprócz tego jeżdził po Polsce i przed spotkaniami opowiadał ludziom głupoty. Szantażysta :)
 

Andziosz

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mi się tak podoba timesharing, że nawet jak ten gość coś się nimi pokłócił to mnie to nie iteresuje. Sama znam wielu ludzi którzy są zadowoleni. Zawsze znajdzie się ktoś kto jest niezadwolony, więc nie ma się czemu dziwić. Nie ma chyba takiej rzeczy na świecie która by odpowiadała wszystkim bez wyjątków.
 

Hesus

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Widzieliście Komunikat HTC?

W październiku jest jakaś promocja na Teneryfe,

Wyżywienie HB dla 2 os Gratis.

Chyba tym bardziej warto odwiedzić słoneczną Teneryfę.
 

forumiarz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Czyli jednak trochę osób wie o co chodzi. Podobno ostatnio miała być nowelizacja ustawy o timesharingu, zobaczymy co z tego będzie. Ta teneryfa brzmi nieźle, normalne wyjazdy tam kosztują około 5000zł, z holiday travel center wychodzi około 2000zł więc różnica jest ogromna, a standard taki sam jak nie lepszy
 

Hesus

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Timesharing stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla osób, chcących mieć gwarancję, że co roku będą mogły spędzać wakacje w ulubionym miejscu. - Jeśli przykładowo nadzwyczaj odpowiada nam klimat i plaże Teneryfy – tak, iż zamierzamy spędzać tam urlop każdego roku, wówczas zawarcie umowy timesharingowej będzie dla nas korzystne. Zamiast bowiem każdorazowo kupować wycieczki w biurze podróży, zapłacimy jednorazowo nawet kilkadziesiąt procent mniej niż suma opłat za coroczne wyjazdy zorganizowane.
Jeśli po jakimś czasie znudzi się nam wypoczynek na Teneryfie w każdej chwili możemy zmienić nasze wczasy na każdy zakątek świata.
W ofercie jednej z firm HTC znajduję się np ok 6tys miejsc na świecie.
Firmy sprzedające taką usługę bardzo często ze sobą współpracują co się wiąże ze zwiększeniem oferty sprzedażowej
 

babajaga_1

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Teraz Holiday Travel Center wchodzi w fazę obsługi firm. W sumie tutaj opłaca się wszystkim. Firma płaci mniej a i tak wysyła co roku menadżerów, kierowników itp na wakacje, HTC ma dobrze bo ma klienta, wycieczkowicze mają dobrze, bo mają luksusowe apartamenty.
A dodatkowo dają okazjonalne wycieczki za grosze, przekonałem się o tym jadąc na Teneryfę w 2009 roku.
 

Mati_92

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
A mi osobiście nie odpowiada ten rodzaj wypoczynku wole Hotel albo jakąś malutka rezydencje ;p
 

Hesus

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dla firm to w sumie jest bardzo dobra opcja. Muszę o tym szefowi powiedzieć bo to zawsze zmniejsza koszty wyjazdów integracyjnych i takich opcji. Może nawet w ramach jakichś większych premii można by rozdawać takie udziały pracownikom ;)
 
Do góry