Ulubiony Wykonawca Hip-hopowy

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ostry, Peja, Sokół, ... wielka pustka ... ,Łona, Włodi, ... jeszcze wiekrza pustka
Hans z umc odszedl, moze beda jeszcze z niego ludzie :p
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
ZIP-y, OSTR, EWENEMENT, Tedeusza też lubie głownie starsze kawałki, i pihu spoko jest, peja tez ujdzie
szkoda ze fenomen nic nie wydaje już
 

trouble

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
swiss
jedi mind tricks
immortal technique
q unique
necro
ill bill
cunninlynguists
planet asia
sniper
iam
bobby digital
sunz of man
no i ponad wszystko
r.a. the rugged man

moge w nieskonczonosc
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Fazi (z NAS'a) za jego Powrót Żywych Trupów chociażby.

OSTR
Łona


no i może ktoś/coś tam jeszcze...
 

Haku

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Opoczno
Zaprawde powidam wam... wszystkie sQady, wokalisci ora zinne d.uperele ktore wyminiliscie w tym temacie musza jeszcze bardzooooo duzo pociwczyc by byc tacy jak "Wu-Tang Clan"
Święta prada Wu-Tang Clan rządzi i wszyscy z jego składu zasługują na najwyższe lury!
Method Man, ODB, RZA, GZA, Ghostface, Raekwon, Masta Killa, Inspectah, U-God :eek:k:
Poza tym jeszcze słucham muzyki Nas'a, DMX'a, Ludacrisa i Busta Rhymesa.
Z polskich squadów KASTA, HG, V&P
Pzdr
 

dadexix

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
kiedyś te znane nutki bylo spoko a teraz wszyscy zchodza na psy na szczeście w podziemiu ten syndrom nie występuje ja kocham Embleme oraz dobrzy sa chłopcy z SDNS a także dobrzy są ludzie z ZetCha lecz ich bitów nigdzie nie mogę znaleść jedynie na tu
PZRD
 

Remande

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Jestem cholernie wybredna.
Ograniczam się narazie do K44 i Kanału Audytywnego. Ewentualnie Fisz i Emade.
 

po`ziomka

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
KoSzaLiN
SiEmKa ludziska nie znacie się wcale nudni ziomale!!!połowa dawnych hh przeszła na pop np. verba i mezo!!!Co to ma wogóle być ?! Biadolą coś pod nosem nie wiadomo o co im kaman!!!Najwiekszym hip hopowcem moim zdaniem jest Peja.Moleste i nasi hip hopowcy z Koszalina !!! Koniec gadki pOzDeRko
 

caryk

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
YYYYY.... jak narazie polski H-H to ostry zjazd w dół. Mezo, jeszcze do niedawna był jednym z leprzych polskich raperów, a teraz? Robi jetynie Hpho-Polo, dziadowski pop... Verba tak samo :( W sumie to tylko Owal, Ascetoholix i, 52Dębiec i Peja + paru innych robią polski, dobry rap\Hip-Hop
 

Matinho10

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
WLKP
PiH!! :sexy:
Pyskaty!!
Chada!!
Ostry!!
Ziomy z Molesty!!
Ten Typ Mes!!
Ero!!
BrX!! :p
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Mezo, jeszcze do niedawna był jednym z leprzych polskich raperów, a teraz? Robi jetynie Hpho-Polo, dziadowski pop... Verba tak samo sad.gif W sumie to tylko Owal, Ascetoholix [/qupte]
!!!! :eek: :eek: ???? :sciana: :rotfl2: :przestraszony: :wow: :bag: :hahaha: :pokrecony: :mruga:

Kiedy mezo, verba, ascety i owal cos dobrego zrobili??? (nie liczac tych kawałkow co ich Hans ratował)?

Oni byli, sąi zawsze będą ciency.
 

zygielek

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z przed monitora
W Polskim HH ostatnio brak dobrych bitów, bynajmniej jak dla mnie i dlatego zostaje przy tych sqadach z którymi zaczynałem ;] Kaliber 44, Paktofonika.

HAIL ME​
 

po`ziomka

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
KoSzaLiN
ByAddi ma racje!!!Wszystko leci w dół!!!MeZo , VeRbA do dziś nuce sobie ,,smutno mi,, szkoda , że zeszli !!!! Trzyma się jeszcze Peja , Molesta i tede Dla nich pozderka !!! A wy co o tym sądzicie ???? Buziale
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Co wy ku**** wszyscy o tym regresie Meza Verby i im podobnych lamusów?? Oni nigdy nie byli dobrzy!!
Zawsze w duszy mieli pozerstwo i tandete (nie poparte nawet przyzwoitymi umiejetnosciami)!

Tak wiec wymien jakies ich dobre plyty??
 

po`ziomka

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
KoSzaLiN
Sporo ich jest!!!Zaczynali od hh!!!nie powiesz mi że piosenke "smutno mi " zaliczysz do popu !!! poszukaj sobie na necie i się przekonaj !! PoZdErKo
 
Do góry