Ulubiony Wokalista/wokalistka?

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Duff McKagan co prawda wokalistą nie jest, ale pięknie śpiewa i po prosto kocham jego głos :)
 
R

RobSon_85

Guest
Till Lindemann & Marilyn Manson ale lubię także F. Mercury. Jeśli chodzi o wokalistkę to Tina Turner :tongue:
 

Dabria

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolny śląsk
Moimi ulubionymi wokalistami są Edward Christopher z Ed Sheeran, Jared Leto i Gerard Way. ubóstwiam.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Kiedyś moją ulubioną wokalistką była Tarja, do przewrotu jednak z Carmen z Avy Inferi. Jeszcze Lisa z Draconian.
Jeśli chodzi o mężczyzn, to ogromnym sentymentem darzę Finów Ville Valo, Ville Laihiala oraz Juha-Pekka Leppäluoto.
 

stonersixxx

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Mój ulubiony wokalista to Jonathan Davis. Zdaje sobie sprawę, że nie jest to żaden wokalny maestro (lepszym śpiewakiem o podobnym stylu do JD jest chociażby David Draiman) lecz jest on bardzo... charakterystyczny? XD Przez co ciężko nie poznać Davisa kiedy śpiewa. Smaczku dodaje fakt, że jest to wokalista mojego ulubionego zespołu.
 

nymphaea

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
top secret
Mój ulubiony wokalista to Chester Bennington z Linkin Park, a wokalistka to Amy Lee z Evanescence. Dwa nieprzeciętne głosy.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie wiem czy się powtórzę, ale Christina Novelli, JES, Sia, Katty Heath, Billy Amstrong, Lana Del Rey.
 

seara

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Trent Reznor
Bjork
Pj Harvey
Chelsea Wolfe
Maynard Keenan
Chino Moreno
Eddie Vedder
Layne Staley
Zofia "Wielebna" Fraś
Brian Molko
Billy Corgan
Gerard Way :D
Jack White
Chris Corner
Rozz Williams
Anneke van Giersberger
Amanda Palmer

i może na tym zakończę, bonie skończę wymieniać :D
 
Do góry